Додик кандидује Младићевог сина за председника РС

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.331
a03dfa41aa26ac13b10089f6c3cfefb6.jpeg

Уф какав тактички потез Додика што би се рекло народски ногом у кост СДС-у.:eek:
Ако је истина наравно а чини ми се врло могуће...
 
Dodik je car! :hahaha: Kad bi stvarno ovako bilo, mogu samo da zamislim izraze muslimanskih njuški što im na polovini teritorije koju smatraju njihovom vlada osoba sa prezimenom Mladić :D

Он ће вјероватно ударати на позицију предсједништва БИХ,мора неког кандидовати ко би могао освојити РС изборе,тешка одлука.
Младић је остао у народу као чисти професионалац који се није окористио од рата у смислу профитерства, ако буде истина Додик се показао стварно као невјероватан тактичар.
 
Он ће вјероватно ударати на позицију предсједништва БИХ,мора неког кандидовати ко би могао освојити РС изборе,тешка одлука.
Младић је остао у народу као чисти професионалац који се није окористио од рата у смислу профитерства, ако буде истина Додик се показао стварно као невјероватан тактичар.

To mi nije baš jasno, šta li mu treba pozicija u Sarajevu? Da sam na njegovom mestu, ostao bih unutar RS i ako treba vladao iz senke. Jedino ako ovim ne želi da pokopa opoziciju i oduzme im i ono što su imali u zajedničkim insititucijama...

- - - - - - - - - -

Što bre tako?


Kad može Bakir Izetbegović , zašto ne bi mogao Darko Mladić?

Ja se potpuno slažem i jedva čekam da vidim tu situaciju :D
 
Ja se potpuno slažem i jedva čekam da vidim tu situaciju :D

OK , nisam dobro razumeo.

- - - - - - - - - -

Taj Darko Mladić deluje normalniji i kulturniji od Dodicka 5 puta , al kao i većina licimura Bosančerosa toliko voli zavičaj i otadžbinu RS da mu nije palo na pamet da živi u istoj već se i on naguzio u BG .
Doduše to bi značio jedan Bosanac za promenu u kontra smeru . :lol:


Bundaš, odakle su tvoji došli ovamo?
 
To mi nije baš jasno, šta li mu treba pozicija u Sarajevu? Da sam na njegovom mestu, ostao bih unutar RS i ako treba vladao iz senke. Jedino ako ovim ne želi da pokopa opoziciju i oduzme im i ono što su imali u zajedničkim insititucijama...

- - - - - - - - - -


Ja se potpuno slažem i jedva čekam da vidim tu situaciju :D


Требају му Министарства на нивоу Бих, Мектић из СДС-а му је направио исувише проблема. Тренутно СДС и ПДП држе те позиције.
 
A sestra Sonja mu poslanik SDS-a :D

- - - - - - - - - -

Требају му Министарства на нивоу Бих, Мектић из СДС-а му је направио исувише проблема. Тренутно СДС и ПДП држе те позиције.

Mektić se sam "eliminisao" onim izjavama o gemocidu.
 
Taj Darko Mladić deluje normalniji i kulturniji od Dodicka 5 puta , al kao i većina licimura Bosančerosa toliko voli zavičaj i otadžbinu RS da mu nije palo na pamet da živi u istoj već se i on naguzio u BG .
Doduše to bi značio jedan Bosanac za promenu u kontra smeru . :lol:

А што теби конкретно смета неко из РС рецимо?
Србија има негативни природни прираштај већ годинама а теби смета свјежа крв,баш и не контам тај резон?!
Не сметају ти мађари у Војводини ни Бошњаци у Санџаку али ти сметају Срби из Хрватске,Бих или са Косова.
Објасни ми тај феномен,интересује ме онако са људске стране.

- - - - - - - - - -

A sestra Sonja mu poslanik SDS-a :D

Mektić se sam "eliminisao" onim izjavama o gemocidu.

Шта мислиш ђаоволе јел могућ тај сценарио?Не вјерујем да би Блиц тек тако излетио без основе...
 
Poslednja izmena:
Шта мислиш ђаоволе јел могућ тај сценарио?Не вјерујем да се би Блиц тек тако излетио без основе...

Ne bi me čudilo. Tako bi Dodik taman ostao predsjednik iz sjenke. I sigurno odvukao jedan procenat glasača SDS-a.
 
