ĐUKIĆ NIJE VIŠE TRENER PARTIZANA Ivić i Stanojević su želje crno-belih

Mirkovic je trener pocetnik, Stanoje to nije bio. Imao je prvo staz kao pomocnik, a onda je bio selektor u FSS nekih klinaca, sa kojima je bio treci u Evropi, ako se dobro secam. Mirkovic nema dan trenerskog posla, a sustina je da sem cinjenice da ga je na twitteru Nenad Djordjevic predlozio, niko to izgleda i ne razmatra. U svakom slucaju ce se traziti trener sa iskustvom, glupo je dovoditi sad pocetnika.
 
Mirkovic je trener pocetnik, Stanoje to nije bio. Imao je prvo staz kao pomocnik, a onda je bio selektor u FSS nekih klinaca, sa kojima je bio treci u Evropi, ako se dobro secam. Mirkovic nema dan trenerskog posla, a sustina je da sem cinjenice da ga je na twitteru Nenad Djordjevic predlozio, niko to izgleda i ne razmatra. U svakom slucaju ce se traziti trener sa iskustvom, glupo je dovoditi sad pocetnika.

Pa kako je sezona propala sad bi i mogao da se proguta i pocetnik jer bi mozda i pokazao nesto. A ako ne pokaze nista sutnuti ga na kraju sezone i traziti iskusnijeg.
 
Pa kako je sezona propala sad bi i mogao da se proguta i pocetnik jer bi mozda i pokazao nesto. A ako ne pokaze nista sutnuti ga na kraju sezone i traziti iskusnijeg.

Nama treba trener da uradi ono sto je Marko Nikolic radio u julu i avgustu prosle godine. Da uigrava i selektira ekipu u sred sezone. Razlika je u tome sto sem Kupa i cuvanja drugog mesta nema rezultatski imperativ. Da vidi sa kojim igracima ce da nastupa u kvalifikacijama za LE. Nema sutiranja na leto, nego sad da se odabere trener i da se sa njim vidi sta i kako na leto.
 
Mirkovic je trener pocetnik, Stanoje to nije bio. Imao je prvo staz kao pomocnik, a onda je bio selektor u FSS nekih klinaca, sa kojima je bio treci u Evropi, ako se dobro secam. Mirkovic nema dan trenerskog posla, a sustina je da sem cinjenice da ga je na twitteru Nenad Djordjevic predlozio, niko to izgleda i ne razmatra. U svakom slucaju ce se traziti trener sa iskustvom, glupo je dovoditi sad pocetnika.

Meni to nije bitno
Samo ako može dojava kadkapiten ode u kladžu da stavi fiks na protivnički klub
Hvala do Zvezda
 
Poslednja izmena od moderatora:
Zasto bi isao covek koji nam je doneo evropsko prezimljavanje? U premijer ligi ne bi bili sampioni taman da nas vodi Ferguson.

Zato sto u poslednjih 8 utakmica imamo jednu pobedu i to onu iz Lucana, gde smo gubili do 86 minuta. Zato sto apsolutno sa Djukicem nemamo igru za domace bunkere i dobre partije i rutinske pobede su incidenti, mozemo da ih nabrojimo na prste jedne ruke. Igraci su nemotivisani, ne veruju da on moze bilo sta da promeni. Imao je dva cela pripremna perioda i dva prelazna roka gde je doveden citav jedan tim, tj 11 igraca, a pomaka u igri apsolutno nema. Ja sam se prvi sutirao u dupe od srece kad je on dolazio, prvi sam za kontinuitet rada struke, ali za tako nesto mora da ima minimum naznaka da postoji neki sistem, smisao, cilj, pomak u treningu i igri. Mi smo danas razbijena vojska, pristojno seletiran i potpuno razglavljen tim.
 
Pa nije on kriv sto ovi iz susedstva vezuju po 30 pobeda u nizu, realno koliko i sneg u julu.

Tako je, nije za to on kriv, 100% si u pravu. On je kriv za nas skor o cemu sam vec pisao, ne bih da ponavljam. Isto kao sto je Marko Nikolic bio ''kriv'' za 30 i kusur pobeda u nizu, krvavo izvojevanih prosle sezone,bez sklanjanja, sa golovima iz auta, isto je Djukic kriv sto je izostalo makar 10 pobeda u nizu.

Ova utakmica u Nisu je kamen medjas, pogledaj gde smo bili pre godinu dana, a gde danas. Potpisujem da nemamo danas slabiju ekipu, kvalitet nama ne nedostaje. Kada je Tomic otisao prosle sezone, a Marko izgubio od Vose glatko sa 3 komada u mrezi, ovde na forumu je pisano da su igraci katastrofa, pljuvan je svako, ja sam napisao da igracki mi imamo vrlo pristojnu ekipu, fali nam vodjstvo. Isto to mislim i danas za ovaj Partizan. Apsolutno isto.
 
Ono sto je Nikolic uradio svaka cast, ali malo sutra bi mi osvojili titulu da tad cigani nisu uspeli zatvorili samo jednu utakmicu ne racunajuci derbije. Posle nase titule u maju se znalo da od nove titule nema nista, zatvoreno je sve do jednog meca, a u derbiju vec imaju pomoc ovih u zutom.

Cak i da poverujem u te teorije zavere kako se u maju znalo da od titule nema nista, da li to znaci da treba da gledamo ovakav Partizan i da drzimo Djukica sve dok nas ne doveze na neko 5-to mesto na tabeli do kraja sezone? Da li Zvezda ima 100% skor na malim utakmicama? Da li sve zatvaraju? Naravo da ne. Niko nikad nije sve zatvorio, prema tome malo manje paranoje, a malo vise da pogledamo u sopstveno dvoriste. Da prvo tu pocistimo, pa onda da se svadjamo sa komsijama.
 

Back
Top