Kako osvoji muskarca jarca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
8.142
ako je bila tema brisite

sa njima sam na noz, mada horoskop meni se cini ne kaze tako, ali ja sa njima nikako na kraj, a toliko me privlace da mogu da ih prepoznam na ulici samo da pogledam u nekog od njih

e sad, ja sam zena udata, i ne trazim muskrca kao partnera, ali ono nikad se ne zna, sutra moze muz da me ostavi, ne daj boze, ali navodim za primjer, pa bi mi svaki savjet dobro dosao

ili ako nista onda bi bar volila da znam u cemu sam gresila kroz zivot, posto sam ih dosta sretala a nisam uspjela sklopiti sa njima cak ni neko povrsno prijateljtvo`

zapravo pokusavala sam uspostaviti bar prijateljsatvo ali svaki razgovor se zavrsavao katastrofalno

da dodam da sam ja dupla skorpija, pa se se neko razumije u tematiku, bila bih mu zahvalna da mi to malo pojasni

hvala unapred
 
ja sam Jarac Caki, a sa mnom komuniciraš čini mi se sasvim solidno :lol:
što ti je uopšte stalo da uspostavljaš komunikaciju sa muškarcem Jarcem?

pa objasnila sam vec sto mi je stalo

a uspostavili komunikaciju i nismo bas, cesto puta bi ti odbrusila, pa te samo zaobidjem, dosta mi je da se nerviram


i da dodam posumnjala sam da si jarac al me bilo mrsko da pitam:)

- - - - - - - - - -

a i to pise gore samo nisi procitao sve
 
pa objasnila sam vec sto mi je stalo

a uspostavili komunikaciju i nismo bas, cesto puta bi ti odbrusila, pa te samo zaobidjem, dosta mi je da se nerviram


i da dodam posumnjala sam da si jarac al me bilo mrsko da pitam:)

nisam primetio da si mnogo drugačija prema meni nego prema drugima ovde, odbrusila si većini muškaraca na krsti koliko sam zapazio, :hahaha:, možda su svi jarčevi
 
Zanimaju te jarcovi, a ne zanimaju te dupli blizanci.:ljutko::ljubomoran:

jao imam blizanca dvaest godina, ne preporucujem vise nikad nikom, bar ne kad je skorpija u pitanju :sad2:

opstajemo tako sto oboje cutim o i jako malo pricamo :(

- - - - - - - - - -

nisam primetio da si mnogo drugačija prema meni nego prema drugima ovde, odbrusila si većini muškaraca na krsti koliko sam zapazio, :hahaha:, možda su svi jarčevi

opet nisi citao sta sam rekla, obidjem te

cisto da ne pokvarim misljen je o tobe koje je za sada prilicno ok
 
Eto Caki i ja sam jarac, i čini mi se da imamo sasvim dobru komunikaciju na forumu.:ortaci2:

e hebga, vi sad mene skroz demantovaste :dash:

- - - - - - - - - -

Mene ne zanima kako osvojiti muškarca nebitno jel jarac ili neki drugi znak.
Samo dodjoh da javim da uzimaš tog jarca ako ima šta da nasledi...
Šta će ti go jarac? Da zapišava teritoriju?


kod tebe neki zapisavo:confused:
 
ako je bila tema brisite

sa njima sam na noz, mada horoskop meni se cini ne kaze tako, ali ja sa njima nikako na kraj, a toliko me privlace da mogu da ih prepoznam na ulici samo da pogledam u nekog od njih

e sad, ja sam zena udata, i ne trazim muskrca kao partnera, ali ono nikad se ne zna, sutra moze muz da me ostavi, ne daj boze, ali navodim za primjer, pa bi mi svaki savjet dobro dosao

ili ako nista onda bi bar volila da znam u cemu sam gresila kroz zivot, posto sam ih dosta sretala a nisam uspjela sklopiti sa njima cak ni neko povrsno prijateljtvo`

zapravo pokusavala sam uspostaviti bar prijateljsatvo ali svaki razgovor se zavrsavao katastrofalno

da dodam da sam ja dupla skorpija, pa se se neko razumije u tematiku, bila bih mu zahvalna da mi to malo pojasni

hvala unapred


Jarac sam,podznamk skorpija.
 
e hebga, vi sad mene skroz demantovaste :dash:

Pa kad si sklona kao i svako ko veruje u horoskop kognitivnim pristrasnostima i greskama u misljenju tipa selekcioni efekti i confirmation bias. Npr. formirala si mentalni model da ljudi sa znakom Jarca ima X karakteristike koje tebe privlace/odbijaju, pa si onda posla u potragu za njima i od njih 50 upoznala si njih 10 koji imaju karakteristike X u skladu sa tvojim mentalnim modelom, pa si samo njih ''selektovala'' i uzela kao primere da si u pravu, jer su recimo ostavili jak utisak na tebe, dok si skroz zanemarila sve one jarceve koji nemaju te karakteristike.

