Za koga mi četnici da glasamo na beogradskimk izborima?

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
4.032
MI četnici smo desnica, kapitalizam, monarhija, kraljevina, verujući ljudi u boga!!!.

Nikako komunisti, socijalisti, levičari ne dolaze u obzir. Sada...... možda...... zažmurimo na republiku.

Tako za koga da glasamo???

Jasno je da je Šešelj obećao spomenik Draži ali...on je već bio na vlasti. I TO BAŠ JE BIO!!! I šta je uradio jedno veliko ništa. Uvukao se u javna preduzeča i dogovorio sa komunistima a Dražin grob mu nije palo na pamet da traži!

SNS je stranka desnice kako kaže njihov program ali......oni se ne pridržavaju svog programa i to već godinama.

Za koga mi četnici da glasamo???:think:
 
Poslednja izmena:
MI četnici smo desnica, kapitalizam, monarhija, kraljevina, verujući ljudi u boga!!!.

Nikako komunisti, socijalisti, levičari ne dolaze u obzir. Sada...... možda...... zažmurimo na republiku i na nekog drugog boga izuzev hrišćanskog sve dok je samo jedan bog.

Tako za koga da glasamo???

Jasno je da je Šešelj obećao spomenik Draži ali...on je već bio na vlasti. I TO BAŠ JE BIO!!! I šta je uradio jedno veliko ništa. Uvukao se u javna preduzeča i dogovorio sa komunistima a Dražin grob mu nije palo na pamet da traži!

SNS je stranka desnice kako kaže njihov program ali......oni se ne pridržavaju svog programa i to već godinama.

Za koga mi četnici da glasamo???:think:

Kad vidim ovakve postove, tačno mi je drago što nisam četnik!
 
[youtube]5GNX-TRApl[/youtube]

PROVINCiJO....

- - - - - - - - - -

Da, prljavi komunista je mnogo bolje.

da Bog da ti ekstremni četnik bio prvi komšija, pa probaj da mu pozoveš policiju kad ga ufate emocije u dva ujutru :kafa:

- - - - - - - - - -

Vidim štand pre par dana, nešto tipa "Za obnovu kraljevine" :lol:

Ja ih pitao jel to za Hrebeljanoviće stoje :lol:
 
Pijani gibaničaru, za vrijeme komunista srpski narod je doživio svoje najbolje dane u istoriji. Najveći broj Srba, najveća pismenost, najveća zaposlenost, najbolja zdravstvena zaštita, najveći ugled u svijetu, najbolji standard...

mnogi su svoje zemunice i potočare zamenili novobeogradskom novogradnjom :rtfm:

JEL TAKO RIFKEEEEE?
Idemo u kladžu dnas ne zajebavaj više... :rtfm:
 
MI četnici smo desnica, kapitalizam, monarhija, kraljevina, verujući ljudi u boga!!!.

Nikako komunisti, socijalisti, levičari ne dolaze u obzir. Sada...... možda...... zažmurimo na republiku.

Tako za koga da glasamo???

Jasno je da je Šešelj obećao spomenik Draži ali...on je već bio na vlasti. I TO BAŠ JE BIO!!! I šta je uradio jedno veliko ništa. Uvukao se u javna preduzeča i dogovorio sa komunistima a Dražin grob mu nije palo na pamet da traži!

SNS je stranka desnice kako kaže njihov program ali......oni se ne pridržavaju svog programa i to već godinama.

Za koga mi četnici da glasamo???:think:

pa za patku...nemate drugu alternativu
 
Pijani gibaničaru, za vrijeme komunista srpski narod je doživio svoje najbolje dane u istoriji. Najveći broj Srba, najveća pismenost, najveća zaposlenost, najbolja zdravstvena zaštita, najveći ugled u svijetu, najbolji standard...

Aaaaaa DVA MILIONA gastarbajteraaaaaaa?????????????????

Aaaaaaa NAJVEĆA dijaspora u svetu srazmerno broju stanovnikaaaaa?????

Komunisti su bili i ostali PRLJAVIIIII!!!!!!
 
MI četnici smo desnica, kapitalizam, monarhija, kraljevina, verujući ljudi u boga!!!.

Nikako komunisti, socijalisti, levičari ne dolaze u obzir. Sada...... možda...... zažmurimo na republiku.

Tako za koga da glasamo???

Jasno je da je Šešelj obećao spomenik Draži ali...on je već bio na vlasti. I TO BAŠ JE BIO!!! I šta je uradio jedno veliko ništa. Uvukao se u javna preduzeča i dogovorio sa komunistima a Dražin grob mu nije palo na pamet da traži!

SNS je stranka desnice kako kaže njihov program ali......oni se ne pridržavaju svog programa i to već godinama.

Za koga mi četnici da glasamo???:think:

Ја ћу за Шапића јер сматрам да локални избори не треба да имају везе са републичким, а СНС се много пропицкарио. За ове мање странке нема ни смисла гласати јер ће њихових 10 х 1% отићи Вучићу. Шапић је далеко од савршен али јбг избор нам је ограничен.
 

Back
Top