Reci

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.200
Ja jednostavno ne razumem kako ce to koriscenje stranih izraza da napravi neku radnju ili stvar boljom ili losijom. Ako kazes seksualna aktivnost koja ukljucuje ne samo vaginalnu penetraciju. Ne razumem, zasto je to manje degutantno ili kulturnije od hebanje u doope i ostalo. Da li se mi stidimo nas samih? Nasih reci? Zasto onda ne zamenimo ubij sa occidere? Ili Vlada Srbije sa Leks Srbije?
Mora da sam sa druge planete...

PS. Tema nije samo etimoloskog karaktera...
 
Poslednja izmena:
Ja jednostavno ne razumem kako ce to koriscenje stranih izraza da napravi neku radnju ili stvar boljom ili losijom. Ako kazes seksualna aktivnost koja ukljucuje ne samo vaginalnu penetraciju. Ne razumem, zasto je to manje degutantno ili kulturnije od hebanje u doope i ostalo. Da li se mi stidimo nas samih? Nasih reci? Zasto onda ne zamenimo ubij sa occidere? Ili Vlada Srbije sa Leks Srbije?
Mora da sam sa druge planete...

PS. Tema nije samo etimoloskog karaktera, dummies...



Kome ti dummies????? :evil:


:vudu:


:rotf:
 
Odomaceno je koriscenje "tudjica" jer srpski jezik nije bogat jezik da izrazi uvek sustinu pojma.

A nekada , kao u ovom slucaju, srpska rec deluje seljacko i vulgarno.
 
Mentalni klosari se vulgarno izrazavaju a pristojni ljudi pristojnim recnikom diskutuju koja god da je tema u pitanju.
U tome je razlika.
 
Mentalni klosari se vulgarno izrazavaju a pristojni ljudi pristojnim recnikom diskutuju koja god da je tema u pitanju.
U tome je razlika.

Ovde je tema o tome zašto mi smatramo domaće izraze vulgarnim a strane pristojnim?
Ko je taj ko odredjuje da se reč ***** pokrije zvezdicama, a reč penis ne, iako obe imaju isto značenje, samo na dva različita jezika.
 
Dakle, nije bezobrazan ***** ili penis, nego su bezobrazne reči, zvuci, glasovi koje ispuštamo izgovarajući taj nebezobrazni predmet, ***** ili penis.
Penis je, inače, isto što i *****, samo manji.
 
Ja jednostavno ne razumem kako ce to koriscenje stranih izraza da napravi neku radnju ili stvar boljom ili losijom. Ako kazes seksualna aktivnost koja ukljucuje ne samo vaginalnu penetraciju. Ne razumem, zasto je to manje degutantno ili kulturnije od hebanje u doope i ostalo. Da li se mi stidimo nas samih? Nasih reci? Zasto onda ne zamenimo ubij sa occidere? Ili Vlada Srbije sa Leks Srbije?
Mora da sam sa druge planete...

PS. Tema nije samo etimoloskog karaktera...

nije jehbanje u dupe nego pawanje u guuuzu ili vođenje ljubavi u guuuzu :heart:
 
:manikir:
 

Prilozi

  • renault_odgovor625.jpg
    renault_odgovor625.jpg
    78 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Pa zalepićemo ga. Ok, znam da nikad neće biti kao novo ali življenje i emocije prave ožiljke. Samo znaj da srce puno ožiljaka je jedino koje je vredno!
 

Back
Top