Skromni Putin

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
„Imam Ladu iz 2009. godine, samački stan, malo akcija i platu“

Moćni Vladimir Putin u svojoj imovinskoj karti je naveo da vozi Ladu, da je vlasnik samačkog stana od 74 kvadrata i da godišnje zarađuje oko 80.000 evra.

U službenim finansijskim dokumentima, objavljenim uoči predsedničkih izbora u Rusiji, Putin navodi da je u od 2011. do 2016. zaradio 38.5 miliona rubalja (553 hiljada evra), što je upola manje nego što zaradi, na primer, britanska premijerka Tereza Mej.

Novac drži na 13 bankovnih računa, ima i 230 akcija u banci iz St. Petersburga, grada u kom se nalazi i stan koji je naveo u imovinskoj karti. Osim Lade iz 2009., Putin kaže da ima dva automobila Volga iz 1960-ih.

Čak i po ovome što je javno objavio, Putin sa svojom zaradom spada u moćnike jer, njegova zarada je pravo bogatstvo s obzirom na to da prosečan Rus godišnje zaradi tek 4.400 evra.

– Moja godišnja zarada zbir je mesečne plate, vojne penzije i zarade od kamata i akcija – tvrdi Putin, a prenosi 24sta.hr.

://www.krstarica.com/vesti/svet/skromni-putin-imam-ladu-iz-2009-godine-samacki-stan-malo-akcija-i-platu/
............................


Svi komunisticki lideri bi trebali da se ugladaju na Putina, da budu ravni sa radnickom klasom svoje zemlje! :rtfm:
 
:D Ближе се избори у Русији другари и другарице,сигуран сам да ћемо гледати како Путин умире по ко зна који пут и како се купа у доларима.
 
U službenim finansijskim dokumentima, objavljenim uoči predsedničkih izbora u Rusiji, Putin navodi da je u od 2011. do 2016. zaradio 38.5 miliona rubalja (553 hiljada evra), što je upola manje nego što zaradi, na primer, britanska premijerka Tereza Mej.

a Tereza i Putin zajedno deset puta manje nego Bracala Vučić
a za isti period

- - - - - - - - - -

Bagra je svugde ista, bez obzira na stranu sveta.

reče ožalošćena za jednim sličnim :kafa:
 
5BUgHNS.jpg


Ajde neka Tromp ovako uzjasi na medu, da vidimo ko je bolji.....
 

Back
Top