Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20

Poznat црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    301

Podrazumevano Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20

Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina

Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
    – Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
    Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
    – Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
    – Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
    U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
    – Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
    https://www.krstarica.com/zabava/sou/oprin-zivot-ne-javlja-se-na-telefon-ne-ume-da-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!

Buduća legenda mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    1069

Podrazumevano Re: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u

Неко ће јој завидети, неко ће рећи ја не бих могао тако да живим и то је то.

Не знам шта ту има много да се прича.
    Преко трња до звезда!

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    469
    Reputaciona moć
    438

Podrazumevano Re: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u

...ko hoce da bude vanzemaljac
    lako mu je biti Opra
    od svega ljudskog oprana...
    Kad gomila hoce
    tj. kad naidje vrijeme 'Gomile'
    reko je jos vladika Rade,
    za budale,
    pjesnici su pokoljenje ludo..."

...Opra...Opra...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1738

Ne znam koliko poznajes njeno detinjstvo i ranu madost
    Uopste nije lepo biti opra
    Ne bih bila u njenoj kozu ni jedan sekund, bez obzira na sve te milione, hebes milione sa takvim traumatizacijama
    Ona je jedan tragican lik u sustini

Moderator Isidor** (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    585

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
    Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
    – Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
    – Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
    U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
    – Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
    https://www.krstarica.com/zabava/sou/oprin-zivot-ne-javlja-se-na-telefon-ne-ume-da-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!

Čemu takav život. Ne mogu pare sve da kupe.

Aktivan član jagodinko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Lepo? Stepen kontrole pod kojom su holivudske zvezde ne mozemo ni da zamislimo.

Domaćin Japanac11 (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    133

Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
    Možda grešim
    Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
    A pare?
    Otkud znam
    Isto bih živela da imam i više
    Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
    Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2314

Citat Original postavio Japanac11 Pogledaj poruku
    Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
    Možda grešim
    Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
    A pare?
    Otkud znam
    Isto bih živela da imam i više
    Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
    Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat
    Bravo
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Domaćin Japanac11 (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    133

Hvala Cicka stvarno to mislim

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Blago njoj,na svim poljima je zasticena.Bilo da joj treba lekar imace najboljeg,kucu,vilu,sa bazenom,moze platiti i drustvo da ne bude sama,mize sa novcem da plati kolko hoce surogat majki da joj rode decu,ima dosta primera,a mi obicni smrtnici koji nemamo nista,mi smo...a ona moze samo da uziva.

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Blago se njoj.Sta je briga,novcem moze sve kupiti. Najbolje doktore,drustvo da nikad ne bude sama,da plati surogat majke,moze imati dece kolko zeli,sve moze kupiti novcem i svi ce dotrcati a mi obicni ne mozemo nista.

86bogomoljka nije na forumu
    Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivljati.
    Elita 86bogomoljka (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2358

Како је лепо бити изгубљен у простору и са силним новцем живети као да си неспособан!?
    Особе са посебним потребама би све дале да функционишу нормално, а они здрави, сами од себе то праве и плаћају помоћ за оно што могу сами.
    Једино ово око телефона ми је блиско. Ја сам као Изет Фазлиновић, када звони уместо поздрава најрадије бих питала: "Ко смета!?".
    Neko na vratima zvoni. Traze me...
    Sta vredi i da otvaram kada nisam tu!?!
    Ko zna gde sam ja...

Početnik
    Učlanjen
    14.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bogatima je mnogo lakse u svemu nego nama,nisam ja mislila nista lose,naravno da vrlo dobro ja znam kako je bolesnima i da je njihova zelja da sto pre ozdrave,na kontru svega sam zato i pisala,jer nekada sama sreca obicnog naroda zavisi od novca,moze me neko pogresno shvati al,jer kada imas problem gde novac to moze kupiti pa naravno da ces reci blago bogatima.

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2314

Pa ni ja ne sipam gorivo, nikad nisam sipala a evo vozim 13 godina. Sipaju radnici na pumpi. U pocetku nisam ni isla na pumpu nego muz uspe
    Ne idem u banku, hvala Bogu
    A na telefon se javljam, ali mrzim

Tema je glupa
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Veoma poznat moonja.. (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    388

Citat Original postavio Metla na vestici Pogledaj poruku
    Ne znam koliko poznajes njeno detinjstvo i ranu madost
    Uopste nije lepo biti opra
    Ne bih bila u njenoj kozu ni jedan sekund, bez obzira na sve te milione, hebes milione sa takvim traumatizacijama
    Ona je jedan tragican lik u sustini
    ne znam detalje, mnogo teška priča..... e, a ne pitanje za tebe, nego sad razmišljam...što bi morala sama da sipa beznin na pumpi..i šo je to apostrofirano.
    2+1 bez vađenja (: + in vivo aproximativno

Poznat macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    253

Ja bih dala sve da ne moram da se nikada javljam na tel posebno poslovni a i na privatni često....u banku idem kad moram samo i to mrzim.. razumem Opru
    Za srećan život potrebno je dobro zdravlje i slabije pamćenje...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6196

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku

Kako je lepo biti Opra!

Ma nema ona zivot to satanisti vode
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Početnik
    Učlanjen
    21.10.2018.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cool Re: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Ma nema ona zivot to satanisti vode
    Jeste ona bila siromasna u detinjstvu,a ko je uvek imao sve u zivotu,ali ona zato ima sada i moze da ima sta hoce.

Veoma poznat Honduras (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    981

Da, ta njena lova je fascinantna, zamisli osobu koja je zaradila toliko bogatstvo... I tu kod mene prestaje svako razmišljanje o njenoj ili bilo čijoj velikoj lovi jer to nema veze sa mnom, osobom kojoj je prioritet da bude opuštena i da se šetka u parku svaki dan... To su ljudi radoholičari, još ako si u javnom oku pa pripadaš celom svetu, ti ni ne smeš da odeš u banku, na pumpu ili da se javiš na telefon, u najboljem slučaju će da te udave, a u najgorem neko će da te ubije, ni krivu ni dužnu, ko Džona Lenona... Treba sve to izdržati, svaka joj čast.

Slične teme

1. Bez čega Vaš život ne bi imao smisla?
    Autor Chan Shaolin Si u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 26.09.2018., 15:05
  2. Koji telefon da odaberem?
    Autor petrov u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.11.2003., 19:52
  3. telefon sa kamericom?
    Autor **case-problem**mell u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2003., 08:14
  4. ruzan telefon do zla boga