Prvi poljubac voljene osobe

Phillips

Početnik
Poruka
2
Sta devojke misle:Kad se zaljubis u momka, i poljubis ga prvi put , da li ti je to nesto kao jedinstven dogadjaj,nesto najintimnije i najuzbudljivije , ili na to gledate kao na nesto uobicajeno, kao "svakodnevni" pocetak nove veze,nesto realno i najobicnije... :? 8)
 
zavisi od toga sa kim je bio...

meni je recimo najdraza uspomena trenutak kad smo se moje najvoljenije bice i ja prvi put uhvatili za ruke, par minuta pre naseg prvog poljupca. trenutak bolji od svih poljubaca, secam se da sam u tom trenutku osetila kako mi je srce odletelo na oblacic iznad nas od srece... :wink:
 
Phillips:
Sta devojke misle:Kad se zaljubis u momka, i poljubis ga prvi put , da li ti je to nesto kao jedinstven dogadjaj,nesto najintimnije i najuzbudljivije , ili na to gledate kao na nesto uobicajeno, kao "svakodnevni" pocetak nove veze,nesto realno i najobicnije... :? 8)

Svakodnevno??
ma neeeeeeeeeeeee, tad se planine pomeraju:))))...
:roll:
 
Ma prvi poljubac sa najvoljenijim bicem (do sada) se pamti zauvijek, to je nesto posebno i ne zaboravlja se...Uh, i jeza vrlo rapidno nastupi pri samoj pomisli na to...! to je prava stvar, emocije su najbitnije i to je jedina stvar u zivotu koja ne moze da se iscenira, izrezira, na bilo koji nacin.
I naravno, sve bukti kad je obostrano max, treba da traje... :wink:
 
malecka:
zavisi od toga sa kim je bio...

meni je recimo najdraza uspomena trenutak kad smo se moje najvoljenije bice i ja prvi put uhvatili za ruke, par minuta pre naseg prvog poljupca. trenutak bolji od svih poljubaca, secam se da sam u tom trenutku osetila kako mi je srce odletelo na oblacic iznad nas od srece... :wink:

Da ne postoji 'citat' morao bih da prekucavam ...
 
To je SAVRSENSTVO!Kao da se nalazis na nekoj drugoj planeti,postojis samo ti i ono(voljeno stvorenje):)lebdis,drhtis...nesto je slatko u grudima..gubis se...Rijecima se ne moze opisati.Nista nije jace :wink:
Phillips:
Sta devojke misle:Kad se zaljubis u momka, i poljubis ga prvi put , da li ti je to nesto kao jedinstven dogadjaj,nesto najintimnije i najuzbudljivije , ili na to gledate kao na nesto uobicajeno, kao "svakodnevni" pocetak nove veze,nesto realno i najobicnije... :? 8)
 

Back
Top