Uhvaceni na delu

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
10224.jpg



da li ste doziveli da ste u zanosu ljubavi
i da vam bas tad neko zvoni na vrata zvvvvvvv


tata
mama
sestra
brat
komsija
prijatelj


kako ste reagovali
da li ste nastavljali do kraja
ili ste prestajali
 
Nije mi se to deisilo skoro.Vrlo sam oprezna po tom pitanju zbog deteta pre svega.Ali nikada necu zaboraviti dogadjaj pre jedno 10 godina kada me je tip sa kojim sam bila u vezi oko 3-4 meseca pozvao kod njega,bio je sam kod kuce,i naravno radnja se odigravala vec dobro poznatim tokom,kada smo zaculi neki smeh i vrisku u trpezariji,da bi potom u sobu uleteo njegov brat,zaprepascen i postidjen jer nije kucao....a povrh svega on je jadan mislio takodje da nikoga nema kod kuce pa je doveo devojku....bedak!
To mi je dosta vremena bila jedna sramotna uspomena,ali sada kada se setim,hocu da umrem od smeha.
 
a sto si prebacio cebe?
pa valjda i onoi mogu da uzivaju?

ej...jesi cuo ono : al sam se napal`la,bas sam se napal`la..ako nisi kazi da ti posaljem link na pp
 
bobba:
[

da li ste doziveli da ste u zanosu ljubavi
i da vam bas tad neko zvoni na vrata zvvvvvvv

Meni nije, ali desilo se mojoj sestri pre ohoho godina...Mama nam se vratila ranije sa posla, i momak sa kojim je moja sestra bila se sakrio u orman...kao na filmu... :-D
Jedva je jadničak uspeo da izađe odatle. :-D
 
nije niko zvonio, bar da je zvonio, nego ljudi lepo fino nasmejani u sred neke priche udjoshe komotno u sobu i to 3 njegova drugara, a ja otprilike propadoh u zemlju od blama :lol:
(vrata nisu bila dobro zakljuchana)

i onda je najbolja fora kad posle tri minuta ti kao sedish obuchen i caskash opushteno sa tim ljudima kao da te nisu zatekli golog u pozi pre ta 3 minuta :lol: zhasu :lol:
 
zvoni neko....i vata za kvaq....da se razumemo kod mene to niko ne radi...dakle nem nekih extra komshija koji eto nemaju ni qlture pa upadaju ko raspasana banda....al ulazi neko....ja skaachem sa kreveta....chujem u da neko ulazi....navlachim trenerq (dama crveni)....otvaram vrata....kad ono moj stric....upo chovek bole ga prostata...pritvorim vrata za sobom....on kao oooo de si sinovac ja zvonio pa reko mozhda ne chujesh od muzike....izvini shto sam te probudio bla lba.....e chile oooovaj super shto si dosho aaaal ja i nisam sam..on kao aaahaaam tu ti devojka.....maaa da neka mala mi tu znash kaka je ko zmaj vish da sam sav znojav....on kao izvini izvini i ode....posle sm zayebavo tu devojq s kojom bejah dugo i beritjetno....i kroz celu vezu se provlachila sprdnja da je mala ko zmaj....i bilo nam super zezanje i sve...eh joj
 
Desilo mi se 100 puta ... situacija je još smešnija, pošto ja zaključam vrata i ostavim ključ u njima, pa moram da otrčim da otključam ... budala.
Ali ništa, nastavim posle kao da se ništa nije dogodilo - šta ću .... ;)
 
Desilo se na moru ove godine... decko i ja otisli sa plaze... pa trk u sobu...
I...kad se sve -svrsilo- decko odlazi u toalet,i ostavlja, zamisli otvorena vrata, od celog sprata, a ja sva u bunilu, <od uzivanja, mislim> kad na vratima njegov rodjeni brat.... a ja, sva od...

NO COMMENT!!! :) :) :)
 
Pre desetak godina igramo karte nas 4...Oduzilo se to 3 ili 4 ujutu...Bili smo tishi nego obicho na spra
tu...Nije se tochio alkohol ali nije ni bitno..Glavna stvar u svemu tome shto ogladnismo. pa moj prijatelj
i ja sidjosmo sprat nize ( kutja je u pitanju ) kod njegovih roditelja u kuhinju da neshto prezalogajimo.
Beshe nam chudno shto je kod njegovog oca josh uvek svetlo pa gvirnusmo i videsmo kako njegov
otac bulji u PALMU u 3 ujutro sa punim rukama...Poche covek vrishtati....itd itd Nimalo zabavno
bi me sramota...
 
Psihologue:
Pre desetak godina igramo karte nas 4...Oduzilo se to 3 ili 4 ujutu...Bili smo tishi nego obicho na spra
tu...Nije se tochio alkohol ali nije ni bitno..Glavna stvar u svemu tome shto ogladnismo. pa moj prijatelj
i ja sidjosmo sprat nize ( kutja je u pitanju ) kod njegovih roditelja u kuhinju da neshto prezalogajimo.
Beshe nam chudno shto je kod njegovog oca josh uvek svetlo pa gvirnusmo i videsmo kako njegov
otac bulji u PALMU u 3 ujutro sa punim rukama...Poche covek vrishtati....itd itd Nimalo zabavno
bi me sramota...

da nisi i ti poceo vristati :lol:
 
Vise puta, ali isto mi se desilo i kada sam trebao da skinem mrak i osetim merak, ekskurzije su gadna stvar jer ako se sa cimerom ne dogovoris na vreme ode mast u propast e bas se to meni dogodilo, ali tako su svi saznali pa sam bio glavna faca u busu sledeceg dana....
A drugi put sam uhvacen na delu, nisam ni prekidao jer je bilo na otvorenom samo sam promenuo stil, pa ne moraju posetioci bas sve da vide...
 
Emily_Bg:
Nije mi se to deisilo skoro.Vrlo sam oprezna po tom pitanju zbog deteta pre svega.Ali nikada necu zaboraviti dogadjaj pre jedno 10 godina kada me je tip sa kojim sam bila u vezi oko 3-4 meseca pozvao kod njega,bio je sam kod kuce,i naravno radnja se odigravala vec dobro poznatim tokom,kada smo zaculi neki smeh i vrisku u trpezariji,da bi potom u sobu uleteo njegov brat,zaprepascen i postidjen jer nije kucao....a povrh svega on je jadan mislio takodje da nikoga nema kod kuce pa je doveo devojku....bedak!
To mi je dosta vremena bila jedna sramotna uspomena,ali sada kada se setim,hocu da umrem od smeha.
Da sećam se ovoga, bilo je zabavno, drago mi je da ti nisi zaboravila..
 

Back
Top