Da li zaista volimo tenis?

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
primetio sam drastican pad pisanja na forumu tenis otkad nole ne igra.

zanima me..sta mislite..da li je tenis kod nas postao pomodarstvo zbog vrtoglavog uspeha nekih tenisera a da u sustini ljude ne zanima tenis i prate ga samo zbog noleta

i kad nole ode u penziju da li ce interesovanje za tenisom naglo pasti...

ovo ozbiljno pitam jer sam ja voleo tenis i pratio ga kad ga niko nije pratio i znam koliko je malo bilo interesovanja pre 20 ili 30 godina za tenisom kod nas.
 
Počeo sam da pratim tenis kada su vladali Borg, Mekinro, Konors, Navratilova, Kris Evert. U to vrijeme tv nije ni blizu pratila toliko turnira kao danas. Nekad sam navijao za Moniku Seleš, Bobu Živojinovića. Od malih nogu pratim i druge popularne sportove. Poenta je da sam tenis pratio mnogo prije Noleta i pratiću ga mnogo poslije Noleta. Ne mora neko biti broj 1 na svijetu da bih ga pratio. Redovno gledam Troickog, Krajinovića, Lajovića, Đerea, Krunićevu. I ne pratim samo domaće tenisere i teniserke. Skoro svaki dan pogledam okršaj stranih tenisera ili teniserki. Više volim pogledati dobar teniski meč nego prosječan fudbalski.

Ovdje sam iznio moje lično iskustvo sa tenisom. Ne bih da filozofiram i razglabam kako globalno stoje stvari.
 
Počeo sam da pratim tenis kada su vladali Borg, Mekinro, Konors, Navratilova, Kris Evert. U to vrijeme tv nije ni blizu pratila toliko turnira kao danas. Nekad sam navijao za Moniku Seleš, Bobu Živojinovića. Od malih nogu pratim i druge popularne sportove. Poenta je da sam tenis pratio mnogo prije Noleta i pratiću ga mnogo poslije Noleta. Ne mora neko biti broj 1 na svijetu da bih ga pratio. Redovno gledam Troickog, Krajinovića, Lajovića, Đerea, Krunićevu. I ne pratim samo domaće tenisere i teniserke. Skoro svaki dan pogledam okršaj stranih tenisera ili teniserki. Više volim pogledati dobar teniski meč nego prosječan fudbalski.

Ovdje sam iznio moje lično iskustvo sa tenisom. Ne bih da filozofiram i razglabam kako globalno stoje stvari.

Bas tako...ono samo dva programa,a tenis na drugo pa uvek problemi sa antenom.:ok:
 
Tenis ili volis ili ne volis. Za mnoge je tenis Djokovic.
Kad god imam vremena odgledam neki mec, a hvala
Bogu skoro svaki dan prenose neki mec ili se
bar informisem preko medija. Istina nasi se mediji
utrkuju ka tabloidnim temama, vise vole da zavire
teniserkama pod suknjice ili u krevet ili da devojkama
tenisera provere da li su ugradile petice ili povecale guzove
nego da napisu nesto o onome sto se desava na terenu...
 
Za vecinu u Srbiji tenis je: Djokovic, Ana Ivanovic, Tipsarevic,Troicki, Zimonjic..
ne pratim tenis , a najvise o tenisu naucila sam od vas,na ovom pdf-u..
citajuci i brisuci vase uvrede i provokacije..ali bilo je poucno, priznajem ..:lol:
 
Ne, Novakovi navijači nemaju pojma o tenisu i prate ga isključivo zbog njega jer njegove uspehe doživljavaju kao svoje lične. A doživljavaju ih tako zato što su uistinu nesrećni ljudi i životni luzeri :hvala:


Tenis ili volis ili ne volis. Za mnoge je tenis Djokovic.
Kad god imam vremena odgledam neki mec, a hvala
Bogu skoro svaki dan prenose neki mec ili se
bar informisem preko medija. Istina nasi se mediji
utrkuju ka tabloidnim temama, vise vole da zavire
teniserkama pod suknjice ili u krevet ili da devojkama
tenisera provere da li su ugradile petice ili povecale guzove

nego da napisu nesto o onome sto se desava na terenu...

Taj si :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Za vecinu u Srbiji tenis je: Djokovic, Ana Ivanovic, Tipsarevic,Troicki, Zimonjic..
ne pratim tenis , a najvise o tenisu naucila sam od vas,na ovom pdf-u..
citajuci i brisuci vase uvrede i provokacije..ali bilo je poucno, priznajem ..:lol:

Nina, moja dva kaznjena boda poticu iz ljutnje sto se napadao Novak - Nole,pa sam malo pretjerala.
Trazeci nesto vise o Noletu pronasla sam Forum Krstarice.
Ja tenis gledam od kako sam upoznala Novaka .
Tenis ne gledam kad Novak ne igra.Evo vam iskrenog odgovora . :heart::heart::heart:
 

Ima jedno lijepo mjesto kraj Skadarskog jezera PLAVNICA .
Kad su kod nas velike vrucine odem i kupam se u bazenu .
Tog dana je jedna grupa momaka galameci poskakala u bazen i mene poprskala .
Samo jedan je dosao i izvinuo mi se toplo .
Pogadjas tab503Bio je to Novak .
Vidjeli smo se i u Niksicu .
Kad sam mu pruzila ruku pita me idem li na Plavnicu .
Odgovorila sam mu pitanjem .A ti .
Novak je po mnogo cemu poseban .
Imam sina koji voli tenis i gleda kad god ima vremena .
Inace je kao i Novak Delija a ja Grobar .Cesto se preporeckamo,
Kad Partizan izgubi * Ucestvuje mi u zalosti .Kad Novak izgubi samo cuti .
Kaze ne dirajte danas majku .*Novak joj je izgubio .
 
Za vecinu u Srbiji tenis je: Djokovic, Ana Ivanovic, Tipsarevic,Troicki, Zimonjic.. ..:lol:

da je bar tako..gledam teme

tema o novaku 490 strana
o ani ivanovic - 4
tipsarevicu - 10
krajinovicu - 2
djere - 1
nadal - 54
zverev - 2
troicki - 7
federer - 164
kruniceva - 2

itd itd....

poenta price..nasi ne vole tenis nego vole da su "in" i prate djokovica..onog tenutka kad djokovic okaci reket o klin smem da se kladim da ce drasticno opasti interesovanje za tenisom u ovoj zemlji i za par godina od tog dana nece biti ni 30% prenosa teniskih turnira kao sto ih ima sad.
 
Misljenja sam da je vec sada opalo interesovanje..jedino se Novakovi fanovi jos javljaju i nadaju se Bozijoj pomoci,
sto se mene tice zelim da se Novak vrati u vrh tenisa ali za sada,kako stavri ...tesko
 

Back
Top