SLEDI ZABRANA FASISTICKIH ORGANIZACIJA

Nisi...?
nije to covek...
to je mala tradicija ovde... mislio sam da znas...
mora svaki novi clan da kaze 3 puta dud... da ne bi bio duduk... to je smesna mala tradicija ali je ljudi mahom postuju...
tako se opusti atmosfera i ljudi se actually druze na ovom forumu... a ne svadjaju... bar ne licno...
poz.
 
Zarathustra:
Значи од данас нам се ортак Бл јавља имагинарно с оне стране закон ? :roll: :lol:
Не још, Републичка скупштина није ништа потврдила, Парламент Србске Војводине је смијурија, који омогућава НЕСРБИМА ДА ПЉАЧКАЈУ СРБИЈУ
 
ПОНАВЉАМ, ПОСЕДУЈЕМ ДРЖАВЉАНСТВО СРБИЈЕ,ЛИЧНУ, ПСАОШ,СЛУЖИО ВОЈСКУ, НИШ МЕСТО РЕГРУТАЦИЈЕ, ЗУБИН ПОТОК ,КОСОВО И МЕТОХИЈА.
А РЕПУБЛИКА СРБСКА ЈЕ СРБИЈА
cd69aa30.gif

za20kralja.gif
 
I NEDA Ukraden !!! :lol: :lol:
Ma neka pise on kako hoce...sloboda izbora. Meni je onako zabavno da ga ispravljam. Predpostavljam da on zna kako se sta pise...nego eto...zabavlja se i on. :lol: :lol:
Mislim sta da radim drugo veceras Como? Totalno sam prazan. Da ovde treba da se prica,ne bih mogao usta da otvorim.Sva sreca pa se samo kuca.
 
serb_pagan:
moramo prvo da rascistimo u svom dvoristu da bi smo mogli kasnije da to isto trazimo od drugih...prosto i jednostavno
...

Поштено, пошто си прво себи, и то више него очигледно, просуо мозак сад тражиш да и други то ураде, сад колико је твој предлог паметан питање је али да је поштен поштен је.
 
Бл:
НАРАВНО ДА ЈЕСАМ, ИМАМ ДРЖАВЉАНСТВО СРБИЈЕ И РЕПУБЛИКЕ СРБСКЕ, ДРУГО МИ НЕ ТРЕБА

Јеси ли пратио овај НОВИ ЗАКОН О ДРЖАВЉАНСТВУ... хехехееее... сада ће држављанство добити сви СРБИ НА ОВОМЕ СВЕТУ...демонократе има масовно да извршавају харакири... :razz:
 
eremita:
Јеси ли пратио овај НОВИ ЗАКОН О ДРЖАВЉАНСТВУ... хехехееее... сада ће држављанство добити сви СРБИ НА ОВОМЕ СВЕТУ...демонократе има масовно да извршавају харакири... :razz:
Јесам, само да смање цене по конзулатима и амбасадама.
Али масовно узимају, само чекамо ИЗБОРЕ
 

Back
Top