Nedostatak higijene

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.030
Trazeci nesto po netu, naidjem na jednom forumu, na temu koju je otvorila neka zena i pise otprilike sledece:
Zivi u braku sa covekom koji ne pere zube.Ranije je to radio jednom nedeljno, pa mesecno a sada nikako.
Kaze da mu zubalo lose izgleda, upala desni , krvarenje i slicno
Sve to je uticalo i na njihov odnos.Funkcionisu kao roditelji, prijatelji ali sexa nema vec godinu dana a poljubca i duze.Kaze da ona nije mogla,jer joj se gadilo, a sada ni on ne pokazuje volju,niti ima volje za promenom.Dalje kaze da ni razgovori, ni svadje , ni objasnjavanja nisu dali rezultate.
Na kraju se ona pita,da li njenom muzi treba pomoc psihijatra ili je on lencuga po pitanju licne higijene?
Sta je problem kod osoba koje ne odrzavaju svakodnevnu higijenu ? i Da li bi i kod vas to uticalo na vas brak i sex kao kod te zene ?
 
Trazeci nesto po netu, naidjem na jednom forumu, na temu koju je otvorila neka zena i pise otprilike sledece:
Zivi u braku sa covekom koji ne pere zube.Ranije je to radio jednom nedeljno, pa mesecno a sada nikako.
Kaze da mu zubalo lose izgleda, upala desni , krvarenje i slicno
Sve to je uticalo i na njihov odnos.Funkcionisu kao roditelji, prijatelji ali sexa nema vec godinu dana a poljubca i duze.Kaze da ona nije mogla,jer joj se gadilo, a sada ni on ne pokazuje volju,niti ima volje za promenom.Dalje kaze da ni razgovori, ni svadje , ni objasnjavanja nisu dali rezultate.
Na kraju se ona pita,da li njenom muzi treba pomoc psihijatra ili je on lencuga po pitanju licne higijene?
Sta je problem kod osoba koje ne odrzavaju svakodnevnu higijenu ? i Da li bi i kod vas to uticalo na vas brak i sex kao kod te zene ?

pa pazi, obicno takvo zapustanje je siptom nekog problema dubljeg
razlog zasto se tako ponasa postoji
nece hronicna bezvoljnost tek tako da dodje

mada mi nije jasno sta znaci ovo ranije jednom nedeljno a sad nikako
jel se ona to zabavljala sa osobom koja je prala jednom nedeljno od samog starta veze?
ili je to sad poceo tako u zadnje vreme?
 
ako ona nije na početku već provalila da je to aljkavac u najavi sad je kasno

Ljudi kad su mlađi više vode računa o sebi posle se možda zapuste, ovaj se zapuštao od početka po toj priči

Inače nisam nikad imao situaciju da je devojka prljava, hvala bogu. Bilo je ono tipa kad živiš sa ribom pa svuda kosa, e to me je izluđivalo, ta kosa po kadi, ali nikad nije bilo neke prljavštine.
 
mada mi nije jasno sta znaci ovo ranije jednom nedeljno a sad nikako

Znači da je tad bio uredan. :mrgreen:

Bilo je ono tipa kad živiš sa ribom pa svuda kosa, e to me je izluđivalo, ta kosa po kadi, ali nikad nije bilo neke prljavštine.

I mene kosa izluđuje, ako slučajno vidim dlaku na podu, moram da pokupim, a poslije kupanja uvijek čistim sve dlake iz kabine i odvoda. Prije nekoliko dana bila mi je prijateljica na kafi. U jednom trenutku provuče ona ruku kroz kosu i ostada je joj puna dlaka šaka i ona kreće da baci to na pod, a meni oči :eek: Daj to ovamo da bacim u smeće.
 
