Liga Sampiona 2018/19

Ko osvaja Ligu Sampiona?

  • Mancester Siti

  • Bajern

  • Barcelona

  • Real Madrid

  • Mancester Junajted

  • Juventus

  • Totenhem

  • PSG

  • Liverpul

  • Celsi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
DacJmjbWkAABYjh.jpg


DacJnL2X0AEpDzA.jpg
 
Јесте Рома лошији клуб, али ми је много драго што су прошли даље

Више зато што је Барса ушла некако сигурно и потцењивачки у меч
 
Мораће Барса да ангажује још један авион вечерас за Барселону и то са већим карго одељком не толико да сместе те головое које су примили, него да сместе срамоту :mrgreen:
 
Ma kakva karma,Barselona cele sezone igra los fudbal,rezultate su imali pa niko toliko nije obracao paznju na igru..
Ona bruka PSZ od prosle godine je zasluga trenera PSZ-a....

Tako je,Barsa je nakon samaranja od Reala u Superkupu Spanije, kljuckala 3 po 3 boda u malim utakmicama, igrali su kilavo, ali dovoljno. O Valverdeu nemam lepo misljenje, on mi dodje kao spanski Kiza Milinkovic. Veceras je sav prljav ves, sve mane i slabosti, isplivalo na povrsinu. Mesi-Suarez, kao da ih je neko puskom naterao da igraju veceras. Umtiti se resetovao na fabricka podesavanja iz prosle sezone, ocajan nastup.

Finale L'pool-Roma bi bio flashback u 80-te godine, klasik. Voleo bih da gledam ovo finale, a bogati nek puknu od muke.
 
Romu sam otpisao prerano i debelo potcenio...a i Barsa je.........kolika moooda imaju ljudi kapa dole !!!! :worth:
Dzeko !!!! :worth: :worth: :worth:
Dzeko, Manolas.....balkanci sjebase Barsu.....i Kolarov im nije ostao duzan.....De Rosi kapitencina...au bokte kakva ludnica !! Mnogo mi je drago zbog Rome ovo je istorijski trenutak za njih, a i da crknu od muke oni fasisti iz Lacija....

Gvardiola naravno popusio..... Voleo bih finale Liverpul - Roma

Jedino je Liverpul kadar da izbaci Real.....
 
Poslednja izmena:
Ovo sa Barsom nisam ocekivao. Da ih izbaci Roma posle 4:1... skidam kapu.
Sto se tice Man City i Liverpula mogu da kazem sramota. Jeste da je mozda bolje da Liverpul prodje dalje ali ponisten cist gol pred kraj prvog poluvremena je prelomio utakmicu.
 
Jedini krivac za vecerasnji poraz Barse je Valverde. Bilo je pitanje dana, kad' ce neko ovako da ga usere. Covek je imao dosta srece i rezultate, ali igru ne.
Inace, ja verujem da Sevilja sutra moze do prolaza. I nekako, voleo bih. Oni su u stanju ove sezone da pobede Mancaster, a da izgube od Malage.
 
Barselona je katastrofalno usla u revans....ali ako nista drugo mislim da ce sada Mesi biti mnogo spremniji i motivisaniji za SP a to me raduje..
Bogami ne bih smeo da otpisem Bajern nikako iako i ja mislim da je Sevilja sposobna za polufinale...Henkesov Bajern je mnogo zahebana masina...to je ozbiljan trener nije sarlatan kao neki "inovatori"..... Najveca njihova greska je bila sto su pustili Henkesa i doveli Gvardiolu....
 
Poslednja izmena:
Ovo im se vratilo za onaj preokret protiv PSGa prosle godine , karma je cudo :D
Nije to karma, nego se od početka sezone videlo da to prosečna ekipa koju Mesi drži u vrhu i bukvalno sam im je doneo titulu u ligi, dok je za LŠ gde se loš dan ne prašta potrebno nešto više ... Odavno je bilo jasno da su oni bez Ćavija sasvim druga ekipa, Rakitić ipak nije taj kvalitet ... Posle odlaska Ćavija, Mesijev operativni prostor se spustio za 20 metara, i iako on to genijalno radi i najbolji je na svetu ne može to doveka da traje da on bude i najbolji asistent i dribreler i kreator i strelac ...

Elem, svaka čast Romi, ušli sa mudima u tekmu i videlo se pred kraj da je u završnici takvih takmičenja najbitnije samopouzdanje i to je jedan od razloga zašto Real dominira u LŠ ovih godina ...
 

Back
Top