Log out sa Gmail na Mozili

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.368
Не ради дугме за логаут. То ми се десило пре пар месец, одем на Гугл и нађем решење.
Сад га нема. него помињу кеш меморију, колачиће итд.. А знам да није то. Али сам заборавио..
На другом сајту предлажу adons.
A знам да није ни то...
Хвала унапред.
 
Не ради дугме за логаут. То ми се десило пре пар месец, одем на Гугл и нађем решење.
Сад га нема. него помињу кеш меморију, колачиће итд.. А знам да није то. Али сам заборавио..
На другом сајту предлажу adons.
A знам да није ни то...
Хвала унапред.

Pa kad znaš šta nije, onda što pitaš nas?
GMail je ogradjen od SVAKE ODGOVORNOSTI sa forom "beta faza"
Oni od početka u "beta fazi"...
Molim, i drugi put :D

- - - - - - - - - -

I postali su najgori mail servis, previše pametnjakovića imaju pa rezultiralo...

- - - - - - - - - -

Idi lepo na mail.ru i uživaj ko čovek...
ono smaranje sa mobilnim telefonom prilikom registracije ukinuli svi američki odobreni "besplatni" (hotmail, gmail, yahoo)
kad su ljudi prešli na mail.ru koji em fontele traži opciono em i ne mora uopšte...

I onda se Merikanci malo usrali...

- - - - - - - - - -

Inače ja sve mail servise pozivam preko Thunderbirda... moja pošta, moja stvar...
oni nek zadržavaju kopije do mile volje...
 
Pa kad znaš šta nije, onda što pitaš nas?
Прошли пут сам напао на Гуглу начин, а сада га нема. Сећам се да нисам морао да чачкам ни колачиће ни додатке.
Иначе, Јаху је најгори.
Гмаил налог имам само зато што и Јутјуб и блог на блогспот.кцом раде само преко њега. Монопол.

А Руси... Имао сам неке Емал адресе на front.ru и pisem.net па све отишло у 3... Искочи упозорење да су заражени, не можеш уопште да отвориш...
 
Kako ne radi dugme? Ja kad kliknem na sličicu u gornjem desnom uglu izađe meni i na kraju liste sa desne strane se pojavi "sign out". To kliknem i gotovo.

ps. Gde nađe front.ru i pisem.net !? Dobar ti je mail.ru; tu imaš još tri domena, inbox.ru, bk.ru i list.ru. Od ruskih je super i yandex.com
 
Знам где је Sign out поред апликација и нотификација, али не ради на Мозили, не ради на андроидима, само на Гуглу. Зелени круг са твојим иницијалом, кликћеш на њега али слаба фајда.
A front.ru i pisem.net сам отворио пре 16-17 година, када је Јаху давао инбокс од само 2 МБ а они по 40 и ваљали су да шаљемо МП3 музику међусобно.
И онда ми тамо остале неке поруке које сам сматрао вредним чувања...
*
Да рај логаут није ствар мог незнања, него системски проблем, погледај страну Гугла. Заборавио сам, али је неко лево решење.
Него, чудна ствар, сада затворих Мозилу и поново одем на Гмаил и излогован сам. Раније је било месец дана лог-он, и када га гасиш и рестартујеш...
Logout.jpg
 
Онда је неки системски баг. Ако не може никако другачије онда ctrl+shift+del истовремено и кад ти искочи прозорчић clear now.
Само пре тога подеси време брисања и штриклирај шта треба. Ја све означим. Користим Palemoon, али верујем да је на Мозили
исто пошто имају исто "порекло". А то што си се излоговао кад си затворио Мозилу је можда зато што си је подесио да брише све
податке када је затвориш. На Palemoon-у је то језичак Privacy и означено Clear history when Pale Moon closes. Ту десно поред исто имаш подешавања.
 
Мозила ми је била на истим подешавањима пре неколико месеци,
када се данима дешавало исто: Упалим рачунар, одем на Мозилу, на гмаил и искочи мој инбокс. Добро, не ради нико други на њему, а и нема неке поште на мојој гмаил адреси, али ме ипак нервирало. И кажем, онда сам нашао неки систем, гуглајући тај проблем.
То је неко нагорњавање Хрома и осталих претраживача.
Јер, када одем на гмаил налог, али сам на Гугл Хроме, нема проблема да се излогујем. И не само ја, видите колико је то чест проблем...
Такође, шта Хром не дозвољава другим претраживачима: Куцање гласом. На Мозили, Јандексу, Експлореру, улогујеш се на гмаил налог, сви прозорчићи су ту на месту, подесиш језик куцања, али микрофон неће да се активира.
Док нисам нашао тај начин куцања гласом, користио сам на Гугл преводиоцу, пошто и тамо имаш ту опцију, мада за краће реченице. Међутим, и тамо микрофон ради само ако си на Хроме претраживачу.
 
Не ради дугме за логаут. То ми се десило пре пар месец, одем на Гугл и нађем решење.
Сад га нема. него помињу кеш меморију, колачиће итд.. А знам да није то. Али сам заборавио..
На другом сајту предлажу adons.
A знам да није ни то...
Хвала унапред.

Ocigledno nesto ne radis lepo. Mora da moze da se izloguje, udji na gmail na mozilu i slikaj da vidim.


- - - - - - - - - -

I postali su najgori mail servis, previše pametnjakovića imaju pa rezultiralo...

Gmail je postao najgori mail servis?
 
Ocigledno nesto ne radis lepo. Mora da moze da se izloguje, udji na gmail na mozilu i slikaj da vidim.
Значи не умем да кликнем на зелени круг горе десно, у коме је мој иницијал? Како умем да се излогујем када сам на Гугл Хроме?
Па је ли поставих сликану страницу претраживача са десетином тема како се излоговати са гмаил налога на Мозили, андроиду итд? Сви смотани као и ја?

Gmail je postao najgori mail servis?
Ја то нисам написао, али ме врло често овај Леново са Виндоус десет опомиње да не користим Гугл браузер јер је превише захтеван, и каже да хаба батерију, мада ми они намећу ИЕ који нема појма. Или сам се одвикао од њега. Па користим или Мозилу или Јандекс.
Колико је Гугл Хроме искључив, види се и по томе што не може да се активира Voice typing, односно све урадиш, али микрофон остаје нем. Такође микрофон не ради ни на Гугл преводиоцу, ако ниси на Г Хроме
 
Poslednja izmena:
Pokušaj da se loguješ na Gmail u Private modu (CTRL+shift+p na Firefoxu).
Private mod radi bez ekstenzija i ako tad možeš da se izloguješ, znaćeš da ti neka ekstenzija pravi problem.

Хвала, запамтићу ово, мада је најбоље да се уопште и не логујем на гмаил налог када сам на Мозили Тај ми налог служи само за куцање гласом.
 
Ја то нисам написао, али ме врло често овај Леново са Виндоус десет опомиње да не користим Гугл браузер јер је превише захтеван, и каже да хаба батерију, мада ми они намећу ИЕ који нема појма. Или сам се одвикао од њега. Па користим или Мозилу или Јандекс.
Колико је Гугл Хроме искључив, види се и по томе што не може да се активира Voice typing, односно све урадиш, али микрофон остаје нем. Такође микрофон не ради ни на Гугл преводиоцу, ако ниси на Г Хроме

Ja nisam ni rekao da si ti napisao, niti sam citirao tvoju poruku.
Win 10 je shit po meni. Nemoj da sudis google chromu, moguce da je i do windows-a, ako ces bas realno, GH je jedan od najboljih web pretrazivaca. Brz, lak i jednostavan za koriscenje.
 

Back
Top