Ubice vs Senke

Pogledaj rezultate ankete: Koja vam je bolja serija ?

Glasova
3. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Ubice mog oca

1 33,33%
  • Senke nad Balkanom

2 66,67%
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Ubice vs Senke

Veoma poznat Sotir zvani djubre (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    164

Post Ubice vs Senke

Srpska televizija je dugo bila prepoznatljiva po serijama koje se bave dogodovstinama gradjanskih porodica .. medjutim u 21. veku u epicentru se naslo sumadijsko selo ( sto mi je izuzetno drago ) a sada imamo najnoviji trend krimica .. buducnost nam donosi temu Prvog svetskog rata jer od jeseni na TOP-u ide serija Zaspanka za vojnike a na RTS-u Carape kralja Petra .. ja se nadam da ce ovi projekti pokrenuti lavinu novih tv serija o Velikom ratu i da ce to postati neka vrsta mejn - strima jer o Srbima u Velikom ratu ima toliko toga da se kaze i isprica . .

Sto se tice krimica imamo Ubice i Senke a za koji dan pocinje i Pet ... Meni su Senke ok ali nista specijalno ko sto se prica vise sam ocekivao u svakom slucaju 6/10 sto se mene tice .. Ubice prva sezona slabo al bas slabo ali zato druga sezona vrhunska 10/10 ... Kad bi poredio Senke i Ubice prvu sezonu lako bi se opredelio za Senke ali druga sezona Ubica je za mene nekoliko puta bolja od Senki ... I sam sam zaprepascen i sokiran kako su uspeli tako drasticno da podignu kvalitet u drugoj ... Lekic , Zivkovic i Miskovic nisu ucestvovali u prvoj ... tako da su verovatno oni najzasluzniji nema drugog objasnjenja ..

Senke ce imati jos dve sezone a Ubice jos dve minimum snimanje trece pocinje ove godine a za cetvrtu se vec pise scenario ... Mogu slobodno reci da su ove dve serije obelezile epohu i da ce je tek obeleziti u godinama koje dolaze . . Sta vi mislite koja je po vama bolja ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: Ubice vs Senke

Jbt dal je gori UMO ili topik

Slične teme

1. SERIJSKE UBICE
    Autor Donstalens u forumu Internet