Mladića ubila struja dok je slušao muziku na mobitelu koji se punio?!!

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
Slušanje muzike na mobitelu koji se punio pokazalo se kobnim za 27-godišnjaka iz indijske pokrajine Betul.

Naime, Sunil Yuvne je u ušima imao slušalice, a njegov mobitel je bio uključen u električnu utičnicu, kada ga je u nedjelju navečer stresla struja.

Mladić je smjesta prevezen u obližnju bolnicu, gdje su doktori ustanovili da je preminuo od posljedica strujnog udara. Lokalna policija pretpostavlja da je do nesreće došlo zbog kvara na mobitelu ili punjaču.

Nije objavljeno o kojem je modelu smartphonea riječ, piše Hindustan Times.


https://www.google.rs/amp/avaz.ba/z...slusao-muziku-na-mobitelu-koji-se-punio?amp=1
 
Не знам да ли је ово могуће, технички мислим да није, тачније убеђен сам. У самом пуњачу су кола наизменичне и једносмерне струје, којом се пуни телефон галвански одвојена.

Само то је довољно да се зна да би се разумело да овако нешто не може да се деси.
 
Не знам да ли је ово могуће, технички мислим да није, тачније убеђен сам. У самом пуњачу су кола наизменичне и једносмерне струје, којом се пуни телефон галвански одвојена.

Само то је довољно да се зна да би се разумело да овако нешто не може да се деси.

Е то сам хтео да чујем да ли је то могуће.
 
Не знам да ли је ово могуће, технички мислим да није, тачније убеђен сам. У самом пуњачу су кола наизменичне и једносмерне струје, којом се пуни телефон галвански одвојена.

Само то је довољно да се зна да би се разумело да овако нешто не може да се деси.

...osim ako nisu galvanski odvojena (crko sprežni trafo pa radi kao autotrafo, ogolila se lak izolacija, ušla voda u punjač...)
 

Back
Top