Trazeci nesto po netu, naidjem na jednom forumu, na temu koju je otvorila neka zena i pise otprilike sledece:
Zivi u braku sa covekom koji ne pere zube.Ranije je to radio jednom nedeljno, pa mesecno a sada nikako.
Kaze da mu zubalo lose izgleda, upala desni , krvarenje i slicno
Sve to je uticalo i na njihov odnos.Funkcionisu kao roditelji, prijatelji ali sexa nema vec godinu dana a poljubca i duze.Kaze da ona nije mogla,jer joj se gadilo, a sada ni on ne pokazuje volju,niti ima volje za promenom.Dalje kaze da ni razgovori, ni svadje , ni objasnjavanja nisu dali rezultate.
Na kraju se ona pita,da li njenom muzi treba pomoc psihijatra ili je on lencuga po pitanju licne higijene?
Sta je problem kod osoba koje ne odrzavaju svakodnevnu higijenu ? i Da li bi i kod vas to uticalo na vas brak i sex kao kod te zene ?

Ne
Ja bih vodila ljubav i ljubila se sve da mu loj i gnoj cure iz usta...
Cak i da dupe ne brise

Ljubav je slepa :heart:
 
Dolazi ciga kući ,gleda di je Ruža, uđe u kujnu nema Ruže a nema ni ručka, on u spavaću sobu, garant se kurwa s kumom kad ono u sobi, mirišljave sveće, zapaljeni mirišljavi štapići, Ruža gola golcata na krevetu se uvija sva, sva sjajna od ulja namazana i govori cigi : Ajde cigo , vidi kako sam se sredila, pa okupala, pa namazala uljem, pa obrijala dole, sva mirišem na ime, ajde da me ližeš dole, gorim vatra...A šta sad tu da ližem ? - pita ciga
 
Trazeci nesto po netu, naidjem na jednom forumu, na temu koju je otvorila neka zena i pise otprilike sledece:
Zivi u braku sa covekom koji ne pere zube.Ranije je to radio jednom nedeljno, pa mesecno a sada nikako.
Kaze da mu zubalo lose izgleda, upala desni , krvarenje i slicno
Sve to je uticalo i na njihov odnos.Funkcionisu kao roditelji, prijatelji ali sexa nema vec godinu dana a poljubca i duze.Kaze da ona nije mogla,jer joj se gadilo, a sada ni on ne pokazuje volju,niti ima volje za promenom.Dalje kaze da ni razgovori, ni svadje , ni objasnjavanja nisu dali rezultate.
Na kraju se ona pita,da li njenom muzi treba pomoc psihijatra ili je on lencuga po pitanju licne higijene?
Sta je problem kod osoba koje ne odrzavaju svakodnevnu higijenu ? i Da li bi i kod vas to uticalo na vas brak i sex kao kod te zene ?

depresija msm...naravno da bi uticalo, ko se ne kupa i ne odrzava licnu higijenu nek se druzi sa Desankom
 
mada mi nije jasno sta znaci ovo ranije jednom nedeljno a sad nikako
ni meni nije jasno i verujem da je ta osoba takva bila oduvek..samo mi nije jasno da ne reaguje na primedbu i nastavljaju i dalje u tom stilu
kao sto mi nisu jasne osobe koje nemaju ni jedan zub ili imaju samo par ..da li je to strah od zubara ili je navika ili nemar prema samom sebi
 
То ти је ко што има неки људи живе, спавају и једу са псима, пуна им кућа пасјих длака, пас њушка говна около па се они после лижу с њим итд. јелте..
 
То ти је ко што има неки људи живе, спавају и једу са псима, пуна им кућа пасјих длака, пас њушка говна около па се они после лижу с њим итд. јелте..
Ima tu svašta:smrde na duvan, na pse, na mačke, nose donji veš u boji(ne može da se pere na 95 stepeni pa zadržava u sebi fekalne bakterije), nose prljave dugačke nokte, koriste smrdljive parfeme i dezodoranse...itd.
 
Ima tu svašta:smrde na duvan, na pse, na mačke, nose donji veš u boji(ne može da se pere na 95 stepeni pa zadržava u sebi fekalne bakterije), nose prljave dugačke nokte, koriste smrdljive parfeme i dezodoranse...itd.

Ali donji ves u boji :lol:
Neki od nas ne peru gace na 95 stepeni, ali u nasu odbranu, trudimo se da dobro obrisemo dupe... Zbog jeli fekalnih bakterija :lol:
 

Back
Top