Jeste li spremni da prihvatite istinu o SIRENAMA?

louiskrstic

Domaćin
Poruka
3.209
Mnogo zoga ima da se otkriva, saznaje, prihvata a mi još ni prvi stepenik nikako da preskočimo?

Sirene , i njihovi partneri ne znam kako da ih zovem, možda muške sirene, izgleda da nisu izmišljani u dravnim pričama već su realnost.
Pogledajte ovaj video, razgovor sa muškim primerom, koji kaže da već duže živi na kopnu sa svojim roditeljima.
Jednako dobro funkcionišu na kopnu klao i u vodama okeana.
Ono što je možda dobro istaće pre nego poslušate razgovor je da se razmnožavaju kao i ribe nemaju vaginalni otvor.
Imaju poseban jezik komunikacije, ali govore i jezicima nas suvozemaca. Ima ih skoro svih rasa i boja kože kao i nas, belih, crnih...
mogu razdvajati svoje noge za život i kretanje na kopnu...
Da, interesantno je bilo i to što je rekao da se klone delfina jer su isti seksualno jako agresivni.

Uostalom čujte i sami.

 
Мене задивљује маштовитост. али ме и брине кад се не испреплиће с реалношћу. Нисам гледала видео, логика ми тренутно изнад маштовитости.

Nisi imala ni šta da vidiš osim slike. Reč je o radio razgovoru sa nekim ko se predstavlja kao sirena...nezanimljivo i nemaštovito.
 
napaljeni delfini aiii

...

ne znam, ovo mi je možda malo too much...

Ова тема је још један пример како се скрива истина од људи у доба интернета. Некада је у у ту сврху владао мрак, или забрана изношења информација. Данас, пошто је то немогуће, уместо мрака имамо светлост или затрпани смо информацијама где је немогуће видети жито од кукоља. У оба случаја права истина остаје скривена. Јер нити у мраку, нити на великој светлости можемо видети.

Ово је добар пример који сам изнео на једној теми.

 
napaljeni delfini aiii

...

ne znam, ovo mi je možda malo too much...


Zašto je too much? Prije nekoliko godina sam za jednog prijatelja fotografisao hiruršku enciklopediju
iz 17-tog vijeka. On je priznati knjigovezac, te je vršio konzervaciju... imalo se šta i vidjeti. U knjizi su
bili crteži, veliki crteži genetski modifikovanih stvorenja. Recimo zmija sa ljudskom glavom, čovjek konj,
i mnogo, mnogo drugih genetskih eksperimenata, i očito da su u toj hirurškoj enciklopediji imale
specifičnu svrhu, dakle genetski eksperimenti su se obavljali vijekovima unazad.
 
Poslednja izmena:
Kad smo bili veca i ja u Prčnju sa sinovima pre mnogo godina,da pokažem deci kako su delfini fini s ljudima,plivao sam s delfinom Jocom
držeći se za njegovo peraje...Bili smo dosta daleko od obale i niko ništa sumnjivo nije primetio...Joca je ustvari bio Jovana...:rumenko:
Božemesačuvaj da nešto od toga kažem deci,da imaju,možda,još braće i sestara,jer nekoliko godina kasnije opet je bilo plivanja u Igalu...:mrgreen:
Tako da...Mada sam čuo da se Joca posle gadno proqrvala s ribarima Boke,ali ko i da očekuje vernost od dame koja svakog dana gleda piše odozdo...?:lol:
Ybg,život piše romane...i po koju bajku...;)
 
:sad2:

c3c89ec1af4999bd48c65a7b0866e41f--mermaid-skeleton-national-museum.jpg


Gledam i naravno, ne verujem..ipak, zasto bi neko pravio ovakve "sale" ?

hqdefault.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top