Vučić i u studio TV Pink doneo sendviče

capitosinora

Veoma poznat
Poruka
11.599
Vučić delijo sendviče i u TV studio!

aleksandar-vuc-ic-stefan-stojanovic-06.jpg


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na TV Pink, a u studio je doneo sendviče, da se "zahvali" svima koji su učestvovali u kampanji za beogradske izbore.

"Hvala što ste pristali da učestvujete u nečemu ovakvom, što ni meni nije zgodno, a ni vama svakako. Veliko hvala i ljudima koji su izdržali u kampanji, pokazali snagu i čvrstinu. Hvala za požrtvovanost...Spremio sam sendviče, kao i za Džaju sinoć...Jeli smo leskovačke uštipke, svinjski vrat, ali u hleb da izgleda kao sendvič", rekao je Vučić.


http://mondo.rs/a1085751/Info/Beograd/Vucic-izbori-Beograd.html

Pa zar nije mogao da bude orginalniji a i malo velikodusniji u podmicivanju gladnog naroda.

download-3.png
 
Poslednja izmena:
Ovo više prevazilazi i stepen bolesti. Ovo njegovo jahanje naroda i zdravog razuma je prevazišlo sve moguće mere. Još je teže objasniti ludost mozga potrebnu da bi se za ovog čoveka glasalo.

"Još je teže objasniti ludost mozga potrebnu da bi se za ovog čoveka glasalo"
E u tome je najveci problem. Izgleda da su Srbiji napustili svi koji imaju mozga.
 
Ovo više prevazilazi i stepen bolesti. Ovo njegovo jahanje naroda i zdravog razuma je prevazišlo sve moguće mere. Još je teže objasniti ludost mozga potrebnu da bi se za ovog čoveka glasalo.
Било како било постао је неприкосновени господар овоземаљске Србије (или тачније речено
неприкосновени колонијални управник једне окупиране земљице). Многи наши председници држава су имали разне психолошке зврчке, није потребно бити стручњак да би се то видело - неки су волели што су у центру пажње, неки су волели паре, неки моћ, неки су имали неку идеологију. Вожд има најтежу психопатологију за лечење - њему није толико важно да ужива у богатству и слави, он ће чак и изгарати и имати висок притисак и искрено деловати као да се жртвује за ову земљу и да добро чини за њу.

Он пати од - нарцизма.

Он је главни човек , човек који је сва дешавања удржави ставио у функцију свог нарцизма. Он једноставно ће учинити све да у држави Србији буде како он одлучи, јер је држава његов продужетак.

Нарцисоидни људи не воле друге, они воле да изгледају као да воле и да се жртвују, али суштински све стављају у функцију храњења свог нарцизма.

И даље мислим и све ме више брине што смо дошли до тога да једна озбиљно психички болесна особа има толику моћ у Србији. Али , није проблем само у томе - она има и искрене обожаватеље и публику и користољубиве присталице - страначке војнике.

То много говори о стању у нашем народу кога је (судећи по резултатима избора - у великом броју) тако лако купити или још горе - заварати да искрено поверују да нарцистички поремећај може било коме донети добро и да особа која болује од нарцизма ће стварно бринути о људима и просперитету земље....

А још ми се тежим случајевима чине они који су одустали од коришћена свог права гласа и при том мисле да су ту одлуку свесно и разумно донели а заправо је реч о феномену који се у психологији назива "научена беспомоћност".

Мислим да живимо у једној позоришној представи под називом "У земљи Супермена из Фекетића".
 
Ovo više prevazilazi i stepen bolesti. Ovo njegovo jahanje naroda i zdravog razuma je prevazišlo sve moguće mere. Još je teže objasniti ludost mozga potrebnu da bi se za ovog čoveka glasalo.

За у лудницу:

Vučić je u studio ušao uz zvuke himne "Bože pravde", devojke u studiju su držale zastave Srbije i onda se začuo veliki i dugačak aplauz.
 

Back
Top