Ubice vs Senke

Koja vam je bolja serija ?

  • Ubice mog oca

  • Senke nad Balkanom


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
21.521
Srpska televizija je dugo bila prepoznatljiva po serijama koje se bave dogodovstinama gradjanskih porodica .. medjutim u 21. veku u epicentru se naslo sumadijsko selo ( sto mi je izuzetno drago ) a sada imamo najnoviji trend krimica .. buducnost nam donosi temu Prvog svetskog rata jer od jeseni na TOP-u ide serija Zaspanka za vojnike a na RTS-u Carape kralja Petra .. ja se nadam da ce ovi projekti pokrenuti lavinu novih tv serija o Velikom ratu i da ce to postati neka vrsta mejn - strima jer o Srbima u Velikom ratu ima toliko toga da se kaze i isprica . .

Sto se tice krimica imamo Ubice i Senke a za koji dan pocinje i Pet ... Meni su Senke ok ali nista specijalno ko sto se prica vise sam ocekivao u svakom slucaju 6/10 sto se mene tice .. Ubice prva sezona slabo al bas slabo ali zato druga sezona vrhunska 10/10 ... Kad bi poredio Senke i Ubice prvu sezonu lako bi se opredelio za Senke ali druga sezona Ubica je za mene nekoliko puta bolja od Senki ... I sam sam zaprepascen i sokiran kako su uspeli tako drasticno da podignu kvalitet u drugoj ... Lekic , Zivkovic i Miskovic nisu ucestvovali u prvoj ... tako da su verovatno oni najzasluzniji nema drugog objasnjenja ..

Senke ce imati jos dve sezone a Ubice jos dve minimum snimanje trece pocinje ove godine a za cetvrtu se vec pise scenario ... Mogu slobodno reci da su ove dve serije obelezile epohu i da ce je tek obeleziti u godinama koje dolaze . . Sta vi mislite koja je po vama bolja ?
 

Back
Top