OxImOrOn vs. penzioneri in da gsp-iz keca u kec!

Oximoron

Gost
Poruka
11.835
Dakle zvanichno sam stupio u rat od danas sa penzionerima koji se voze gsp-om :D
Sedim ti ja danas u 59-ci,dosho lepo dok je josh bio prazan bus i seo.Napunio se bus u medjuvremenu i kretje onako krcat,nekoliko njix vise na vratima...i sad...vidim ja kroz prozor jednu babuskeru trchi shprint a bus vetj krenuo i zatvara vrata...i baba ladno shprint kakav ja nikad u zhivotu nisam odwalio sa swe kesama iz pijace,kishobranom,tashnom i maramom na glawi u nekim raspalim cipelama sa shtiklama...i stizhe ebote ona autobus i izgura 1000 ljudi da bi,zaboga,ona ushla.Tad je vetj pochela da me nervira :D
Ja sam sedeo na potpuno drugom delu busa,ali nju nije mrzelo da progura raju kroz ceo bus da bi doshla do mene i rekla mi:
-Ustani.
Ex sad...dijalog je otprilike ishao ovako:
Baba[u daljem textu oznachena kao parazit]-Ustani
OxImOrOn[u daljem textu oznachen kao-Ja :D]-Netju
Parazit-Ustaj bre stoko bezobrazna
Ja-Otju,boli me kur&ac.
Parazit-Vidi ti njega kako je bezobrazan majku mu!
Ja-Pa da,tako ja sa parazitima kao ti.
Parazit-Ma majku ja tebi ***** da ti ***** pic*ka ti materina majku ti ja tvoju!
Ja[reshio da unishtim parazita]-A sad sam ja bezobrazan majku ti ***** matoru?!?
Parazit-More mrsh bre seljachino jedna[kretje da me udari kishobranom].
E sad,ja sam bio ulegao malo u stolicu pa nije primetila da sam ja dosta i vishi i shiri od nje i da mogu da pobijem pola busa :D.Ustao sam,pa se povukla.
I sad,umesha se chovek pored nas:
Chovek[u daljem textu - Imbecil ] Dizh se bre stoko mala!
Ja-Ti tjesh da mi kazhesh
Chovek-Otjesh sad da ti zalepim shamarchinu,pa da vidish ko tje da ti kazhe
Ja,opet se dizhem-Ajde udari me molim te.
Tu se umesha josh jedan chovek pored nas i obratja se Imbecilu:
Chovek nm 2[u daljem textu - JNOUB-Jedina normalna osoba u basu]-Ajde pipni dete pa tju da te prebijem idiote jedan!
Imbecil-Ajde!
JNOUB-Ma sad tju da ti ***** mater!
Tu kretje opshta vriska,razdvajaju ix,a ja sedim i smejem se :D
Ex sad,izadjoshe oni iz basa a babino stambeno pitanje i dalje nerazresheno.
Zove ti ona,yebote,konduktera.
A kondukter niko drugi do burazer od mog najboljeg ortaka :D
Kondukter[u daljem textu-Shomi]-Jel ovaj?pokazuje na mene,josh me ne gledajutji u facu
Parazit-Da
Shomi-OOOOOO rile[tako me zovu] de si yebote,shta ima :D
Prichamo mi neshto a baba ochigledno nestrpljiva -Pa otjesh li ga vishe pomeriti???
Shomi:Slushaj bakitze,ja nemam nameru da "pomeram" bilo koga,on ako je seo,sedece ako nece da ustane.
LOL !
Tu baba krene da sere opet neshto al na kraju izadje ona i sve se zavrshi :D



NEVEROVATNO :D
Dakle,od sada ima da pokoljem svakog penzionera koji meni bilo shta prisere :D
Inache /me je dobro,kulturno dete,al penzose stwarno ne podnosim :D
 
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


okrutno

svaka mas

prevaziso si i mene od pre neki dan.....


nacrtale se 4 bakute na pocetku prolaza i ni da mrdnu....a napolju 10 ljudi ceka da udje...i naravno, ja treba da se pomerim napred, ali nemam gde.....

i stojimo mi tako nekih pola minuta - minut, i bakuta izvali - a da se mi malo pomerimo?...
-trebalo bi
...nece moci svi da stanu....
-NECE!
(seka, iza)-petre, koj ti je
-pusti me, spavao sam 4 sata, UJEDAM!

babe jadne se zgledale i kad su furnule u donji deo busa....sunce ti :lol:



LOMI!
 
