Da li je depilacija, odnosno brijanje dlaka oko penisa i testisa seksi uopšte?

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
Evo ja sam probao, i istini za volju to sad izgleda urednije, čak i sam penis izgleda krupnije. Ali zanima me mišljenje žena po tom pitanju, kako gledaju na to, da li im je to "too much" ili nije nego je pak moderno, uredno i sl. Ja nekako do sada nisam imo problema ni kad je prirodno, obično sam valjda birao žene kojima te stvarni neće biti bitne ili bar ne na prvom mestu, već su me doživljavale onakvim kakav sam bez potrebe za promenama zarad seksijeg izgleda.
 
Evo ja sam probao, i istini za volju to sad izgleda urednije, čak i sam penis izgleda krupnije. Ali zanima me mišljenje žena po tom pitanju, kako gledaju na to, da li im je to "too much" ili nije nego je pak moderno, uredno i sl. Ja nekako do sada nisam imo problema ni kad je prirodno, obično sam valjda birao žene kojima te stvarni neće biti bitne ili bar ne na prvom mestu, već su me doživljavale onakvim kakav sam bez potrebe za promenama zarad seksijeg izgleda.

Brijanje-depilacija kao i cistoca naseg intimnog dela je po meni nesto jako vazno, i moze mng toga da govori o coveku. Ja iskreno ne bih mogao da dovedem sebe u situaciju da imam odnos a da sam neobrijan i neokupan, higijena na prvom mestu. Pocinjem od sebe, ja stvarno volim kad je zensko obrijano a za kupanje(to se podrazumeva). Iskreno ne bih voleo da dodjem u sitaciji da se neka skine ispred mene a nije sredjena. Jos jedna stvar, ja sve to o brijanju i odrzavanju ostale higijene radim zbog sebe.

Kad si pomenu penis kako izgleda, naravno da izgleda krupnije i vece. :)
 
Evo ja sam probao, i istini za volju to sad izgleda urednije, čak i sam penis izgleda krupnije. Ali zanima me mišljenje žena po tom pitanju, kako gledaju na to, da li im je to "too much" ili nije nego je pak moderno, uredno i sl. Ja nekako do sada nisam imo problema ni kad je prirodno, obično sam valjda birao žene kojima te stvarni neće biti bitne ili bar ne na prvom mestu, već su me doživljavale onakvim kakav sam bez potrebe za promenama zarad seksijeg izgleda.

Volim kad cuclam testise da me ne prekida riganje dlake kao u mačke
Izvini :(

- - - - - - - - - -

Totalno brijanje, pa kad njime tresnes o sto da popuca stakloPogledajte prilog 479519
I anketa ti nije javna, lose ste je postavili, samo da znasPogledajte prilog 479518

Ma jok, kao puž golaž na moj kupusić
bzvz
 
8b72216e1a32e15252d67e461948569d.jpg
 

Back
Top