Srbiji ne preti ukrajinski scenario sve dok je tu Vučić!

gost 401905

Elita
Poruka
19.065
http://www.alo.rs/lavrov-sleteo-u-beograd-video/147676
Takođe je poručio da ne strahuje od ukrajinskog scenarija u Srbiji.

"Ne bojimo se za Srbiju dok ima od naroda izabranu vlast - predsednika Vučića i njegov tim", rekao je Lavrov na zajedničkoj konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

https://www.danas.rs/kolumna/snezana-congradin/ukrajinski-scenario-u-beogradu/
Lavrov će Dačiću okačiti o vrat i Orden prijateljstva, kojim ga je nedavno odlikovao ruski predsednik Vladimir Putin, a on će se zadovoljno cerekati i cvetati uveliko naviknut na uživanje u propasti i bedi sopstvenog naroda. Red Slobodana Miloševića, red Sergeja Lavrova, red Surinama i Burundija – Dačiću izgleda dosta za nastup na beogradskim izborima. Velika lova stoji iza svega toga, koju prate i velika pitanja – pitanja života i smrti uoči svakog izbornog procesa, decenijama unazad. A, spremnost ne samo da mirno svedoči već da bude i portparol sukobima i ratovima, siromaštvu i nesreći njegove su odlike kao političara čije prisustvo i uticaje prati sada već nekoliko generacija građana. Razume se, ne samo njega, već i njegovog današnjeg šefa – Aleksandra Vučića.

Zasto je ova izjava Lavrova prosla bez odgovora nekog ozbiljnijeg politicara?

Ovde se radi o direktnom mesanju u izbore druge drzave i otvorenoj pretnji gradjanskim ratom, ako se ne izabere osoba koju Rusi ocekuju?

Koga ce Rusi angazovati za izazivanje nereda?
Da li ce Vucic vecno dobijati na izborima?
 
Zasto je ova izjava Lavrova prosla bez odgovora nekog ozbiljnijeg politicara?

Једна група политичара су руски агенти. Другој и већој групи није у интересу да критикује Русе јер то није популарно. Срби воле да љубе скуте Путину.
 
Jedno je ljubiti skute Putinu zarad interesa, a drugo je cutati na otvorene pretnje.

Canka, pa i Cedu ne racunam u ozbiljne politicare, oni mogu da se slepaju uz nekog, ali sami nikad nece nesto postici.

- - - - - - - - - -

Šta je to ukrajinski scenario

Nadam se da se ne misli na transfer iz pro-ruske diktature u pluralističku demokratiju

Šalim se, znam da se na to misli

U najmanju ruku, nezavisno od ishoda, misli na gradjanski rat.
 
http://www.alo.rs/lavrov-sleteo-u-beograd-video/147676


https://www.danas.rs/kolumna/snezana-congradin/ukrajinski-scenario-u-beogradu/


Zasto je ova izjava Lavrova prosla bez odgovora nekog ozbiljnijeg politicara?

Ovde se radi o direktnom mesanju u izbore druge drzave i otvorenoj pretnji gradjanskim ratom, ako se ne izabere osoba koju Rusi ocekuju?

Koga ce Rusi angazovati za izazivanje nereda?
Da li ce Vucic vecno dobijati na izborima?

Ja ovo tako nisam doziveo vec vise kao medjusobno lizanje.
Ukrajinski scenario za ovu pricu nije bitan, bar mislim.

Na kraju ne treba zaboraviti da su upravo SAD gurnule Ukrajinu u drzavni udar, a ne Rusija.
Rusija je u tom slucaju delovala reaktivno.
 
Jedno je ljubiti skute Putinu zarad interesa, a drugo je cutati na otvorene pretnje.


U najmanju ruku, nezavisno od ishoda, misli na gradjanski rat.
Mozemo reci da je pretnja stvaranje Vojske Kosova, ali da je Lavrovljeva izjava pretnja tesko se moze reci.

- - - - - - - - - -

Ne nego Janukovič nije trebao praviti toliki zaokret prema Putinu i sve da suspenduje sa EU, izazvao je da evrofili podivljaju.

I zato su imali organizovano grejanje za 200.000 ljudi na Majdanu u Kijevu.
 
Ja ovo tako nisam doziveo vec vise kao medjusobno lizanje.
Ukrajinski scenario za ovu pricu nije bitan, bar mislim.

