Koje forume posecujete ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ovaj mi je mnogo. :razz:

Mada sam ranije isla i na serbiancafe. Taj mi nekako delovao ozbiljnije nego ovaj, bar se ljudi ne pljuju ko ovde.:roll:
I ponekad skoknem do nekog nemackog i jednog ruskog.
Tamo sve fini svet.:-P
 
pa pitam zato shto juche shvatih da za dve godine koliko sam provela ovde, ne pamtim neshto korisno da sam ovde prochitala ili saznala, i svaki put kad neshto trzhim na netu, obichno odgovore nadjem na nekim drugim forumima, ono kulturne i argumentovane razmene mishljenja i informacija

ja sam recimo chlan deviantart-a,
bilo mi ranije zabavno da svratim na DSDS
registrovah se na B92

nego mi otprilike krivo shto sam gomile i gomile sati utukla na ovoj krsti (ono kao matichni forum), a nishta korisno (sem shto upoznah par zanimljivih ljudi ) ne postigoh blejanjem ovde :?
al dobro ajde zato valjda sluzhe 'struchni' forumi

i da nikako da se setim kako sam ja u stvari doshla ovde :confused:
 
posecujem josh dizajnzonu ( u to je vrh forum) i ponekad sam skushi-i-mushi (ta je mnogo lud) ali na ovom sam definitivno najvise.

Obidjem jos i dva warez foruma, cista da vidim ima li sta zanimljivo da se skine.

Na ovaj sam definitivno navucen.
 
volim da posecujem buzznet, iako je to doduse, photo sharing community, tamo sam od maja meseca (ako ne i ranije), upoznah mnogo stranaca tamo za ovo vreme...
ima i jedan o jezicima, koji obozhavam, kao i jedan super forumchic o Finskoj....
 
raindog:
pa pitam zato shto juche shvatih da za dve godine koliko sam provela ovde, ne pamtim neshto korisno da sam ovde prochitala ili saznala, i svaki put kad neshto trzhim na netu, obichno odgovore nadjem na nekim drugim forumima, ono kulturne i argumentovane razmene mishljenja i informacija

ja sam recimo chlan deviantart-a,
bilo mi ranije zabavno da svratim na DSDS
registrovah se na B92

nego mi otprilike krivo shto sam gomile i gomile sati utukla na ovoj krsti (ono kao matichni forum), a nishta korisno (sem shto upoznah par zanimljivih ljudi ) ne postigoh blejanjem ovde :?
al dobro ajde zato valjda sluzhe 'struchni' forumi

i da nikako da se setim kako sam ja u stvari doshla ovde :confused:

Ti si devojčice malo fijuknula... Možda na drugim forumima postoje "kulturne ili argumentovane razmene mišljenja i informacija", ali Krstaričin je najfrekventniji na celom domaćem netu. Imaš gomilu foruma na kojima je prosek 1 poruka u 5 sati... Ova krstarica je malo sličnija čatu. Dinamična... To mi se sviđa i zato mi je Krsta matični forum... Trenutno posećujem samo Krstu... Mada ponekad posećuje specifične forume iz oblasti koje me interesuju (u vezi sa računarima)... Ostale net zajednice su uglavnom zatvorene za nove članove i treba da se dokazuješ... Ovde sam 2 godine i boli me uvo da se tamo negde iznova "dokazujem" da bi ušao u "društvo"... Mnogo je lakše biti ovde gde te svi znaju i gde se osećaš kod kuće, koliko god ponekad deprimirajuće bilo.

Mada mogu da ti ispostavim listu od 20 najpopularnijih foruma u Srbiji (ili više, kako stranih, tako i domaćih), ako želiš da istražuješ dalje... Pošto sam upućen u materiju...
 
raindog:
pa pitam zato shto juche shvatih da za dve godine koliko sam provela ovde, ne pamtim neshto korisno da sam ovde prochitala ili saznala, i svaki put kad neshto trzhim na netu, obichno odgovore nadjem na nekim drugim forumima, ono kulturne i argumentovane razmene mishljenja i informacija

ja sam recimo chlan deviantart-a,
bilo mi ranije zabavno da svratim na DSDS
registrovah se na B92

nego mi otprilike krivo shto sam gomile i gomile sati utukla na ovoj krsti (ono kao matichni forum), a nishta korisno (sem shto upoznah par zanimljivih ljudi ) ne postigoh blejanjem ovde :?
al dobro ajde zato valjda sluzhe 'struchni' forumi

i da nikako da se setim kako sam ja u stvari doshla ovde :confused:


Pa radi nešto pametnije umesto što visiš na forumu
 
iluzionista:
Ti si devojčice malo fijuknula... Možda na drugim forumima postoje "kulturne ili argumentovane razmene mišljenja i informacija", ali Krstaričin je najfrekventniji na celom domaćem netu. Imaš gomilu foruma na kojima je prosek 1 poruka u 5 sati... Ova krstarica je malo sličnija čatu. Dinamična... To mi se sviđa i zato mi je Krsta matični forum... Trenutno posećujem samo Krstu... Mada ponekad posećuje specifične forume iz oblasti koje me interesuju (u vezi sa računarima)... Ostale net zajednice su uglavnom zatvorene za nove članove i treba da se dokazuješ... Ovde sam 2 godine i boli me uvo da se tamo negde iznova "dokazujem" da bi ušao u "društvo"... Mnogo je lakše biti ovde gde te svi znaju i gde se osećaš kod kuće, koliko god ponekad deprimirajuće bilo.

Mada mogu da ti ispostavim listu od 20 najpopularnijih foruma u Srbiji (ili više, kako stranih, tako i domaćih), ako želiš da istražuješ dalje... Pošto sam upućen u materiju...


ma ne , nije bila rech uopshte o dinamici nego o prilichno sharenoj populaciji koja ovde boravi i razlichitim ukusima, mada setih se sad nasheg prethodnog 'razgovora' na temu razloga za dolazak ovde pa nije ni bitno...
a neshto ne znam ni u chemu si se ti dokazao ovde , al ajde :lol:

e a slobodno napravi listu :)
mene bash zanima , mozhda ne bi bilo loshe naglasiti i specifichnosti nekih foruma ako ih ima
evo recimo ova dizajnzona je "Srpska dizajn zajednica" gde se skupljaju ljudi odredjenog profila i interesovanja
deviantart je takodje posvecen umetnosti s tim da ima shiri spektar 'delovanja' od knjizhevnosti do vizuelnih umetnosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top