Piercing and Tattoo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AMY-LEE

Zainteresovan član
Poruka
114
imam izbusene usi 3 mindjuse na desnom i 2 na levom uvetu :p sta to znaci?ako uopste znaci nesto
a htela sam da probusim jos 3rupice dal da imam 3na desnom,5na levom ili obrnuto?thanx
e-da kad smo vec kod piercinga sta mislite da probusim obrvu? i jel boli?
:roll:
 
AMY-LEE:
imam izbusene usi 3 mindjuse na desnom i 2 na levom uvetu :p sta to znaci?ako uopste znaci nesto
a htela sam da probusim jos 3rupice dal da imam 3na desnom,5na levom ili obrnuto?thanx
e-da kad smo vec kod piercinga sta mislite da probusim obrvu? i jel boli?
:roll:

ja imam dvije mindjuse na lijevom uvu i ima sam jednu na desnom ali me je nervirala pa sam je mako ozbiljno razmisljam o pirsingu obrve ali nijesam jos uvijek spreman jer jedan tip sto je busio pricao mi je da je dva dana poslije pirsinga jako lose izgledao.
 
Joj, ja sam zaludjena piercing-om. Mislim da nista nije toliko strasno ako to zaista zelis. Cega sam se ja sve nagledala. Ljudi buse predeo izmedju prstiju, imaju po tri mindjuse u pupku, imaju po desetak mindjusa u usima. Mislim bukvalno u usima a ne na ivici usiju. Moras samo da pazis ko ce da to da ti uradi. Ima dosta ne strucnih lica koji mogu da naprave od toga patnju a ne uzivanciju.
 
AMY-LEE:
imam izbusene usi 3 mindjuse na desnom i 2 na levom uvetu :p sta to znaci?ako uopste znaci nesto
a htela sam da probusim jos 3rupice dal da imam 3na desnom,5na levom ili obrnuto?thanx
e-da kad smo vec kod piercinga sta mislite da probusim obrvu? i jel boli?
:roll:
Ne kapiram te. Nosis obrnuti krst,a ne znas sta znaci,nosis mindjuse,ne znas sta znace...sto se ne potrudis da saznas malo vise o tim stvarima pre nego sto ih stavis na sebe? A to sto kazes da si darkerka...slusas mozda Sisters of mercy? Ili samo taj isfolirani MTV metal? Mislim nisu Evanescene losi,ali...CISTA KOMERCIJALA,TRUST ME!
 
Sve ima svoju simboliku...Koliko ja znam, ako imas vise mindjusa na levom uvetu ti si streit, a na desnom-gej. Ali ne brini se, mozes to ispraviti, samo izbusi jos tri na levom uvetu...

Kad smo kod mindjuse u obrvi, moj drug je nedavno busio obrvu i kaze da nije nista strasno :)
 
Alexandra9:
Sve ima svoju simboliku...Koliko ja znam, ako imas vise mindjusa na levom uvetu ti si streit, a na desnom-gej. Ali ne brini se, mozes to ispraviti, samo izbusi jos tri na levom uvetu...

Kad smo kod mindjuse u obrvi, moj drug je nedavno busio obrvu i kaze da nije nista strasno :)
cool jedini konkretan odgovor :D
 
hahah.
nos je skrnavo. ako bash ocjesh onda neshto malo. nemoj sluchajno alku. ako nabacish alku u nos ja cju ti nabaviti lanac da se zakachi za tu alku pa da te vodamo kroz grad..... "ajde zvezdana igraj igrrraaaaaj" (:
obrva.... nishta posebno, normalno je.
jezik? .... elem, sretoh bivshu pre par meseci, vracjala se sa pirsinga.... dolazi da mi se hvali i isplazi se a ja odskochih metar u nazad :lol: kasnije se mislim.... shto nije pre to uradila :lol:
i da, izvadila je posle dva dana. sranje je i kazhe da jako smeta (: posebno kad se jede (:
 
Ne razmisljam preterano o pirsinzima, jer mislim da nisam tip za to. Eventualno bih stavila pirsing u donju usnu to mi je lepo.
Mada nemam nista protiv toga. Kome to pristaje naravno...Moj bivsi je imao probusen nos, obrvu, usnu i bradu i usi ali mu je savrseno stajalo. Ja bih licila na robota:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top