Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20

Poruka
21.098
Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina
5617518534_f786f56467-750x430.jpg
Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
– Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
– Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
– Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
– Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
603632

https://www.krstarica.com/zabava/so...a-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!:worth:







































 
Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina
5617518534_f786f56467-750x430.jpg
Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
– Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
– Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
– Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
– Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
603632

https://www.krstarica.com/zabava/so...a-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!:worth:








































Čemu takav život. Ne mogu pare sve da kupe.
 
Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
Možda grešim
Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
A pare?
Otkud znam
Isto bih živela da imam i više
Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat
 
Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
Možda grešim
Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
A pare?
Otkud znam
Isto bih živela da imam i više
Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat
Bravo :)
 
Како је лепо бити изгубљен у простору и са силним новцем живети као да си неспособан!?
Особе са посебним потребама би све дале да функционишу нормално, а они здрави, сами од себе то праве и плаћају помоћ за оно што могу сами.
Једино ово око телефона ми је блиско. Ја сам као Изет Фазлиновић, када звони уместо поздрава најрадије бих питала: "Ко смета!?".
 
Bogatima je mnogo lakse u svemu nego nama,nisam ja mislila nista lose,naravno da vrlo dobro ja znam kako je bolesnima i da je njihova zelja da sto pre ozdrave,na kontru svega sam zato i pisala,jer nekada sama sreca obicnog naroda zavisi od novca,moze me neko pogresno shvati al,jer kada imas problem gde novac to moze kupiti pa naravno da ces reci blago bogatima.
 
Ne znam koliko poznajes njeno detinjstvo i ranu madost
Uopste nije lepo biti opra
Ne bih bila u njenoj kozu ni jedan sekund, bez obzira na sve te milione, hebes milione sa takvim traumatizacijama
Ona je jedan tragican lik u sustini

ne znam detalje, mnogo teška priča..... e, a ne pitanje za tebe, nego sad razmišljam...što bi morala sama da sipa beznin na pumpi..i šo je to apostrofirano.
 
Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina
5617518534_f786f56467-750x430.jpg
Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
– Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
– Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
– Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
– Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
603632

https://www.krstarica.com/zabava/so...a-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!:worth:








































Ma nema ona zivot to satanisti vode
 
Da, ta njena lova je fascinantna, zamisli osobu koja je zaradila toliko bogatstvo... I tu kod mene prestaje svako razmišljanje o njenoj ili bilo čijoj velikoj lovi jer to nema veze sa mnom, osobom kojoj je prioritet da bude opuštena i da se šetka u parku svaki dan... To su ljudi radoholičari, još ako si u javnom oku pa pripadaš celom svetu, ti ni ne smeš da odeš u banku, na pumpu ili da se javiš na telefon, u najboljem slučaju će da te udave, a u najgorem neko će da te ubije, ni krivu ni dužnu, ko Džona Lenona... Treba sve to izdržati, svaka joj čast.
 

Back
Top