Candid fotografija

Lunja*

Lunjalo
Poruka
23.625
EdJM9KX.jpg


- - - - - - - - - -

VTDSoTu.jpg
 
jesam, Frederice, moja ljubav je ulicna fotografija, mada volim i candid fotografiju, uopsteno :D
ovde mi malo nije bas ostar fokus, ali morala sam brzo da reagujem :mrgreen:

sto pitas? zbog moje ljubavi ka matematici i logici tamo, ili? :lol:
 
Pitam jer je super, uprkos fokusu :) I sam sam se nekada pomalo amaterski bavio fotografijom :)
A ko kaze da umetnost i matematika ne idu zajedno? :) Pa najveci proboj u ljudskoj istoriji je i napravljen zahvaljujuci ljudima koji su bili ujedno i naucnici i umetnici :)
 
ma, znam da idu, ja sam vecito na tom ringispilu, pa kad mi jedno zaskripi, drugo greskom podmazem :lol:
postavi nekad nesto tvoje, bas da vidim kako se kod tebe jurcaju logika i fotografija :D btw, hvala! :D
 
ma, znam da idu, ja sam vecito na tom ringispilu, pa kad mi jedno zaskripi, drugo greskom podmazem :lol:
postavi nekad nesto tvoje, bas da vidim kako se kod tebe jurcaju logika i fotografija :D btw, hvala! :D

Nemam vise masinu, rasprodao sve kad sam se selio u inozemstvo, bilo mi kabasto da nosim sa sobom :D
Al u planu je nabavka nove masine, i da se ponovo aktiviram :)
 
Хвала ти Луњо за отварање ове теме.
Ми смо досада овах жанр углавниом провлачили кроз неколико различитих тема ( документаристичку, покрет и сличне.
Ова тема то све обједињује и вероватно ће да буде инспиративна за наше учеснике.
:D:klap::bye:
 
Хвала ти Луњо за отварање ове теме.
Ми смо досада овах жанр углавниом провлачили кроз неколико различитих тема ( документаристичку, покрет и сличне.
Ова тема то све обједињује и вероватно ће да буде инспиративна за наше учеснике.
:D:klap::bye:
e, da znas da si ti "kriv" za ovu temicu, koja je mnogo vise od ulicne fotografije :lol:
gledam redovno tvoje fotkice sa Obijem i Nikitom, sa tvojim unucicima, gledam tvoje ulicne fotkice, ili sa prijateljima i rodbinom, i mogu da ti kazem da si ti pravi majstoj te neocekivane CANDID fotografije :worth:
ja i dalje ucim kako da uskladim taj lov trenutka sa brzinom i vestinom fotkanja :D

- - - - - - - - - -

eeeee, vidi Obija :heart2:, to je to, Vucji! :worth:




p.s. meni nesto uzasno spor net danas, pa kasnim porukama, a tema o spontanosti, pa bolje da se izlogujem na vreme :lol:
 
Poslednja izmena:
Кад је неко згодан, увек ће наћи место да седне. Свако ће да се понуди да буде столица.

Pogledajte prilog 479646
Oduševljena sam originalnošću,zabavnošću i duhovitošću vašeg sagledavanja ove fotografije da bih je stavila u "potpis" :)
Da li mogu podeliti foto sa vašim komentarem na svojim internet stranicama?
Danas je čak muški praznik -"Dan zaštitnika" i iskoristila bih foto da čestitam prijateljima.
ps.
Takodje mi se dopalo vaše razmišljanje o nužnosti konstrutkivne kritike kao metode zarad napredka u svetu fotografije.
Puno pozdrava i od srca sve najbolje.
( a <3 za Vaš potis od mene)
 
Poslednja izmena:
@In_ Di_ Ana
Драга Цурице.
Хвала Вам најлепше.
Наравно да можеш да користиш сваку моју фотографију, са коментаром. Лично сам заинтерсован да посетим ваше интернет странице, у колико не мислите да је то неумесно.
У то име, ево још једне из истог серијала, начињене само 5 минута раније. Њој је сад, видиш онај чудесни моменат, а око ње сви .... овај један је предебео, овај други има момка. Not Applicable. На срећу, за само 5 минута, нашла је себи пара.

IMG_1520.jpg
 
Poslednja izmena:
@In_ Di_ Ana
Драга Цурице.
Хвала Вам најлепше.
Наравно да можеш да користиш сваку моју фотографију, са коментаром. Лично сам заинтерсован да посетим ваше интернет странице, у колико не мислите да је то неумесно.
У то име, ево још једне из истог серијала, начињене само 5 минута раније. Њој је сад, видиш онај чудесни моменат, а око ње сви .... овај један је предебео, овај други има момка. Not Applicable. На срећу, за само 5 минута, нашла је себи пара.

Pogledajte prilog 479686

Hvala puno,
(Izvinjavam se što se nisam ranije zahvalila.)
Obzirom na takve Vaše ideje kao i na Vašu foto prezentaciju ovde,mislim da bi ste vi dobro vodili računa o jednom ovakvom pdf-u "Fotografija" i uvećali njegovu posećenost, jer je tema jako aktuelna i ima jako puno ljubitelja fotografije,entuziasta...hobista...profesionalaca...a ovde srećemo samo 5-6 aktivnih autora. :(((
 

Back
Top