Koga biste prvog

ovako, redom:
oximoron, spookygirl, shinoda, elvin, banegad2004, peruzzi, loop, antun tun, whitenicky, suzy, mcmillan, steffan, lilu, neverovatan, bejbica, zena s' greskom, tommy gun.

jedino ne bi' odma' izbacio evu, posto mi je gotivna po malo. nju bi' izbacio kasnije... :D
 
batka_mija:
ovako, redom:
oximoron, spookygirl, shinoda, elvin, banegad2004, peruzzi, loop, antun tun, whitenicky, suzy, mcmillan, steffan, lilu, neverovatan, bejbica, zena s' greskom, tommy gun.

jedino ne bi' odma' izbacio evu, posto mi je gotivna po malo. nju bi' izbacio kasnije... :D

HE HE nema mene!!!
 
batka_mija:
ovako, redom:
oximoron, spookygirl, shinoda, elvin, banegad2004, peruzzi, loop, antun tun, whitenicky, suzy, mcmillan, steffan, lilu, neverovatan, bejbica, zena s' greskom, tommy gun.

jedino ne bi' odma' izbacio evu, posto mi je gotivna po malo. nju bi' izbacio kasnije... :D

ti bas zelis linc??????
ok....no problemo....;-)
cebovanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
batka_mija:
linc??!! zar u zemlji Srbiji? ljudi, pa gde je tu tolerancija, razumevanje, sloboda govora i izrazavanja...? eto kakva si... ne sme covek nista ni da kaze, odma' linc... eeeee...


Cekaj bweeeeee ti mislis da je ovo demokratska drzava, e pa nema toga bato ovde,zato dobro se spremi za batinjanjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......
 
batka_mija:
ovako, redom:
oximoron, spookygirl, shinoda, elvin, banegad2004, peruzzi, loop, antun tun, whitenicky, suzy, mcmillan, steffan, lilu, neverovatan, bejbica, zena s' greskom, tommy gun.

jedino ne bi' odma' izbacio evu, posto mi je gotivna po malo. nju bi' izbacio kasnije... :D

gde su ostali???????
saces ti da vidis kada ti dodju i Steffy i Whitenicky.......ubice Boga u tebi....natocito Steffke....haha....
ma....udrite ljudi...
Greskice....mislim da cemo ga i nas dve -istresti iz gaca-....;-)

ajmo...
bam,bam, bum, jnjsdhbj,............
batka-jaooooooooooo, ma....nemojte ljudi salio sam se....
mi-ma ko se bre salio, saces ti da vidis...BAM, BUM..........
batka-kjnjhbjbvnmvmvnjbnjbveghbvjullllllllllllllllll
(ti ne vidis moj avatar?ne znas sa kim se kacis? hehehe...;-)...)
 
batka_mija:
ovako, redom:
oximoron, spookygirl, shinoda, elvin, banegad2004, peruzzi, loop, antun tun, whitenicky, suzy, mcmillan, steffan, lilu, neverovatan, bejbica, zena s' greskom, tommy gun.

jedino ne bi' odma' izbacio evu, posto mi je gotivna po malo. nju bi' izbacio kasnije... :D
Eeee pile moje! :D Ljubi ga Eva! :wink:
 
Suzy:
gde su ostali???????
saces ti da vidis kada ti dodju i Steffy i Whitenicky.......ubice Boga u tebi....natocito Steffke....haha....
ma....udrite ljudi...
Greskice....mislim da cemo ga i nas dve -istresti iz gaca-....;-)

ajmo...
bam,bam, bum, jnjsdhbj,............
batka-jaooooooooooo, ma....nemojte ljudi salio sam se....
mi-ma ko se bre salio, saces ti da vidis...BAM, BUM..........
batka-kjnjhbjbvnmvmvnjbnjbveghbvjullllllllllllllllll
(ti ne vidis moj avatar?ne znas sa kim se kacis? hehehe...;-)...)


Hehehehehehee ma da cemo ga nas dve samo istresti....nego on jadnichko i ne sanja sta ga sve ceka............ ;-)
 

Back
Top