Kako da obrisem poriuku sa profila?

Kerkyra

Legenda
Poruka
55.284
Kako da obrisem poslednju poruku posetioca sa profila korsnika?

https://forum.krstarica.com/member.php/146524-Тихи

Cak ni kad pritisnem "uredi" ili "prijavi" izlazi mi da nemam dozvolu da menjam i to je vec dugo tako. I sad imam skoro dve istovetne poruke jer sam htela da preuredim prvu a izasla mi je druga, tek sad vidim.

A "dilema"je bila samo u tome napisati "oblacEte se" ili "oblacite se", eto koliko je "strasna" da se ne dozvoljava prepravka.
 
Ne mozes da brises poruke na tudjim profilima,nakon 24 h, samo na svom
Obrisala sam ti poruku sa "oblacEte se" na profilu od Tihog

Ali nije proslo 24h. I ni danas mi nije dalo da prepravim poruku nego je izasla nova prepravljena minut nakon nje.

Trebalo je ipak da ostane "oblacEte se kako treba.".

@ Dlugomir

Hvala, ali nisam uspela da procitam kako treba i da zapamtim!
 
Poslednja izmena:
1. Prvo klikni na UREDI
2. Otvara ti se poruka, u donjem desnom uglu imaš 3 opcije SNIMI, NAPREDNE OPCIJE, OTKAŽI, klikni na NAPREDNE OPCIJE
3. Otvara se druga strana, u gornjem levom uglu štikliraj kvadrat OPCIJE ZA BRISANJE a onda klikni na OBRIŠITE PORUKU u desnom uglu

To je sve.

Hvala Kiki, znam za to i tako sam i radila ranije kad god je bilo potrebe.

Medjutim ima godinu i vise dana da mi ne dozvoljava ni da se otvori bilo sta kad pritisnem "uredi" opciju vec iskace obavestenje da imam zabranu na to.

Zasto je to tako, ne znam, a to uradim obicno odmah posle napisane poruke jer se jos necega dosetim, uopste ne prodje 24 h, pa ni 24 min.

Kao da sam kriminalac ili neko ko pise nesuvislo po profilima i ne znam cemu ta zabrana.
 
Hvala Kiki, znam za to i tako sam i radila ranije kad god je bilo potrebe.

Medjutim ima godinu i vise dana da mi ne dozvoljava ni da se otvori bilo sta kad pritisnem "uredi" opciju vec iskace obavestenje da imam zabranu na to.

Zasto je to tako, ne znam, a to uradim obicno odmah posle napisane poruke jer se jos necega dosetim, uopste ne prodje 24 h, pa ni 24 min.

Kao da sam kriminalac ili neko ko pise nesuvislo po profilima i ne znam cemu ta zabrana.
Onda moras to da vidis s Tabom.
 
Mogu da se brišu poruke na tuđim profilima bez obzira na 24h, samo ne mogu sa diskusija na forumu.
Upravo sam to uradila na profilu jednog prijatelja, a poruke su pre 4 godine.


Onda moras to da vidis s Tabom.

Hvala hocu jer sada iz ovoga vidim sto je napisala KikiGNR da to izgleda samo za mene vazi.

Zasto, kad nisam imala nijednu nepristojnu ili uvredljivu poruku na profilima, to ostaje da se vidi.
 
Hvala Kiki, znam za to i tako sam i radila ranije kad god je bilo potrebe.

Medjutim ima godinu i vise dana da mi ne dozvoljava ni da se otvori bilo sta kad pritisnem "uredi" opciju vec iskace obavestenje da imam zabranu na to.

Zasto je to tako, ne znam, a to uradim obicno odmah posle napisane poruke jer se jos necega dosetim, uopste ne prodje 24 h, pa ni 24 min.

Kao da sam kriminalac ili neko ko pise nesuvislo po profilima i ne znam cemu ta zabrana.


Ne znam zašto je tako, ja sam upravo obrisala par starih poruka sa zida jednog prijatelja.
Meni se samo dešava da kad sve uradim, automatski me vrati na moj zid,
pa moram da se vratim na zid prijatelja da vidim da li je to završeno.
 
Evo iuzlazi mi ovo obavestenje i to ne cak ni kad pritisnem opciju "uredi" jer to dugme mi i ne radi (ne otvara nista, dok danas jeste ali je izasla druga poruka na profilu), nego kad pritisnem "prijavi"ovo mi izlazi (a danas je to izlazilo i za opciju "uredi") :

2guvzhc.jpg


- - - - - - - - - -

Bezveze i gluposti.
 
Da sam bar imala nekad neku nepristojnu ili uvrdljivu poruku (koju sam npr. pokusala da izbrisem) ili takvu nameru, valjda bi trebalo da uopste ne smem da pisem po profilima, a ne da ne menjam? Ali nisam ni to.

Cudno, bas cudno da nema kud.

Nisam ranije pitala jer sam mislila da to za sve vazi, kad ono ispade samo za mene?

Zasto, pravo je pitanje.
 
Poslednja izmena:
Da sam bar imala nekad neku nepristojnu ili uvrdljivu poruku (koju sam npr. pokusala da izbrisem) ili takvu nameru, valjda bi trebalo da uopste ne smem da pisem po profilima, a ne da ne menjam? Ali nisam ni to.