Na kraju ne treba zaboraviti da su upravo SAD gurnule Ukrajinu u drzavni udar, a ne Rusija.
Rusija je u tom slucaju delovala reaktivno.

Ako nije bitan zasto Lavrov preti njime i govori da smo sigurni dok je Vucica?

Nisu samo SAD krive.
Ukrajinci su zeleli da se potpise dogovor sa EU, ali je Putin to sprecio ucenjuci predsednika Ukrajine neplacenim drzavnim dugovima.
 
Mozemo reci da je pretnja stvaranje Vojske Kosova, ali da je Lavrovljeva izjava pretnja tesko se moze reci.

Vojska Kosova ce izvesti ukrajinski scenario?

A sponzorstvo Vucicu, bezbedni smo dok je on na vlasti?

- - - - - - - - - -

Ali Vučić nema muda kao Januk, kao prvo ne graničimo se sa Rusijom da bi on sad suspendovao sve sa EU i rekao Putinu hoću tri milijarde.

Ok, Vucic nema muda.
O kojim stranama gradjanskog rata onda govori?
 
Vučić realno jedini može da drži pod kontrolom 70% *******a u ovom narodu preko Informera.

Kako bi Janković i Jerema na primer to radili kada njih *******i vide kao veće natofiličare od Vučića?

Ja ne mogu njih dvojicu zamisliti da manipulisu preko Danasa i NIN-a sa *******ima...

Vucic izgubi, jedan od pomenutih dobije i rusofili navale na njega?
 
http://www.alo.rs/lavrov-sleteo-u-beograd-video/147676


https://www.danas.rs/kolumna/snezana-congradin/ukrajinski-scenario-u-beogradu/


Zasto je ova izjava Lavrova prosla bez odgovora nekog ozbiljnijeg politicara?

Ovde se radi o direktnom mesanju u izbore druge drzave i otvorenoj pretnji gradjanskim ratom, ako se ne izabere osoba koju Rusi ocekuju?

Koga ce Rusi angazovati za izazivanje nereda?
Da li ce Vucic vecno dobijati na izborima?

lavrov ne zna da je opozicija u nas jaka samo na recima i to dobro jaka a da im je srce bukvalno ko u zeca..:rotf:
 
*******i cine 80% i vise naseg naroda, niko ne zeli da ih opemeti niti se ulazu pare da se to radi preko medija, edukaciom...Jednostavno to nikome ne smeta(ne treba) vec koristi i vlasti i nosiocima kapitala... Novac se ulaze u zaglupljivanje, odzavanje zabluda i straha da se moramo braniti od nekog ko zeli da nas unisti, jer smo jako pametni pa mu smetamo, a imamo i neke sirovine...
Pre neki dan prva vest na pinku kako su strani drzavljani uhapseni zbog spijunaze... Ciju zanima izgled nasih vojih objekata, zele da nas uniste... I jos pitaju ministra da iskomentarise...A on naravno dodaje ulje na vatru.... Aj sto nas novinari zaglupljuju, nego i ministri... Neki turisti se slikali ispred nekog vojnog objekta pa privedeni, a mi od toga pravimo emisije pa se u studija dovode analiticari.. Budi Bog s nama.....
 
Mada ja mislim da neće nikada od nas tražiti da se opredelimo, bićemo večito na putu EU i imati otvoreno tržište za njih uz povremeno naoružanje iz Rusije.

Jednostavno nemamo poziciju ko Rumunija, Bugarska i Ukrajina koje su morale da preseku.

Eventualno će još Moldaviju pritiskati al ni oni nisu toliko presudni, mi još manje ovako opkoljeni.
 
*******i cine 80% i vise naseg naroda, niko ne zeli da ih opemeti niti se ulazu pare da se to radi preko medija, edukaciom...Jednostavno to nikome ne smeta(ne treba) vec koristi i vlasti i nosiocima kapitala... Novac se ulaze u zaglupljivanje, odzavanje zabluda i straha da se moramo braniti od nekog ko zeli da nas unisti, jer smo jako pametni pa mu smetamo, a imamo i neke sirovine...
Pre neki dan prva vest na pinku kako su strani drzavljani uhapseni zbog spijunaze... Ciju zanima izgled nasih vojih objekata, zele da nas uniste... I jos pitaju ministra da iskomentarise...A on naravno dodaje ulje na vatru.... Aj sto nas novinari zaglupljuju, nego i ministri... Neki turisti se slikali ispred nekog vojnog objekta pa privedeni, a mi od toga pravimo emisije pa se u studija dovode analiticari.. Budi Bog s nama.....