...sin 'pustinjske Lisice, tj.generala Romela bio je gradonacelnik Dortmunda
i ako se zna hipoteka njegovog Oca,
mada je Romel isto pogubljen zajedno sa admiralom Kanarisom jer su uvidjeli
kuda ide brod Hitlerov
...pokusali su atentat...
No, sin Romelov je cist i od svega toga ...kod Njemaca nema,
kroz prste , a narocito u teskom 'Ovom nasljedstvu....'
Za Mladica_juniora mislim da je malo uranjeno
otac mu je jos 'aktuelan' ,
a to je za situaciju u BiH,_Federaciju zasad nedobro
ne bi trebalo
ali,- sta je tu je...
...bilo bi svjeze golicanje po nezaraslim ranama...
...tema koja se ne smije nesretno i jednostrano rijesiti...
Ako se ostvari,
onda ce stvarno otici tocak mnogo unazad...
P.S.
...ne ulazim u biografije i podobnosti
ali ,
ovo bi bila nesretna odluka za i ovako rovitu situaciju,
i tako klimave Federacije...
 
Он ће вјероватно ударати на позицију предсједништва БИХ,мора неког кандидовати ко би могао освојити РС изборе,тешка одлука.
Младић је остао у народу као чисти професионалац који се није окористио од рата у смислу профитерства, ако буде истина Додик се показао стварно као невјероватан тактичар.

Obično kod naroda profiteri ratni, a ne stradalnici prolaze, i to nije samo srpska imanentnost,
sjetite se Čerčila koji je rat dobio, a izbore izgubio!
 
А што теби конкретно смета неко из РС рецимо?
Србија има негативни природни прираштај већ годинама а теби смета свјежа крв,баш и не контам тај резон?!
Не сметају ти мађари у Војводини ни Бошњаци у Санџаку али ти сметају Срби из Хрватске,Бих или са Косова.
Објасни ми тај феномен,интересује ме онако са људске стране.

- - - - - - - - - -



Шта мислиш ђаоволе јел могућ тај сценарио?Не вјерујем да се би Блиц тек тако излетио без основе...
Pa ne smetaju mi Srbi koji žive u RS , ne smetaju mi ni izbeglice od rata , ili bede , kolonizacije jbmliga što ih je neka muka naterala vamo , smetaju ti tajkuni , ratni profiteri i ljudi iz vrha koji su se kleli u tu RS , dobro se nafatirali i onda svi se naguzili u BG i NS, a puna im usta zavičaja , Gocija i Žareta , mislim ni oni mi ne smetaju nego su mi odvratni , lično nemam ovako problem sa njima .
 
...sin 'pustinjske Lisice, tj.generala Romela bio je gradonacelnik Dortmunda
i ako se zna hipoteka njegovog Oca,
mada je Romel isto pogubljen zajedno sa admiralom Kanarisom jer su uvidjeli
kuda ide brod Hitlerov
...pokusali su atentat...
No, sin Romelov je cist i od svega toga ...kod Njemaca nema,
kroz prste , a narocito u teskom 'Ovom nasljedstvu....'
Za Mladica_juniora mislim da je malo uranjeno
otac mu je jos 'aktuelan' ,
a to je za situaciju u BiH,_Federaciju zasad nedobro
ne bi trebalo
ali,- sta je tu je...
...bilo bi svjeze golicanje po nezaraslim ranama...
...tema koja se ne smije nesretno i jednostrano rijesiti...
Ako se ostvari,
onda ce stvarno otici tocak mnogo unazad...
P.S.
...ne ulazim u biografije i podobnosti
ali ,
ovo bi bila nesretna odluka za i ovako rovitu situaciju,
i tako klimave Federacije...

Заборављаш породицу Изетбеговић.
 
Pa ne smetaju mi Srbi koji žive u RS , ne smetaju mi ni izbeglice od rata , ili bede , kolonizacije jbmliga što ih je neka muka naterala vamo , smetaju ti tajkuni , ratni profiteri i ljudi iz vrha koji su se kleli u tu RS , dobro se nafatirali i onda svi se naguzili u BG i NS, a puna im usta zavičaja , Gocija i Žareta , mislim ni oni mi ne smetaju nego su mi odvratni , lično nemam ovako problem sa njima .

Али ево стави се у положај назовимо тог "ратног профитера" који има вишка кеша.
Гдје би ти уложио пре кеш :

1)у Сарајево рецимо из којег си нпр. избјегао (гдје ти имовину могу уништити као добар дан)
2) У Бања Луку,Бијељину у коју си рецимо доселио (Босна никад није сигурна-сутра може избити нови рат и пропаде капитал)
3) У Београд или Нови Сад (који је бар сигуран од неког општег рата а ипак је српска матица у питању)

Одговор је врло јасан,тако размишљају сво ти људи били профитери или озбиљни бизнисмени.
А за биједу избјеглице нема смисла ни коментарисати,немој мислити да нема избјеглица у РС.
Мој град је пун избјеглица из Гламоча,Дрвара,Петровца, Какња ,Зенице,Сарајева. Натјерала мука,нису они само у Србији.
 
