Koji program moze ovo da otvori?

bass

Zainteresovan član
Poruka
153
Dragi Prijatelji,
posto mi svaki put pomognete kada imam neki problem napisacu temu i u Softverima(a ne samo u Multimediji).
Ovako
:Evo skinuo sam jedan film sa neta i to je sve u Winrar-u. fajlova ima nekoliko znaci na onima gde pise cd1,cd2 i cd3 nose na kraju oznaku bin a druga tri ozaku cue -kako da sve to pokrenem ili narezem na dvd?
Na koji nacin se to radi?
Prebacio sam iz Winrar-a u neki folder u compu.
pozdravljam Vas i hvala Vam
p.s. ne otvara mi ni u jednom programu
koji program da instaliram?
 
.bin/.cue su image files, mozes da ih otvoris sa alkohol 120%, DAEMON tools(ovaj ti preporucujem jer je jednostavan) tj, te files podignes na virtualni hardware koji ti dolaze sa ovim programima ili mozes da ih direkno narezes sa nero-m (nero burning rom->recorder->burn image pa izaberes te files)...
ima jos programa ali princip je isti...
 
saljivdzija:
.bin/.cue su image files, mozes da ih otvoris sa alkohol 120%, DAEMON tools(ovaj ti preporucujem jer je jednostavan) tj, te files podignes na virtualni hardware koji ti dolaze sa ovim programima ili mozes da ih direkno narezes sa nero-m (nero burning rom->recorder->burn image pa izaberes te files)...
ima jos programa ali princip je isti...

Hvala Ti mnogo ,a jel ima jos neki program sto radi kao NERO ,znaci isto da mogu i sa tim ali da nije NERO(posto komp nikako nece da mi primi NERO)?
Hvala Ti
 
Evo konacno sam instalirao nero 6 ,i sada sve sam uradio sa tim CUE file i dodjem do toga da narezem a ono (imam ta tri file CUE znaci svaki je oko 800MB) kada sam hteo da narezem prvi kaze da mi cd nema dovoljno mesta(jer je 700MB).Sta sada da radim?Da li mogu od ovog nekako da napravim DVD i kako?
Radi se sve o nekom filmu koji sam skinuo u winrar i imam tri CUE i tri BIN file - kako od toga da napravim cd ili dvd ? da li treba nesto da smanjujem ili ne?Probao sam ono sa NERO-m smart burn image i sve ide dok ne treba da stavim CD jer je CD od 700MB a kada stavim prazan DVD kaze da trazi CD-R (mada imam i dvd rezac).Moze li neko da mi ovo objasni i kako konacno da vidim taj film?
Hvala
 
Sva 3 CD-a strpaj na DVD, jer ocito nemas mjesta na CD-u...Ako hoces da ih gledas na svom kompjuteru, najlakse ti je da ih snimis tako kako jesu (znaci sa sve BIN i CUE fajlovima), pa kasnije preko Alcohola otvaras i gledas, a ako oces da koristis i na drugom kompu koji nema Alcohol 120% ili neki drugi program tog tipa, onda moras na svom kompu da svaki CD posebno otvoris pomocu Alcohola i potom iskopiras sadrzaj svakog CD-a, napravis za svaki CD folder i tako sve zajedno snimis na DVD. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam pitaj, pa cemo ti sve objasniti...Pozdrav
 
tigi:
Sva 3 CD-a strpaj na DVD, jer ocito nemas mjesta na CD-u...Ako hoces da ih gledas na svom kompjuteru, najlakse ti je da ih snimis tako kako jesu (znaci sa sve BIN i CUE fajlovima), pa kasnije preko Alcohola otvaras i gledas, a ako oces da koristis i na drugom kompu koji nema Alcohol 120% ili neki drugi program tog tipa, onda moras na svom kompu da svaki CD posebno otvoris pomocu Alcohola i potom iskopiras sadrzaj svakog CD-a, napravis za svaki CD folder i tako sve zajedno snimis na DVD. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam pitaj, pa cemo ti sve objasniti...Pozdrav
Hvala Tigi ,koliko vidim komsije smo hehe.
Ovako skinuo sam film -narniu i muku mucim da ga nekako pogledam.Instalirao sam i taj alcohol 120% ali nemam pojma kako da radim sa njim.
Snimio sam ja sve te fajlove na jedan cd (dvd) ali kada otvorim ne mogu da vidim nikakav film nego opet te fajlove.Ne znam kako da ih jednostavno vidim preko nekog playera(winamp,real,windows ili koji god)?
Skidao sam ovaj film bas dugo i sada imam te glupe cue i bin fajlove i ne znam sta da radim sa njima.Znas ja bas nisam mnogo upucen u ovo i ako imas vremena mogao bih bas da mi kazes postupno kako da radim(po koracima).Hvala Ti
 
Mislim da si skinuo VCD ili tako neki format, koji moze da se gleda i na kucni DVD plejer...Kada otvoris CUE fajl preko Alcohola, uzmes neki plejer tipa Power DVD i pomocu njega otvoris film koji ti se nalazi u virtuelnom drajvu. Samo da znas, mislim da na taj film ne mozes dodati prevod, ne znam da li ti je potreban. Bili smo prosle godine komsije, sada sam se preselio u komsijsku Njemacku. Nema na cemu, pozdrav i nadam se da ces odgledati nekako film.
 
tigi:
Mislim da si skinuo VCD ili tako neki format, koji moze da se gleda i na kucni DVD plejer...Kada otvoris CUE fajl preko Alcohola, uzmes neki plejer tipa Power DVD i pomocu njega otvoris film koji ti se nalazi u virtuelnom drajvu. Samo da znas, mislim da na taj film ne mozes dodati prevod, ne znam da li ti je potreban. Bili smo prosle godine komsije, sada sam se preselio u komsijsku Njemacku. Nema na cemu, pozdrav i nadam se da ces odgledati nekako film.
Probacu sada ,a jel znas kako da tacno o stavim na virtualni prekao alkohola
evo imam alkohol 120
i kako sada?
 

Back
Top