Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20

Iskusan црна брада (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    237

Podrazumevano Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20

Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina

Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
    – Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
    Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
    – Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
    – Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
    U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
    – Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
    https://www.krstarica.com/zabava/sou/oprin-zivot-ne-javlja-se-na-telefon-ne-ume-da-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!

Elita mina68 (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2012.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    941

Podrazumevano Re: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u

Неко ће јој завидети, неко ће рећи ја не бих могао тако да живим и то је то.

Не знам шта ту има много да се прича.
    Преко трња до звезда!

Poznat faraonn (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    461
    Reputaciona moć
    414

Podrazumevano Re: Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u

...ko hoce da bude vanzemaljac
    lako mu je biti Opra
    od svega ljudskog oprana...
    Kad gomila hoce
    tj. kad naidje vrijeme 'Gomile'
    reko je jos vladika Rade,
    za budale,
    pjesnici su pokoljenje ludo..."

...Opra...Opra...

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1670

Ne znam koliko poznajes njeno detinjstvo i ranu madost
    Uopste nije lepo biti opra
    Ne bih bila u njenoj kozu ni jedan sekund, bez obzira na sve te milione, hebes milione sa takvim traumatizacijama
    Ona je jedan tragican lik u sustini

Moderator Isidor** (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    514

Citat Original postavio црна брада Pogledaj poruku
    Oprin život: Ne javlja se na telefon, ne ume da sipa gorivo, u banku ide jednom u 20 godina

Kada imate para kao Opra, više nikada ne morate da radite kućne poslove.

Televizijska zvezda trenutno promoviše film „A wrinkle in time“ i novinari su je tokom nedavnog intervjua pitali da li i dalje sama sipa benzin u automobil.
    – Ne. Moram da priznam da ne bih umela da to uradim – bila je iskrena Opra.
    Slavna voditeljka je navela još neke primere koji opisuju da živi bez dodira sa stvarnim svetom.
    – Nedavno sam nekog vozila na aerodrom i rekla mu: ‘Nemoj slučajno da zaboraviš kartu’, a on me je začuđeno pogledao, na šta sam pitala: ‘Šta? Zar više nema karata?’

Vinfrijeva je i ranije govorila o tome da ne obavlja svakodnevne kućne poslove, kao i da se ne javlja na telefon.
    – Imam obezbeđenje za to. Neko bi se javio na telefon i rekao mi: ‘Zovu vas na drugoj liniji’ – otkrila je Opra.
    U intervjuu Elen DeDženeris prošle godine, jedna od najbogatijih žena u šou biznisu, čije se bogatstvo procenjuje na 3.5 milijardi dolara, priznala je da je tek nedavno, posle 20 godina, otišla u banku.
    – Morala sam da uplatim milion dolara – rekla je Opra tada i dodala: – Jednostavno sam želela da odem i to uradim. Ustvari, bilo je dva miliona – izjavila je Vinfrijeva.
    https://www.krstarica.com/zabava/sou/oprin-zivot-ne-javlja-se-na-telefon-ne-ume-da-sipa-gorivo-u-banku-ide-jednom-u-20-godina/

Kako je lepo biti Opra!

Čemu takav život. Ne mogu pare sve da kupe.

Aktivan član jagodinko (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Lepo? Stepen kontrole pod kojom su holivudske zvezde ne mozemo ni da zamislimo.

Ističe se Japanac11 (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
    Možda grešim
    Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
    A pare?
    Otkud znam
    Isto bih živela da imam i više
    Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
    Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2261

Citat Original postavio Japanac11 Pogledaj poruku
    Mislim da oni nemaju stvarno vreme za opuštanje stalno je sve programirano
    Možda grešim
    Da volela bih pomoć u kući ali od najbližih il da eventualno dodje neka žena povremeno
    A pare?
    Otkud znam
    Isto bih živela da imam i više
    Umesto desiguala kupila bih max mara haljinu umesto brave vozila bih neki malo bolji auto letovanje bi bilo kao i do sad a jeli bismo isto
    Za srecu ne treba mnogo da imaš za normalan život i ne moraš niti bogat
    Bravo
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Ističe se Japanac11 (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Hvala Cicka stvarno to mislim

Slične teme

1. Bez čega Vaš život ne bi imao smisla?
    Autor Chan Shaolin Si u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 10.05.2016., 08:43
  2. Koji telefon da odaberem?
    Autor petrov u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.11.2003., 19:52
  3. telefon sa kamericom?
    Autor **case-problem**mell u forumu Mobilni telefoni i navigacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.10.2003., 08:14
  4. ruzan telefon do zla boga