Коначно ! Дуел Бошко Обрадовић - Александар Вучић

Saramat

Ističe se
Poruka
2.971
Информативна служба Двери примила је вечерас позив од продуцента емисије ”Добро јутро, Србијо" са Тв Хепи на историјски дуел Бошка Обрадовића и Александра Вучића у 8.30!
Иако је позив стигао касно, од стране продуцента ТВ Хепи захтевано је да Бошко Обрадовић потврди Миломиру Марићу да ће доћи, што је овај са задовољством одмах и учинио и тиме испунио обећање да ће прихватити дуел са Вучићем било кад и било где.

После сутрашње емисије грађанима Србије ће бити сасвим јасно зашто га је Вучић избегавао све ове године!

Вучићу, спреми се! Бошко долази, ти одлазиш!

https://dveri.rs/clanci/konacno-duel-bosko-obradovic-vs-aleksandar-vucic#cyr

Не пропустите! Информација је да је сутра у 08:30 :per: Знам да тема није правилно постављена али молим администрацију да је не брише до сутра ипак ће то бити догађај године где АВ први пут излази да са неким опозиционим политичарем супротстави ставове !

- - - - - - - - - -

Изгледа да од дуела нема ништа, ипак је 08:30 касно за Вучића, он ради од раног јутра :(
 
Обрадовић: Зар се Вучић уплашио и одустао од Тв дуела?

Српски покрет Двери сматра да је веома некоректно од Александра Вучића и Информера да праве забуну у јавности везано за сутрашњи дуел на ТВ Хепи са Бошком Обрадовићем.

Писање Информера наводи нас да посумњамо да је Марићев задатак био да понуди дуел неколико сати пре одржавања са идејом да га ми нећемо прихватити.

А сада када смо дуел прихватили, без обзира на касни позив, питамо се да ли се то Вучић уплашио и одустао од дуела?

Или им је циљ да ако се Бошко Обрадовић не појави, прогласе да није ни смео да дође.

Зато ће се Бошко Обрадовић сигурно одазвати на позив за тв дуел. Не пада му на памет да упада у ТВ Хепи, већ да нормално дође и суочи политичке ставове, осим ако се Александар Вучић није уплашио, јер Бошко није ни Нада Мацура, ни Јелена Карлеуша.

Информативна служба Српског покрета Двери
 
Како год да се одигра дуел дефинитивно ће повећати број процената Дверима. Имаће Бошко шта да каже међутим водитељ ће га прекидати не дозволивши да заврши мисао.

Видиш да се не разумеш у политику. Још си мали. Ако дуела буде, Бошко ће наравно бити "прегажен", неће он имати баш ништа да каже а да не буде "демантован", нити је он ниво Вучића у таквим жвакама (btw, Вучић је целој тој генерацији тзв "српских националиста" био идол у време када су улазили у политику) нити сме због договора, јер га Вучић позива на дуел чинећи му огромну услугу, а да би му подигао рејтинг јер је управо Бошко сада његов "омиљени опозиционар". Он ће бити "једини опозиционар који је имао дуел са Вучићем". Некима од оних што им испадне зуб кад се накашљају, дверским симпатизерима пољуљане вере у "Бошкића", као и клинцима испраних мозгова попут тебе, то ће импоновати. Вучићу је фрка и бори се за сваки проценат.

Вучићу буквално све зависи од ових избора, и зато му је "Бошкић" као лажни опозиционар важнији од Шешеља - кога никада не може да до краја контролише [као што је уценио "Бошкића"] путем уцена укључујући и преосталу другостепену пресуду Хашког суда; може само да се нада да ће се Шешељ држати "џентлменског договора".
 
Poslednja izmena:
Nece biti duela, a na Boskovom mestu ne bih ga ni prihvatio... Car ce imati sve podatke od sluzbe(kao sto vec ima), a vezano za Boska i Dveri... Car ih sve(opozicionare) na taj nacin drzi u saci, zato oni ni ne mogu biti prava opozicija... Oni su najveci opozicionari dok imaju mali procenat glasaca, kako njihov procenat bude rastao javice se "autocenzura" pre one druge... Svi se i sad medjusobno mazu gomnima u slavu Caru..
Al' rodio se Stefan, jos bar 18 godina nadanja...
 
Ja kada sam bio poslednji put u Beogradu izgledao je daleko pristojnije nego kada sam pre toga bio 2009. Gledao sam malo nešto i čitao ovo ovoj kampanji, Vučić treba da ponavlja samo jedno pitanje " Kako ćeš platiti to ? " pošto sam video da ovi dele šakom i kapom, besplatni udžbenici, prevoz, zdravstvena i socijalna zaštita, dve dugonoge plavuše po muškarcu i novi Jaguar F-Pace. Toliko ekonomskog varvarizma ni razvaljena država poput Srbije ne može da preživi.
 
Nije Bosko bas taj kapacitet nit vest retoricar...Nekako mi deluje izvestacen i ne bas spontan..s druge strane nije ni *******i nista bolji...Njegove jeftine fore s dubokim uzdasima,dramskim pauzama i namestanjem naocari,smrtno ozbiljne 'kao veoma zabrinute' face, narcisoidnost i autokratija prolazi kod retardiranijeg dela naroda...Koliko god zelim da mu vidim ledja, Bosko nije kadar za to, ponasa se kao smradikal..onaj duel s Vjekoslavom ocekivao sam mnogo vise od njega al udbasko govedo se nije dalo i pokazao kao tvrd zalogaj....Dveri imaju kvalitetnijih od Boska ali izgleda da i on sprovodi neku vrstu autokratije unutar same stranke.
 
ОБРАДОВИЋ: МАРИЋУ, КАКО ТЕ НИЈЕ СРАМОТА!

САОПШТЕЊАИзвор: Информативна служба Двери|Четвртак, 01.03.2018 6:00

Поводом скандалозног понашања главног уредника ТВ Хепи, Миломира Марића и манипулације јавношћу у вези са ТВ дуелом са А.Вучићем, који је планиран за данас у 8.30, огласио се председник Двери, Бошко Обрадовић следећом изјавом:

”Јадна је и бедна манипулација којом се служи Миломир Марић по налогу Александра Вучића! Прво је Информативну службу синоћ контактирао Марићев продуцент и понудио нам дуел са Александром Вучићем у јутарњем програму ТВ Хепи. Објашњено нам је да председник до изборне тишине има само тај термин, јер после тога путује ван земље. Иако сам сматрао да је крајње некоректно да ме позивају тако касно - прихватио сам овај дуел, јер га већ дуже време захтевам.

Потврдио сам Марићу СМС поруком да прихватам дуел. Они су очигледно очекивали да ћу због кратког времена за припрему одбити учешће, па да онда то славодобитно објаве и да ме представе као кукавицу.

Пошто сам га прихватио, јер сам за овај дуел одавно спреман, они су се нашли у проблему, а Вучић се очигледно уплашио и прави читаву представу са циљем да избегне директно сучељавање.

Појавићу се, по договору, на ТВ Хепи у 8.15, јер сам сигуран да ће Вучић и Марић, ако се не појавим, објавити како нисам смео да дођем. Ја се надам да Вучић није толика кукавица, јер се у више наврата у јавности хвалио како је спреман на дуел. Сад кад смо га договорили, нема разлога да бежи и глуми жртву. Долазим сам и надам се да нисам у опасности и да ми безбедност није угрожена. - закључио је Обрадовић.

Информативна служба Српског покрета Двери
 
NIS-Osteceni-bilbod-u-Nisu_620x0.jpg
 

Back
Top