Windows 7: Task Manager

Atomic™

Srebrna tastatura
Poruka
226.417
Pritisnuo sam na tastaturi kombinaciju tastera i aktuelno Task Manager mi ovako izgleda:

w02wu9g.png




Molim Vas da mi odgovorite šta da radim kako bi mi Task Manager posedovao sve tabove kao na slici koja sledi:

N7F2rIS.png
 
Poslednja izmena:
Pritisnuo sam na tastaturi kombinaciju tastera i aktuelno Task Manager mi ovako izgleda:

w02wu9g.png




Molim Vas da mi odgovorite šta da radim kako bi mi Task Manager posedovao sve tabove kao na slici koja sledi:

N7F2rIS.png

Koja verzija Windows 7?

Trebalo bi da nazoveš Microsoft Centar za Podršku, čim izdiktiraš serijski broj ljubazno ti sve objasne.

- - - - - - - - - -

NIJE VALJDA DA KORISTIŠ PIRATSKU VERZIJU?
 
Koja verzija Windows 7?

Trebalo bi da nazoveš Microsoft Centar za Podršku, čim izdiktiraš serijski broj ljubazno ti sve objasne.

Da zove Microsoft podrsku. :hahaha: :hahaha: :dash:



Ako me sećanje dobro služi, samo uradi dvoklik, na prazan prostor iznad kolona user, id, status...

Bas sam to hteo da mu kazem. Samo je smanjio klikom prozor slucajno, ponavljanjem istih mu se otvara na ono sto on zeli. :)
 

Pa i ja koristim Home Premium - em mi ne trebaju servisi sa jačih edicija koji će mi žderu memoriju
em sam navatao serial... sa budžeta...

- - - - - - - - - -

Da zove Microsoft podrsku. :hahaha: :hahaha: :dash:
Jok tebe...
To što su u Srbiji seljaci na nezasluženim radnim mestima ne znači da se u ostalim državama zaebavaju
Svaki tehnički problem sam uspešno rešio sa podrškom Microsota u USA, čak su mi javili da SER seljaci odbacili pitanje
Ne može seljak da shvati - sve je centralizovano

- - - - - - - - - -

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Upravo to.
Hvala.

z7H8HvU.png


WCkTqa8.png

al tebi google chrome keca sistem.... al nema veze - fensi
 
Pa i ja koristim Home Premium - em mi ne trebaju servisi sa jačih edicija koji će mi žderu memoriju
em sam navatao serial... sa budžeta...

- - - - - - - - - -


Jok tebe...
To što su u Srbiji seljaci na nezasluženim radnim mestima ne znači da se u ostalim državama zaebavaju
Svaki tehnički problem sam uspešno rešio sa podrškom Microsota u USA, čak su mi javili da SER seljaci odbacili pitanje
Ne može seljak da shvati - sve je centralizovano
Pa resio si problem uz pomoc njih, zato sto nisi znao da resis na laksi i jednostavniji nacin.
Poslednje sto bi uradio, jeste da se njima obratim. Sve sto mi treba znam i sam, sto se mene tice. A sto se tice autora teme, decko je resio problem otvorivsi temu na forumu ovde, bez da trazi pomoc od Microsoft-a, sto znaci da mu uopste i nije bio potreban ;) A odakle si ti to ako su u Srbiji svi seljaci, ocigledno da ne poznajes gradjanje Srbije a pricas tako nesto.
 

Back
Top