Kako osvoji muskarca jarca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upoznala sam jednog jarca u zivotu. Osramotio je muski rod i opovrgnuo svo moje teorijsko ubedjenje o ovom znaku :D
Ima dominantnu zenu koje se plasi, i malu cerku. Dok nije u njenom prisustvu flertuje sa drugim devojkama, prica o jebanju na sva zvona, gleda koleginicu dok se skida u brus... Jos je bio lenj, aljkav, odbojan prema riziku, pusio, cirkao. Mnogo me je nervirao, ali sam volela da radim s njim jer nista nisam radila, samo smo izlazili na pauze naizmenicno :D I gajio je simpatiju prema marihuani :D
 
Ima li ista seksipilnije od ozbiljnog Jarca?

Nema,iz Jarca je tesko izvuci emocije i ne moze da se meri jer Jarcevi ozbiljno shvataju i ljubav.
Mnogo je zena bilo zaljubljeno
Burak-özçivit.jpg
za vreme emitovanja serije "Sulejman Velicanstveni" zbog njegovog ozbiljnog karaktera i kako se on ponasao dok je oko njega skakutala ona Blizancica,kasnije zbog izgleda neke su pocele i da prate njegove druge serije a on je Jarac.
Isto je i sa Ivanom Bosiljcicem i u njega su mnoge bile zaljubljene,citave generacije zena koje nikad tako nesto nisu dozivela pa zamisljaju da su one bas te i da se njima dogadja,da je drugacije bio bi neki drugi znak ali nije jer nema.

Upoznala sam jednog jarca u zivotu. Osramotio je muski rod i opovrgnuo svo moje teorijsko ubedjenje o ovom znaku :D
Ima dominantnu zenu koje se plasi, i malu cerku. Dok nije u njenom prisustvu flertuje sa drugim devojkama, prica o jebanju na sva zvona, gleda koleginicu dok se skida u brus... Jos je bio lenj, aljkav, odbojan prema riziku, pusio, cirkao. Mnogo me je nervirao, ali sam volela da radim s njim jer nista nisam radila, samo smo izlazili na pauze naizmenicno :D I gajio je simpatiju prema marihuani :D

Ima i takvih,jesi li bila u vezi sa Jarcem?
 
Nema,iz Jarca je tesko izvuci emocije i ne moze da se meri jer Jarcevi ozbiljno shvataju i ljubav.
Mnogo je zena bilo zaljubljeno Pogledajte prilog 482066 za vreme emitovanja serije "Sulejman Velicanstveni" zbog njegovog ozbiljnog karaktera i kako se on ponasao dok je oko njega skakutala ona Blizancica,kasnije zbog izgleda neke su pocele i da prate njegove druge serije a on je Jarac.
Isto je i sa Ivanom Bosiljcicem i u njega su mnoge bile zaljubljene,citave generacije zena koje nikad tako nesto nisu dozivela pa zamisljaju da su one bas te i da se njima dogadja,da je drugacije bio bi neki drugi znak ali nije jer nema.



Ima i takvih,jesi li bila u vezi sa Jarcem?

E da Boske je Jarac :D deluje mi kao da je Lav u podznaku. Za mene je Greh njene majke pojam m-z odnosa, sa romanticne strane. Kad stavi pistolj na glavu i kaze " Gospojice Vi cete se sutra udati za mene ili cu morati da pucam sebi u glavu" :D
 
E da Boske je Jarac :D deluje mi kao da je Lav u podznaku. Za mene je Greh njene majke pojam m-z odnosa, sa romanticne strane. Kad stavi pistolj na glavu i kaze " Gospojice Vi cete se sutra udati za mene ili cu morati da pucam sebi u glavu" :D

Nisam gledao seriju ali to lici na Raka,posle njega je dosao Milos Bikovic a pre obojice je bio Zarko Lausevici,Jarcevi su kavaljeri i dzentlmeni.Nisi odgovorila na pitanje da li si ti ikad bila u sa Jarcem?
 
Jeste jarceva ozbiljnost privlacna pod uslovom da nema buljave oci. :D Ja postujem jarceve ali za bliske kontakte uvek biram i biraju me neki drugi znaci. Jarceva susa kad nastupi, skupi prnje i begaj, nema tu zivota. A inace ta stamenitost je zavodljiva ali vise gledam na njih samo kao na sliku, a ne i na priliku. Znaci, rispekt! :)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top