No bulshit

gost 371695

Elita
Poruka
19.917
Koliko vas bi bilo u vezi sa nekim ko je finansijski manje “moćan” od vas ?!
Dakle oke lik samo Ima platu na nivou proseka , vozi neki prosecan omanji auto itd?
Ne moze da vam ispunjava zelje putovanja I slicno, ustvari zapravo i moze al morate da platite pola...Da vas cujem?:cool:
 
Nisam nikada imala nekog dobrostojećeg momka. Niti sam dobijala neke lude poklone i putovanja, nisu mi ni nedostajali.

Sa mužem sam krenula sa iste tačke i sada nam ništa materijalno ne fali.

Kada bih nekog novog sada tražila opet mi materijalno ne bi bilo važno, osim ako to nije rezultat nečije lenjosti, gluposti ili nedostatka ambicije (borbenosti). Smorilo bi me da budem sa nekim kome je život ravna linija i nema želju da se bori za bolje.
 
Dobices tri vrste odgovora:
1. "Bila bih, ljubav je najvaznija, bla, bla, bla...." - te koje to kazu, 99% lazu, ili im je tv pink 24h dnevno ukljucen.
2. "Ne bih bila" - bez obrazlozenja - to su sponzoruse. One variraju izmedju tv-pinka i happy-tv-a.
3. "Ne bih bila", uz obrazlozenje "Cim ne moze da zaradi bolje, znaci da je ili neobrazovan, ili nesposoban i nesiguran u sebe, a sta ce mi nesiguran muskarac." - pune laznog samopouzdanja, kojim prikrivaju svoju nesigurnost u sebe i u druge. Ne veruju nikome dok se ne umore, a onda, veruju svima i bude daj-sta-das.

Mozda se i provuce negde i cetvrti odgovor (odgovor prave zene, zbog koje ce muskarac i svet da prevrne): "Bila bih, ukoliko me cini srecnom, ukoliko ja njega cinim srecnim, i ima u sebi potencijal da zajedno nase zivote ucinimo lepsim i boljim".
 
Koliko vas bi bilo u vezi sa nekim ko je finansijski manje “moćan” od vas ?!
Dakle oke lik samo Ima platu na nivou proseka , vozi neki prosecan omanji auto itd?
Ne moze da vam ispunjava zelje putovanja I slicno, ustvari zapravo i moze al morate da platite pola...Da vas cujem?:cool:

jao bre lansic daj odrasti
ipak je ovo pdf de dolaze ljudi u nekim zrelim godinama sa porodicama i sl
kakva su ti bre ovo tinejdz pitanja
 
Nisam nikada imala nekog dobrostojećeg momka. Niti sam dobijala neke lude poklone i putovanja, nisu mi ni nedostajali.

Sa mužem sam krenula sa iste tačke i sada nam ništa materijalno ne fali.

Kada bih nekog novog sada tražila opet mi materijalno ne bi bilo važno, osim ako to nije rezultat nečije lenjosti, gluposti ili nedostatka ambicije (borbenosti). Smorilo bi me da budem sa nekim kome je život ravna linija i nema želju da se bori za bolje.

vis ja mislim da je bolje kad se svega odrekne i ode u sumu da zivi
 
Koliko vas bi bilo u vezi sa nekim ko je finansijski manje “moćan” od vas ?!
Dakle oke lik samo Ima platu na nivou proseka , vozi neki prosecan omanji auto itd?
Ne moze da vam ispunjava zelje putovanja I slicno, ustvari zapravo i moze al morate da platite pola...Da vas cujem?:cool:

Uvek ... :)
Samo nek je 20+ ostalo cemo lako :lol:
 
Koliko vas bi bilo u vezi sa nekim ko je finansijski manje “moćan” od vas ?!
Dakle oke lik samo Ima platu na nivou proseka , vozi neki prosecan omanji auto itd?
Ne moze da vam ispunjava zelje putovanja I slicno, ustvari zapravo i moze al morate da platite pola...Da vas cujem?:cool:

može samo ako sad petunije kao deo garde gradskog zelenila :heart:
 
Koliko vas bi bilo u vezi sa nekim ko je finansijski manje “moćan” od vas ?!
Dakle oke lik samo Ima platu na nivou proseka , vozi neki prosecan omanji auto itd?
Ne moze da vam ispunjava zelje putovanja I slicno, ustvari zapravo i moze al morate da platite pola...Da vas cujem?:cool:

Nisam nikada.
Sto se tice putovanja ili nekih drugih zelja ne ocekujem da mi ih bilo ko ispuni, ako vec ne mogu sama.

- - - - - - - - - -

Neskromna sam.
Hocu sve, dabogda mi preselo :malav:

:D Legendo.
 
jao bre lansic daj odrasti
ipak je ovo pdf de dolaze ljudi u nekim zrelim godinama sa porodicama i sl
kakva su ti bre ovo tinejdz pitanja

jao :lol:

Pazi ja msm da je ovo itekako ozbiljno pitanje...Ove sto su se udale iz ljubavi mozda im je preselo, ove druge mudro se prave lude a lepo tema kaze “no bulshit “

- - - - - - - - - -

tema je no bulishit, a prepuna bullshita o ironije

:mrgreen:

Amin

- - - - - - - - - -

Neskromna sam.
Hocu sve, dabogda mi preselo :malav:

Na usi ti izaslo :mrgreen: :lol:

- - - - - - - - - -


Uvali ti kit... kiler whale :mrgreen:

- - - - - - - - - -

može samo ako sad petunije kao deo garde gradskog zelenila :heart:

Ali da je barem nadzornik :mrgreen:
 
Dobices tri vrste odgovora:
1. "Bila bih, ljubav je najvaznija, bla, bla, bla...." - te koje to kazu, 99% lazu, ili im je tv pink 24h dnevno ukljucen.
2. "Ne bih bila" - bez obrazlozenja - to su sponzoruse. One variraju izmedju tv-pinka i happy-tv-a.
3. "Ne bih bila", uz obrazlozenje "Cim ne moze da zaradi bolje, znaci da je ili neobrazovan, ili nesposoban i nesiguran u sebe, a sta ce mi nesiguran muskarac." - pune laznog samopouzdanja, kojim prikrivaju svoju nesigurnost u sebe i u druge. Ne veruju nikome dok se ne umore, a onda, veruju svima i bude daj-sta-das.

Mozda se i provuce negde i cetvrti odgovor (odgovor prave zene, zbog koje ce muskarac i svet da prevrne): "Bila bih, ukoliko me cini srecnom, ukoliko ja njega cinim srecnim, i ima u sebi potencijal da zajedno nase zivote ucinimo lepsim i boljim".

Puh-lease...

Mislim, može žena biti sa muškarcem koji zarađuje manje, ali svaka će u dubini duše biti pomalo razočarana time.
 

Back
Top