Cudno, bas cudno da nema kud.

Nisam ranije pitala jer sam mislila da to za sve vazi, kad ono ispade samo za mene?

Zasto, pravo je pitanje.

Jeste..to je samo tebi uradjeno namerno..:lol:


Moguce su dve stvari..
Da nesto ne radis kako treba ( kiki ti je napisala sta da radis) ili je neki bag..

Prosledicu tabu ovo, samo prekini da pravis teorije zavera jer ne moze pojedinacno da se nekome iskljucuje alati a nekome ne
 
Jeste..to je samo tebi uradjeno namerno..:lol:


Moguce su dve stvari..
Da nesto ne radis kako treba ( kiki ti je napisala sta da radis) ili je neki bag..

Prosledicu tabu ovo, samo prekini da pravis teorije zavera jer ne moze pojedinacno da se nekome iskljucuje alati a nekome ne

Ali vidis da se ipak nekom iskljuce alati pojedinacno, nekom ne. I sta drugo da pomislim, ali to nije teorija zavera, vec realnost (tj trudim se da na bazi realnih stvari dokucim zasto se ovo desilo samo meni).
 
Evo iuzlazi mi ovo obavestenje i to ne cak ni kad pritisnem opciju "uredi" jer to dugme mi i ne radi (ne otvara nista, dok danas jeste ali je izasla druga poruka na profilu), nego kad pritisnem "prijavi"ovo mi izlazi (a danas je to izlazilo i za opciju "uredi") :

2guvzhc.jpg


- - - - - - - - - -

Bezveze i gluposti.
napravi sliku po sliku korak po korak kako radis da vidim o cemu se radi.
znaci da vidim gde se tacno nalazis i sta si tacno striklirala i sta si posle izabrala...
 
napravi sliku po sliku korak po korak kako radis da vidim o cemu se radi.
znaci da vidim gde se tacno nalazis i sta si tacno striklirala i sta si posle izabrala...

Pa stvar je u tome sto nema sta da se pravi inace bih napravila tj. slikala da bude jasnije.

Kad pritisnem na opciju "uredi" jednostavno najkrace receno "link ne radi", a ovo sto sam slikala je sa opcije "prijavi" a tako mi se juce pokazalo i za opciju "uredi" pre nego da izadje ova druga poruka (koju je Nina obrisala, tj. prvu ali nema veze). Ne znam sta da slikam jer je nemoguce slikati kako se stranica otvara ili ne otvara.

Ali hajde pokusacu opet.
 
1) evo opcija uredi ne otvara link samo tako pritiskam unedogled:

00 uredi se ne otvara.jpg





2) a evo opcija prijavi, otvori se i pise ovo ( s tim sto je tako juce i inace bilo i za opciju uredi vec skoro ili vise od godinu dana, a od sinoc nece za nju, ili sam tek sinoc prvi put primetila da nece) :

00 opcija prijavi se otvara i pise ovo.jpg


I eto, sta sada da pomislim i kako nece bas kod mene?

- - - - - - - - - -

Ne znam stvarno...
 
tako je..ne mozes prepravljati ili brisati svoje poruke na tudjim profilima..
nemas onaj boxic za kvacicu da strikliras i dole izaberes brisanje.

Ivane, Tabe, mogu da se brišu. Na sopstvenom zidu je box pored poruke.
Na tuđem se klikne UREDI, pa NAPREDNE OPCIJE, onda se pojavi box za brisanje, štiklira se, i obriše.
Ja obrisah danas nekoliko poruka. Evo jedne.

Post
zt2Bnh8.jpg


Uredi
3SHsgiQ.jpg


Napredne opcije
ewnaC7N.jpg


Štikliranje i brisanje
V7LIrLt.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne mozes da brises poruke sa tudjih profila. Na screenshot-u nije tvoj profil.

Pa nije moj, naravno, ne pisem poruke na svom profilu, zato sam i pitala kako sa TUDJEG profila da obrisem/uredim poruku.

To sam mogla do pre godinu dana otprilike bas na ovaj nacin kako je dole predstavila KikiGNR i nikakvih problema nije bilo.

tako je..ne mozes prepravljati ili brisati svoje poruke na tudjim profilima..
nemas onaj boxic za kvacicu da strikliras i dole izaberes brisanje.

Zasto, kad sam mogla?

A evo to je funkcionisalo bas ovako kako je objasnila Kiki :arrow:

Ivane, Tabe, mogu da se brišu. Na sopstvenom zidu je box pored poruke.
Na tuđem se klikne UREDI, pa NAPREDNE OPCIJE, onda se pojavi box za brisanje, štiklira se, i obriše.
Ja obrisah danas nekoliko poruka. Evo jedne.

Post
zt2Bnh8.jpg


Uredi
3SHsgiQ.jpg


Napredne opcije
ewnaC7N.jpg


Štikliranje i brisanje
V7LIrLt.jpg

Hvala Kiki, to je to (dok je moglo, s tim sto je moglo i da se uredi a ne samo obrise).
 

Back
Top