JA odkako znam sveta i veka u ratu sam sa njima:evo ovako
Setam se sa devojkom u 6.razredu osnovne kroz park,pricamo smejemo se...
I ajde ja da joj uberem malo cveca,nisam ni dodirno,ono neka baba se prodra:Alo ti mala budalo,ostavi unistavash prirodu.u daljem textu sam ja ja,a baba idiot:
ja-necu da ustanem,nije to tvoj problem
idiot-sad cu ti mali kretenu nevaspitani,zovem miliciju
ja-ajde zovi,radi sta oces,cirkuska nakazo
ode ona,i mi nastavimo da se setamo,a tu je bio neki izlapeli deda:pa on raspali(u daljem textu saveznik idiota)
S.I-kako ti smes da se svadjash sa starijim
ja-e ajde cuti deda i ne mesaj se
S.I.-e sad ces da vidis kad ti zamahnem stapom po ledjima
ja-aje bezi matori
u tom se umesa moja devojka(u daljem textu cura)
cura-aje bezi kretenu izlapeli
S.I-ti kurwo mala,da bog da te yebali u usta garava
meni pukne film i pocnem da guram dedu
ja-aje bezi da te ne stavim kamen u usta
S.I.-pazi se ti doci ces mi glave
ode deda,dodje ona baba sa policejcem(caletov ortak,C.O.)
Idiot-eno njega,on je cupao cvece
C.O.-de si nidzo,gde ti cale?
on zna mog caleta
ja-evo tu sam setam
babi nije nista jasno,pa pocne da sere
C.O.-ajde vi gospodjo udaljite se od decka molim vas,da ne bi upotrbili silu
Idiot-sve cu vas saraniti u grob
ode baba,i pobeda je naravno moja :D

MRzim nakurc*ne penzionere!
 
Uvodili prosle zime kablovsku u moju zgradu i ja sakupljao potpise od stanara za dozvolu uvodjenja! Potpisu svi ali jedan matori (u daljem textu M posto je musliman) nece da potpise nego me opsova i zalupi vrata!!! Ja precutim i odem. Dodje dan uvodjenja i ja se vracam iz skole kad vidim ja majstore sede ispred zgrade i nesto psuju! Ja ih pitam sta je bilo:
Majstori: Neda onaj musliman da busimo zid!
JA: sto?
Maj.: Kaze dao celu penziju za krecenje hodnika pa da mu mi ne bi unistavali zid!
Ja onda odem lepo kod njega i pozvonim i on izadje.
Ja: u cemu je problem komsija?
M: Ajde malo dj*ubre bezi odatle da te ne bih udario!
Ja: Molim?! Koga ti da udaris?
M: Tebe djubre nevaspitano, mrš odavde! (i krenu da zatvori vrata ali ja postavim nogu)
Ja: Jeli, sto si oterao majstore?
M: Nece oni vise ovde proviriti
Ja: Briga mene za tvoj zid. Budes li ih opet oterao napicu ti se krvi! :)
M: Kome ti da pijes krv (i krenu da me udari kisobranom ali ja uhvatim i slomim ga i bacim)
Majstori dosli i zavrsili posao. Cujem ja posle par dana da je zvao muriju ali da su ga oterali u p*icku materinu.
Posle mesec dana gledam ja TV kad nesta slike. Ja izadjem da se nadjem sa drustvom kad vidim Mr. M silazi niz stepenice sa makazama za zivu ogradu. Ja skapiram sta je fora i zovnem servisere koji su posle zvali muriju. Morao je da debelo plati stetu!
 
inu
rajkec:
Uvodili prosle zime kablovsku u moju zgradu i ja sakupljao potpise od stanara za dozvolu uvodjenja! Potpisu svi ali jedan matori (u daljem textu M posto je musliman) nece da potpise nego me opsova i zalupi vrata!!! Ja precutim i odem. Dodje dan uvodjenja i ja se vracam iz skole kad vidim ja majstore sede ispred zgrade i nesto psuju! Ja ih pitam sta je bilo:
Majstori: Neda onaj musliman da busimo zid!
JA: sto?
Maj.: Kaze dao celu penziju za krecenje hodnika pa da mu mi ne bi unistavali zid!
Ja onda odem lepo kod njega i pozvonim i on izadje.
Ja: u cemu je problem komsija?
M: Ajde malo dj*ubre bezi odatle da te ne bih udario!
Ja: Molim?! Koga ti da udaris?
M: Tebe djubre nevaspitano, mrš odavde! (i krenu da zatvori vrata ali ja postavim nogu)
Ja: Jeli, sto si oterao majstore?
M: Nece oni vise ovde proviriti
Ja: Briga mene za tvoj zid. Budes li ih opet oterao napicu ti se krvi! :)
M: Kome ti da pijes krv (i krenu da me udari kisobranom ali ja uhvatim i slomim ga i bacim)
Majstori dosli i zavrsili posao. Cujem ja posle par dana da je zvao muriju ali da su ga oterali u p*icku materinu.
Posle mesec dana gledam ja TV kad nesta slike. Ja izadjem da se nadjem sa drustvom kad vidim Mr. M silazi niz stepenice sa makazama za zivu ogradu. Ja skapiram sta je fora i zovnem servisere koji su posle zvali muriju. Morao je da debelo plati stetu!

i murija daispadne faca na kraju...prwi put...:shock:8-):lol:
 
Meni ne smetaju iskreno hhahahhahhahaha ..... obozavam kad se guram sa njima , narocito na vratima od trole , uhhhhh sto je to super ... ceo autobus te slusa kako se prepucavate , najvise ih volim kad se naguze babe sa pijace kad ljudi krecu na posao i kad se ljudi vracaju sa posla .... mi onako nervozni , a penzos ko penzos smrdi na znoj ... voli da se gura , sve mu smeta ..... E to je zivot Beograda .... a iskreno najvise volim kad penzos prdne u prevozu i pravi se blesav e to je onda uzitak voznje GSP-om !!!
 