Ostajemo kao i do sada, plus stalno dizanje tenzija pred izbore?

- - - - - - - - - -

Mada ja mislim da neće nikada od nas tražiti da se opredelimo, bićemo večito na putu EU i imati otvoreno tržište za njih uz povremeno naoružanje iz Rusije.

Jednostavno nemamo poziciju ko Rumunija, Bugarska i Ukrajina koje su morale da preseku.

Eventualno će još Moldaviju pritiskati al ni oni nisu toliko presudni, mi još manje ovako opkoljeni.

Ostajemo vecno u cistilistu?
 
*******i cine 80% i vise naseg naroda, niko ne zeli da ih opemeti niti se ulazu pare da se to radi preko medija, edukaciom...Jednostavno to nikome ne smeta(ne treba) vec koristi i vlasti i nosiocima kapitala... Novac se ulaze u zaglupljivanje, odzavanje zabluda i straha da se moramo braniti od nekog ko zeli da nas unisti, jer smo jako pametni pa mu smetamo, a imamo i neke sirovine...
Pre neki dan prva vest na pinku kako su strani drzavljani uhapseni zbog spijunaze... Ciju zanima izgled nasih vojih objekata, zele da nas uniste... I jos pitaju ministra da iskomentarise...A on naravno dodaje ulje na vatru.... Aj sto nas novinari zaglupljuju, nego i ministri... Neki turisti se slikali ispred nekog vojnog objekta pa privedeni, a mi od toga pravimo emisije pa se u studija dovode analiticari.. Budi Bog s nama.....

Ne mogu se oni opametiti preko medija, njima se može samo manipulisati i igrati se sa njihovim osećanjima preko Informera,Pinka i Hepija.

To su ljudi poput tihog, mite i kesha.

To je b92 pokušavao da promeni svest tokom Tadićeve vlasti pa su hteli da spale tu televiziju a gej parade su bile u potocima krvi.

Znači Vučko skroz drugu metodu primenjuje, daje im preko medija utehu rusofilskih snova.
 
Poslednja izmena:
Ostajemo kao i do sada, plus stalno dizanje tenzija pred izbore?
Naravno... S tim sto postoje neki fenomeni koje mozda moze da objasni onaj ko ih kreira, a ne znam ko to radi(mozda je to tako samo od sebe)... Velika vecina naseg naroda prezire zapad i eu, to eventualno smatra nuznim zlom, a ujedno smatra da mi vec 18 godina zelimo u tu Evropu, a oni nas i dalje ne primaju... Kakva djubrad sa zapada...E pa necemo....
Sta da se radi, narod je prost i u politici sve personalizuje... Kod nas moze da pobedi samo nacionalna struja, zato se sve to pojacava pred izbore... Ozbiljniji mediji to rade perfidnije i ozbiljnije za svoje gledace, oni primitivniji obicnije za svoje(da im bude prijemcivo) i tako... Nekom treba onaj iz informera, a nekom Matija Beckovic da mu kaze sta da voli, a sta da mrzi ...
 
Poslednja izmena:
Naravno... S tim sto postoje neki fenomeni koje mozda moze da objasni onaj ko ih kreira, a ne znam ko to radi(mozda je to tako samo od sebe)... Velika vecina naseg naroda prezire zapad i eu, to eventualno smatra nuznim zlom, a ujedno smatra da mi vec 18 godina zelimo u tu Evropu, a oni nas i dalje ne primaju... Kakva djubrad sa zapada...E pa necemo....
Sta da se radi, narod je prost i u politici sve personalizuje... Kod nas moze da pobedi samo nacionalna struja, zato se sve to pojacava pred izbore... Ozbiljniji mediji to rade perfidnije i ozbiljnije za svoje gledace, oni primitivniji obicnije za svoje(da im bude prijemcivo) i tako... Nekom treba onaj iz informera, a nekom Matija Beckovic da mu kaze sta da voli, a sta da mrzi ...

Ne znam, sve to dozivljavam kao neku S/M perzverziju izmedju politicara i naroda. :(
 

Back
Top