Policajci ubuduće bez tetovaže, naočara za Sunce, žvaka, dugih brkova...

Zoran Jov

Elita
Poruka
16.194
Ministarstvo unutrašnjih poslova donelo je Pravilnik o načinu ponašanja i ličnom izgledu policijskih službenika i drugih zaposlenih u Ministarstvu unutrašnjih poslova, koji je 22. februara stupio na snagu.

Opširnije ovde:

https://www.dnevnik.rs/hronika/poli...dugih-brkova-zenama-zabranen-minic-23-02-2018

E, vala, dosta je bilo da se bahate. Bilo je nekih tetoviranih policajaca koji su izgledali kao kriminalci. Da ne govorim o tome kako su se ponašali.
 
Kako to da je bilo uopste dozvoljeno imati tetovaze....na izvesnom razgovoru koji bese davno , za izvesnu sluzbu, jasno je bilo receno da posebna obelezja na telu nisu dozvoljena a to ubraja pirsing, mindjuse, tetovaze ili lepljenje cirkona ili dijamanata...

Pa pustili su neke tetovirke da se iživljavaju nad građanima. Mene je jedan pozivao sa skrivenog broja na mobilni telefon i kreveljio mi se, a ja mu dao broj u svrhu istrage, :dash:

- - - - - - - - - -

Tetovirane će ugurati iza šaltera. Kao da već nije dovoljno strašno.

Znači li to da ovaj što me je maltretirao, i što sam ga poslao u Unutrašnju kontrolu, neće više moći da maltretira ljude po ulici? :thumbdown:
 
нису били криминалци него ветерани ..могу да прекрију тетоваже , то је њихов тело и нико не може да им забрани шта ће по њему да раде .

. Ovo nigde nema. :thumbdown: Dno dna.

- - - - - - - - - -

eeee... a smejali ste se proslog meseca severnokorejcima zbog njihovih frizura

Ma nismo se smejali, rugali smo se...
 

Back
Top