whitenicky:
Meni ne smetaju iskreno hhahahhahhahaha ..... obozavam kad se guram sa njima , narocito na vratima od trole , uhhhhh sto je to super ... ceo autobus te slusa kako se prepucavate , najvise ih volim kad se naguze babe sa pijace kad ljudi krecu na posao i kad se ljudi vracaju sa posla .... mi onako nervozni , a penzos ko penzos smrdi na znoj ... voli da se gura , sve mu smeta ..... E to je zivot Beograda .... a iskreno najvise volim kad penzos prdne u prevozu i pravi se blesav e to je onda uzitak voznje GSP-om !!!

hmmm...A...NE! ! !:?:?:?
samo mi josh to fali....swi znamo da oni prenose toksichne materje...a kad ih otpuste...ajaooo kuku lele:?:shock::o:roll:
 
Bezobrazni su, kol'ko hoćete... Ima primera, uh, al' me mrzi da ih navodim.
Meni je čudno što su svi do jednog u fazonu da je "omladina" bezobrazna, a svoj bezobrazluk ne vide...
Ono, jeste stvar kulture da se ustaje starijim osobama u busu i taj rad, ali meni je jedino prihvatljivo sledeće...
- Trudnice
- Devojke/žene sa veoma malom decom
- Veoma stare ljude (ne pijačarke koje mogu u zubima da me nose)
Ostalima... Sorry, but yebi ga, ne ustajem nikako...
A, da, i starijim ljudima koji i ne izgledaju tako oronulo, ali koji pokazuju prisustvo kulture... Na onakav zahtev za ustajanje, tipa "ajde ustaj" i sl. odgovaram ignorisanjem.
 
Ustajem jedino trudnicama,koje se baš i ne voze mojim autobusom i ženama sa malom decom,ostalima ne.Dobro,baš ako mi je neko simpatičan,ustanem,ali nadrndanim penzionerima koji se voze u špicu,ne.Babe su deset puta gore od deda,stalno su raspoložene za svađu.A najsmešnije mi je od svega kada se počnu svađati sa šoferom,pa on staje na Rimskim i hoće da ih izbaci van........:-D
 
kad se vozim busom, sto je vrlo retko, ustajem svima! Devojkama, onako dzentlmentski, starijim ljudima, gospodi, seljacima, trudnicama, zenama sa decom, pijacarkama, idiotima, skotovima... kako ste ih vec sve nazvali! ako uopste i sednem, naravno.
uvek sam se pitao zbog cega me ljudi tako cudno gledaju kad pitam nekoga da li hoce da sedne? e, sad mi je jasno! jadni li su oni pored vas, takve omladine! sva ta pogrdna imena, to svadjanje sa starijima... eh, kulturo, eve me...
ali, najsladje mi je kad sedim pored neke "ribe", koja gleda prema prozoru i komentarise kako "ovi ljudi smrde". onda trazim pogledom najprljaviju (nikako u losem kontekstu!) osobu u busu, pa je pozovem da sedne na moje mesto... to mi je prava zurka!
 
Elvin:
uvek ću ustupiti mesto starijoj ženi,trudnici,osobi sa malim detetom...
to je stvar vaspitanja.

Ma sve je to lepo....i ja sam takva....ali kada ti matora kobila pridje....a usput je poobarala pola busa..i kaze-USTAJ!!!!!....ne znam kako bih reagovala....verovatno bih joj rekla -Hocu, kada naucite osnovu ljudske komunikacije , i pocnete da se svrstavate u ljudski rod a ne u neandertalce! -sto se ocito nece desiti u ovom zivotu..! -i okrenula bih se....
pa da vidim ko bi mi ista rekao posle...dobio bi isti odgovor....-ne bih psovala i spustala se na njihov nivo.....ali matora ne bi ni sela na moje mesto....;-)
 
batka_mija:
kad se vozim busom, sto je vrlo retko, ustajem svima! Devojkama, onako dzentlmentski, starijim ljudima, gospodi, seljacima, trudnicama, zenama sa decom, pijacarkama, idiotima, skotovima... kako ste ih vec sve nazvali! ako uopste i sednem, naravno.
uvek sam se pitao zbog cega me ljudi tako cudno gledaju kad pitam nekoga da li hoce da sedne? e, sad mi je jasno! jadni li su oni pored vas, takve omladine! sva ta pogrdna imena, to svadjanje sa starijima... eh, kulturo, eve me...
ali, najsladje mi je kad sedim pored neke "ribe", koja gleda prema prozoru i komentarise kako "ovi ljudi smrde". onda trazim pogledom najprljaviju (nikako u losem kontekstu!) osobu u busu, pa je pozovem da sedne na moje mesto... to mi je prava zurka!

E da...desava mi se da mi neki tip-onako kavaljerski- ustupi mesto....i zaista me to odusevi....;-)..i drago mi je sto zaista ima jos prezivelih iz te vrste...;-)
 

Back
Top