Liga Evrope!!!!

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Drugo po jacini evropsko takmicenje,liga sampiona za siromasne,nuzno zlo za najvece evropske klubove.

Ove godine imali smo dva predstavnika koja su pokazala solidnu igru i posle mnogo godina oba su ‚‚prezimila u Evropi‚‚.
Vidjeno je dosta lepih golova i dobrog fudbala...

tabela 2.PNG

tabela3.PNG

tabela 1.PNG
 
Gol Miktarijana mada je smer promenio Bonuci u pokusaju bloka bolje izgledalo na prvu mislio sam da je probusio Donarumu...Tuzno videti milan ovakav a dugo ih nije bilo u evropi..od ofanzivnih igraca jedino Suso zasluzuje ovaj dres...Ne kontam koja je fora sa Kutroneom zasto je Silva zalepljen na klupu mali moze biti klasa...
 
Poslednja izmena:
Veceras ce biti interesantno u LE. Po meni, Atletiko marsira ka tituli, ima sve pobede otkako je sisao na ovaj kolosek iz LS, ostali su samo dekor. Arsenal se kao nesto nada, ali realno, nemaju oni to u sebi. Zbog nasih, navijam da Lacio dogura sto dalje.
 
Posle onoga sto je uradila Roma i sto je za malo uradio Juve jasno je da u ovoj fazi evropskih takmicenja ne treba nikoga otpisati unapred ali ipak Arsenal je toliko nadmocniji od CSKA da rusi mogu da iznenade samo ako Venger izvede sastav kao onaj u Beogradu.
Lacio ce u Austriji da zavrsi posao bas kao i Atletiko, a u Marseju ce biti vruce, oni su skroz drugacija ekipa kod kuce i bez obzira na poraz ovde je sve otvoreno i to je po meni jedina nedoumica veceras.
Nakon onoga sto je Roma uradila i sto je Juve za malo uradio timovi koji su stekli prednost u prvom mecu ce veceras biti oprezniji pouceni tim dogadjajima i mislim da su veceras mnogo male sanse da neko ispusti prednost.

Ako ocekujemo da i u LE budu ekipe iz 4 najjace lige onda dalje idu - Arsenal, Lajpcig, Lacio i Atletiko :)
Arsenal i Atletiko su glavni favoriti.....i bez obzira na formu u premijer ligi tipujem na Arsenal da ce da osvoji jer nema sanse da izbore LS kroz ligu tako da im je ovo jedina sansa da zaigraju LS sledece sezone. Atletiko je obezbedio LS.

Sledece godine ce Liga sampiona biti najjaca ikada......iako nisam srecan zbog tog sistema al sta da se radi....
 
Poslednja izmena:
Imaš pravoslavne Albance,skoro 20% populacije naročito na jugu ka Grčkoj Ništa čudno ne bi bilo da je dečko pravoslavac.

A imas i masu pravoslavnih Srba na severu Albanije po nekim procenama ih danas ima izmedju 100 i 300 hiljada .. njima su u 21. veku ugrozena osnovna ljudska prava a izmedju ostalih i pravo na srpsko prezime ... tj. menjaju im u dokumentima u albanska .
 
Imaš pravoslavne Albance,skoro 20% populacije naročito na jugu ka Grčkoj Ništa čudno ne bi bilo da je dečko pravoslavac.

Ma gde 20% ako ima danas i 5% Pravoslavaca u Albaniji u vr' glave i to su sve mahom Srbi i Grci koje su poarbanaseni...Katolika ih mozda ima 20%... Evi vidim Strakosa je rodjen u Grckoj cale mu je tamo godinama branio...Brat mu se zove Dimitri mozda mu je keva Grkinja...
 
Ma gde 20% ako ima danas i 5% Pravoslavaca u Albaniji u vr' glave i to su sve mahom Srbi i Grci koje su poarbanaseni...Katolika ih mozda ima 20%... Evi vidim Strakosa je rodjen u Grckoj cale mu je tamo godinama branio...Brat mu se zove Dimitri mozda mu je keva Grkinja...

Da 20% hrišćana...u pravu si uglavnom su katolici sad sam pogledao detalje. Poarbašeni Grk ili ne izjašnjava se kao Albanac sada iako je imao izbora...nije ni bitno toliko, njegova lična stvar.

Malo smor tekma.
 
Veceras na 2 utakmice prsti na sve strane, u Moskvi i u Marseju. Na ove dve utakmice, kao i u Lisabonu, lomi se na jedan gol za prolaz.

- - - - - - - - - -

Gol i u Salcburgu, sada se na sva 4 meca lomi na jedan gol za prolaz.
 

Back
Top