To je najjaci psiholoski razlog zasto je astrologija jedan bullshitt i ne postoji nikakva naucna evidencija za njene koncepte da bi je trebali uzeti za ozbiljno.
 
ako je bila tema brisite

sa njima sam na noz, mada horoskop meni se cini ne kaze tako, ali ja sa njima nikako na kraj, a toliko me privlace da mogu da ih prepoznam na ulici samo da pogledam u nekog od njih

e sad, ja sam zena udata, i ne trazim muskrca kao partnera, ali ono nikad se ne zna, sutra moze muz da me ostavi, ne daj boze, ali navodim za primjer, pa bi mi svaki savjet dobro dosao

ili ako nista onda bi bar volila da znam u cemu sam gresila kroz zivot, posto sam ih dosta sretala a nisam uspjela sklopiti sa njima cak ni neko povrsno prijateljtvo`

zapravo pokusavala sam uspostaviti bar prijateljsatvo ali svaki razgovor se zavrsavao katastrofalno

da dodam da sam ja dupla skorpija, pa se se neko razumije u tematiku, bila bih mu zahvalna da mi to malo pojasni

hvala unapred
Normalno je da te privlace Jarcevi jer su najmuzevniji i najdominantniji a zene Skorpije ne zele da su sa kilavcima,ne moze sa Jarcem nista povrsno pa ni prijateljstvo.Sa obzirom da si udata za Blizanca velika je verovatnoca da ce te ostaviti,Blizanci su apsolutni beta muskarci.Ako te vec toliko privlace nauci da ucutis i da se ne nastavljas sa njima kada dodje do svadje.
 
Normalno je da te privlace Jarcevi jer su najmuzevniji i najdominantniji a zene Skorpije ne zele da su sa kilavcima,ne moze sa Jarcem nista povrsno pa ni prijateljstvo.Sa obzirom da si udata za Blizanca velika je verovatnoca da ce te ostaviti,Blizanci su apsolutni beta muskarci.Ako te vec toliko privlace nauci da ucutis i da se ne nastavljas sa njima kada dodje do svadje.

nece, zalijepio se ko taksena marka :sad2:
 
nece, zalijepio se ko taksena marka :sad2:

Kada je laganje i dvolicnost u pitanju Blizanci su prvi,skloni su varanju,ako se vezao onda je to dobra stvar.
Zene Skorpije koje ja znam imaju duboka osecanja,traze nekog sa kim mogu duboko da potonu emotovno.
Zele muskarcu da se prepuste,poklone i dusu i telo i to isto ocekuju za uzvrat,da ih neko razume,prave razliku izmedju flerta i igrica.
Zele nekog na koga mogu da se oslone kad im je tesko,nekog ko je na njihovom emotivnom nivou,nekog ko ce da ih podrzi kada je najpotrebnije.
 
Ima li ista seksipilnije od ozbiljnog Jarca?


nema :rumenko:

- - - - - - - - - -

Kada je laganje i dvolicnost u pitanju Blizanci su prvi,skloni su varanju,ako se vezao onda je to dobra stvar.
Zene Skorpije koje ja znam imaju duboka osecanja,traze nekog sa kim mogu duboko da potonu emotovno.
Zele muskarcu da se prepuste,poklone i dusu i telo i to isto ocekuju za uzvrat,da ih neko razume,prave razliku izmedju flerta i igrica.
Zele nekog na koga mogu da se oslone kad im je tesko,nekog ko je na njihovom emotivnom nivou,nekog ko ce da ih podrzi kada je najpotrebnije
.

pa to :sad2:

a nemam :sad2:

- - - - - - - - - -

Ima, ozbiljan blizanac....ili bik....ovan...sve cista poezija...ili komika...

kada ih vidim ozbiljne mogu da se smejem ceo dan...

Skorpije ne moras ni da zamisljas ozbiljnim, oni pate od rodjenja, pa do groba....

pa kad su malerozne i neda im se :evil:


za sve sam morala sama da se izborim u zivotu :besna:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top