Island

paduvreme

Zainteresovan član
Poruka
332
Misljenje ko je bio tamo? Kakve su autostoperske rute tamo? Planiram na leto avionom preko WizzAir-a iz Budimpeste i kada stignem da sve obilazim auto-stopom... Nocenje pored puta(sator i vreca za spavanje)?
 
Da tu si u pravu. Velike su razdaljine izmedju gradova a izmedju njih pustos. Ponecu hranu naravno. Zar to nije čar, upoznati prirodu iz prve ruke?

pa pazi, da sam malo bolje situiran (trenutno) krenuo bih stobom. bio sam i jedino sto sam zazalio sto nisam ostao.

neprejebbljivo lepo mesto, ljudi fini (tamo niko ne zakljucava vrata) jedino sto jebbe keve jeste zima.

e sad ono pored puto i ostalo ti preporucujem negde na leto. sada zna da bude nocu i -20-tak uz obavezni vetar.... tkd ako si navikao na takvo vreme jos i nekako, ali ako nisi, crcices :)
 
pa pazi, da sam malo bolje situiran (trenutno) krenuo bih stobom. bio sam i jedino sto sam zazalio sto nisam ostao.

neprejebbljivo lepo mesto, ljudi fini (tamo niko ne zakljucava vrata) jedino sto jebbe keve jeste zima.

e sad ono pored puto i ostalo ti preporucujem negde na leto. sada zna da bude nocu i -20-tak uz obavezni vetar.... tkd ako si navikao na takvo vreme jos i nekako, ali ako nisi, crcices :)


I leto je vetrovito, a temp.nocu znaju biti niske jako niske.
 
pa pazi, da sam malo bolje situiran (trenutno) krenuo bih stobom. bio sam i jedino sto sam zazalio sto nisam ostao.

neprejebbljivo lepo mesto, ljudi fini (tamo niko ne zakljucava vrata) jedino sto jebbe keve jeste zima.

e sad ono pored puto i ostalo ti preporucujem negde na leto. sada zna da bude nocu i -20-tak uz obavezni vetar.... tkd ako si navikao na takvo vreme jos i nekako, ali ako nisi, crcices :)
Ja sam planirao negde 26.-27. avgusta kada napunim 18 i pokupim kintu sa posla. Kako sam izracunao trebalo bi mi sve ukupno(smestaj, hrana, prevoz) oko 1100 evra pa na gore, a malo manje od toga cu uzeti tokom leta tako da mi se ne isplati da potrosim sav novac i zbog ekskurzije sa srednjom i zbog mature. Tako da mi je jedina opcija da nocim uz put i da ponesem hranu odavde...
 

Back
Top