rusia world cup 2018-PANINI

Saznao sam pre par dana da je Panini cenu kesice u Nemackoj podigao se 0,70 centi na neverovatnih 0,90 centi (stigla mi je ponuda od jednog distributera) pa ce tako jedna kutija od 100 kesica biti 90 eur. U skladu s tim moze se ocekivati i povecanje cene u Srbiji pa je 70din veoma verovarna opcija ako ne bude i vise od toga.
 
Da li je neko proveravao na NBG buvljaku da li su se pojavile kutije Panini? Uvek je bilo ranije i to po povoljnijoj ceni kada se kupuje na kutiju. Baš me interesuje koliko će sada biti cena kutije. Ako je regularna cena za kesicu 80 dinara, onda bi puna cena kutije od 50 kesica, na trafici trebalo da bude 4.000 dinara, što znači da će na kutije, na buvljaku biti niže.
 
Hvala za kodove ... samo se pitam odakle ti, ako nije tajna, kad tek u subotu (31.03.) izlazi album u Srbiji ... pogotovo kad se zna da se ni u komšijskim državama još se takodje nisu pojavile (mislim na Austriju, Madjarsku, Hrvatsku i BiH) ...

- - - - - - - - - -

Evo nekoliko promo kodova za one koji popunjavaju virtuelni album:

HAVE-NICE-WC18
COKE-BEST-GOAL
2018-COOL-GAME
FIFA-COCA-COLA
COKE-FAIR-PLAY
FOOT-BALL-LOVE
2018-COKE-GAME
FIFA-FOOT-BALL
GIFT-CODE-2018
W1PZ-V1UR-D197
ZPID-S1DM-13WL

Hvala za kodove, i tebe pitam, odakle ti kad je tek za subotu (31.03.) najavljen izlazak albuma u Srbiji ...
 

Back
Top