Koji auto dzin dolazi u Srbiju?

...dolazi jos jedna ,-Porse prevara...sve sto je Tamo problematicno ovdje se uveze i kao ispravno prodaje budalama kao sto je Faraonn...dolaze Dzinovi da ometlaju naivne dileje tj. vjerujuce u nekakve drzavne prevarantske institucije...Faraonn vec duze vrijeme sprema da jednom kantom zapali krnjacki Porse koji mu je prodao golf 7_cu ,- dokazano s felerom i cekao pola godine opravke i dolazak djelova...ne bih vise o tome jer ce se jednom o tome i cuti...Golf 7...umjesto 20..000. Eura...kostao me do sada 100.000...Drzava koju si kao republiku zastupao onda kao SFRJ...
P.S.
...koji djavo procitah ovaj ' novi foliraqntski biznis' a posebno ko prvi uzme rijec je i najsumnjiviji...to je i po 'Kum_u'../
...P.S.
...Balkan nije samo Deponija sumnjivog smeca
Balkan sa svojim smecem
svoje gradjane baca u smece
ali,- nece da moze..."
Igranka traje...

P.S.
...pozdrav grobarima Srbije
od svih grobara ex_YU,
ali zakucace i njima Mecka ,-Bozana...:dash:
 
...sta moze doci u Srbiju
tj. sta ce naci kao novi Zajeb
za blesave 'vjernike'
ali,- opametio se Narod....u glavu mu pamet ucerase..."

...ma ne treba meni Strazbur
za kokosare...

...samo cekam dje ce ga stacionirati...
...izmisljaju sve nove i nove minhauzenstine ,- glodari...
a, -sve u stilu 'naprednjastva'....
 
Poslednja izmena:
...uzmu smradovi procenat ...nekoliko vremena namamljuju ' blentave Faraonn_e'
i,
kad udju u sumnju
'unaprijede ih '
a nove dovode...
Sve to sa pompom , u rukavicama i jos sa makazama
pokrovitelja Poglavnika...glave im lecele ,- Daj_Boze...

...ne...ne seli se Njemacka u Srbiju,
nego,- otpad njihov...preko naseg Otpada...
 
Nije mi do dociranja, no ovdje svaka, ma iole pozitivna vijest mora biti popljuvana.

Možda je istina, možda nije ...

No da je 100% istina nešto pozitivno, opet bi bar 95% tražilo dlaku u jajetu i raspisivalo katastrofične scenarije.

Malo više pozitivnog mišljenja, gospodo ...
 
Mate Rimac je ozbiljna osoba, a ne neki mentol iz SNS-a, tako da mu verujem.

Ovo će sigurno biti objavljeno za vreme izborne tišine.

U svakom slučaju odlična vest!!!

Za njega ne znam ali za Nemce sam siguran da kad nesto odluce i kazu to ce i uraditi, Nema tu mesanja i muljanja kako pisu, Pravice se elekto motori za elekricne automobile i li hibridni motori ,U svakom slucaju Nemci nece to da obnjave jos ali ovaj nas decko ima da propeva u roku od 3 dana.
 
VW je u Slovackoj, ne znam sta ce u Srbiji? Cudi me da jos ne grakcu o tome...

Ne kaze se da je to WV.Ovaj Mate Rimac je neki inovator i clan upravnog odbora ili nekog saradnickog odbora i prisustvovao je sastanku gde je cuo da ce graditi novu fabriku u Srbiji,Prvi put je to neko cuo od ljudi sa ovih prostora, Nemac to nikada ne bi postavio na INSTAGRAM ,Mozda je i neistina ,
 
...ako neko misli ,- da sam ja taj decko...i neko pjevanje...
Ja nemam milijarde
ali ima Nas 300. koji smo popusili od 'Dzinova i ozbiljnih preduzetnika...'
Ne interesuje me Niko
ali me interesuje da nikome se ne desava
ovo sto se desilo nama 300....
...lako je sve provjeriti...
...jedino sto znam je da smisljeni uvoz je radjen i ako su opomenuti da je felericno a ovdje prodavano 'ispravno'...
...
P.S.
...ovo je samo opomena drugima da uce na meni ,
da ne bi prosli kao ja...
 
...ako neko misli ,- da sam ja taj decko...i neko pjevanje...
Ja nemam milijarde
ali ima Nas 300. koji smo popusili od 'Dzinova i ozbiljnih preduzetnika...'
Ne interesuje me Niko
ali me interesuje da nikome se ne desava
ovo sto se desilo nama 300....
...lako je sve provjeriti...
...jedino sto znam je da smisljeni uvoz je radjen i ako su opomenuti da je felericno a ovdje prodavano 'ispravno'...
...
P.S.
...ovo je samo opomena drugima da uce na meni ,
da ne bi prosli kao ja...

Kako mislis da se uce....
Pa to niti iko zeli niti ce ikada biti...
Sve se kupuje i dobija se sveca gratis, pa pre nego sto stavis kljuc u bravu, ti upalis svecu, a posle okacis i krst u kola..ako su kola...

- - - - - - - - - -

Ne misli se bukvalno motanje, ali se posao oko kablova i instalacija radi rucno. Ne mislim na instaliranje samih kablova nego bas izradu itd.

Pa nemac je sisao vesla pa da daje radniku koga placa 20.000 dinara da mu onako odokativno radi...to ce sve biti ili na dugme ili ga nece ni biti..

- - - - - - - - - -

Trebaju ljudi u lakirnici, lemljenje, nitovanje i slicno....mehanika, a i tehnicki razvoj vezan za to...
Ali ovo je Srbija, daleko je to od logike....
 
Kako mislis da se uce....
Pa to niti iko zeli niti ce ikada biti...
Sve se kupuje i dobija se sveca gratis, pa pre nego sto stavis kljuc u bravu, ti upalis svecu, a posle okacis i krst u kola..ako su kola...

- - - - - - - - - -



Pa nemac je sisao vesla pa da daje radniku koga placa 20.000 dinara da mu onako odokativno radi...to ce sve biti ili na dugme ili ga nece ni biti..

Ako u Slovackoj dobavljac instalacija za VW radi dobar deo posla radice i Srbin :rtfm:
 
Можда се НСУ враћа из мртвих.

becd49efa1a4-800x600.jpg


:ok:
 

Back
Top