А што теби конкретно смета неко из РС рецимо?
Србија има негативни природни прираштај већ годинама а теби смета свјежа крв,баш и не контам тај резон?!
Не сметају ти мађари у Војводини ни Бошњаци у Санџаку али ти сметају Срби из Хрватске,Бих или са Косова.
Објасни ми тај феномен,интересује ме онако са људске стране.
...

Ја не схватам резон да правиш поређење са бошњама из Санџака и Мађарима из војводине. Сасвим је ок да Срби из РС живе у Србији али су Бошње у Санџаку и Мађари у Војвоидни староседеоци Србије па је поређење бзвз.

- - - - - - - - - -

Dodik je car! :hahaha: Kad bi stvarno ovako bilo, mogu samo da zamislim izraze muslimanskih njuški što im na polovini teritorije koju smatraju njihovom vlada osoba sa prezimenom Mladić :D

Треба Младића да кандидује за члана председништва БиХ.
 
Ја не схватам резон да правиш поређење са бошњама из Санџака и Мађарима из војводине. Сасвим је ок да Срби из РС живе у Србији али су Бошње у Санџаку и Мађари у Војвоидни староседеоци Србије па је поређење бзвз.

- - - - - - - - - -

.

Не схваташ поенту,онај ко зна иоле српску историју бар задњих 500 година ако гледамо,немогуће је причати о старосједиоцима када су ти исти Изетбеговићи дошли из Београда.Маса људи из Босне потиче из Србије и обрнуто маса људи из Србије потиче из Босне,Херцеговине,Косова, Црне Горе ,то су де фатко историјске чињенице.Зато ме чуди тај резон,једноставно није природно тако гледати ствари.Треба некада изаћи из оквира и погледати ствари из шире перспективе.Код мене живи маса људи из Србије,махом доктори,дошли,оженили се и остали.Какве везе то има?Боље да је из Србије него из Турске.
 
...sin 'pustinjske Lisice, tj.generala Romela bio je gradonacelnik Dortmunda
i ako se zna hipoteka njegovog Oca,
mada je Romel isto pogubljen zajedno sa admiralom Kanarisom jer su uvidjeli
kuda ide brod Hitlerov
...pokusali su atentat...
No, sin Romelov je cist i od svega toga ...kod Njemaca nema,
kroz prste , a narocito u teskom 'Ovom nasljedstvu....'
Za Mladica_juniora mislim da je malo uranjeno
otac mu je jos 'aktuelan' ,
a to je za situaciju u BiH,_Federaciju zasad nedobro
ne bi trebalo
ali,- sta je tu je...
...bilo bi svjeze golicanje po nezaraslim ranama...
...tema koja se ne smije nesretno i jednostrano rijesiti...
Ako se ostvari,
onda ce stvarno otici tocak mnogo unazad...
P.S.
...ne ulazim u biografije i podobnosti
ali ,
ovo bi bila nesretna odluka za i ovako rovitu situaciju,
i tako klimave Federacije...

Primer sina generala Romela je odlican jer je on
bez obzira na proslost svog oca bio uspesan
gradonacelnik.
E sada postoji i deo licemerstva u poredjenju,
a moze se pojasniti pitanjem:
Zamislite jednog uglednog naucnika, akademika
priznatu javnu licnost, ciji se sin – cerka kandiduju
da budu predsednici udruzenja svetskih budaletina.
Da li bi njihov izbor na takvu poziciju bio u skladu
sa renomeom i proslosti njihovog uglednog oca?
Ustvari vece je licemerstvo i bednost koju neki
BG-ski komentatori iskazuju prema bilo kojem
kandidatu u nekoj stranoj zemlji, pa makar to
bila i RS.
Zar ne bi bilo uputnije i kulturnije baciti laganu
retrospektivu na sve smlate unazad 18 godinica
koje je BG ustolicio i nametnuo kao nacionalnu
sramotu citavoj Srbiji.
Izbori u RS ce se odrzati, ljudi u RS ce izabrati
koga oni zele a sta ce misliti BG-ski pavijani
boli ih Zhivan uzduz i popreko.!!!
 

Back
Top