Televizijski duel Vojislav Seselj i Bosko Obradovic

LetoGospodnje

Primećen član
Poruka
950
Bice zanimljivo prvih 5 minuta, ako uopste Bosko skupi muda i pojavi se u studiju

http://www.oslobodjenje.rs/2018/02/...og-razularenog-ljoticevca-politicki-razvalim/

1_png.png
 
Poslednja izmena:
Одавно знам Шешеља и уопште ми није јасно ЗАШТО је оволико против Бошка Обрадовића........... није Шешељ толика штеточина као што поједини пишу али Бошко свакако заслужује да се часно и поштено трка за глассове грађана АЛИ БЕЗ УВРЕДА И УДАРАЦА ИСПОД ПОЈАСА ОД СТРАНЕ ПОСЛУШНИКА АВ /јер је можда уцењен због тужбе против чланова СРС из Хага/..........
 
Одавно знам Шешеља и уопште ми није јасно ЗАШТО је оволико против Бошка Обрадовића........... није Шешељ толика штеточина као што поједини пишу али Бошко свакако заслужује да се часно и поштено трка за глассове грађана АЛИ БЕЗ УВРЕДА И УДАРАЦА ИСПОД ПОЈАСА ОД СТРАНЕ ПОСЛУШНИКА АВ /јер је можда уцењен због тужбе против чланова СРС из Хага/..........

Zato sto se Seselj i Bosko bore za isto glasacko telo kao i na primer Radulovic i Sapic a i Djilas-Suntovac. Svima njima je nedostupno SNS telo pa im ostaje da se medjusobno gloze.
 
Seselj najveca stetocina u srpskom narodu, Parazitira na srpskoj gluposti,

izdajnik

sve sto je cinio je bilo na stetu srba po nalogu zapada

setimo se krajine i kako je dosao oteravsi kapetana dragana, od tada je vosjka pala u moralu, bez profesionalca je dozivela krah... svugde je ubacen da unistava srbe...

ovde sluzi za komadanje opozicije ko i uvek...
 
Шешељ је политичка фукара и патриота само на речима.

Ма шта мислили о Обрадовићу као политичару, и ма колико вам био одбојан, он је честит човек који заслужује далеко више поштовања од ове фукаре.
 
Одавно знам Шешеља и уопште ми није јасно ЗАШТО је оволико против Бошка Обрадовића........... није Шешељ толика штеточина као што поједини пишу али Бошко свакако заслужује да се часно и поштено трка за глассове грађана АЛИ БЕЗ УВРЕДА И УДАРАЦА ИСПОД ПОЈАСА ОД СТРАНЕ ПОСЛУШНИКА АВ /јер је можда уцењен због тужбе против чланова СРС из Хага/..........

Знаш Вјењкослава-Рвата-Кловна, знаш да се Преподобном зноје дланови, па ти си
екс Радикул, а сада напредни БоТ
 
"Besramna budala i pajac" kako je Šešeljija opisao Vladeta Janković
Питам се само, како га није срамота? Он и његови следбеници, бивши и садашњи, учинили су више да политички умртве наш народ него ико други. Захваљујући њима, ми смо претворени у аутостичну масу која мирно посматра док јој уништавају земљу. Уништили су дух овог народа и његову способност да пружи отпор.
 
Poslednja izmena:
Одавно знам Шешеља и уопште ми није јасно ЗАШТО је оволико против Бошка Обрадовића........... није Шешељ толика штеточина као што поједини пишу али Бошко свакако заслужује да се часно и поштено трка за глассове грађана АЛИ БЕЗ УВРЕДА И УДАРАЦА ИСПОД ПОЈАСА ОД СТРАНЕ ПОСЛУШНИКА АВ /јер је можда уцењен због тужбе против чланова СРС из Хага/..........

Није му то први пут да се окомљује на српске странке, он је једноставно прагматичан и првенствено гледа интерес своје странке и то сам му и раније замерао. Они практично имају исту циљну групацију а Шешељ хоће да СРС задржи "право" на цео национално орјентисан корпус. Тако је својевремено нападао и СДС Србије а није много мирисао ни онај у Крајини ни у БиХ .
 
Питам се само, како га није срамота? Он и његови следбеници, бивши и садашњи, учинили су више да политички умртве наш народ него ико други. Захваљујући њима, ми смо претворени у аутостичну масу која мирно посматра док јој уништавају земљу. Уништили су дух овог народа и његову способност да пружи отпор.

Ja sam na forumu prošao odijum šešeljevaca u više navrata pre 2 godine kada sam sve to pričao.
Ne postoji veći i gori direktni i indirektni štetočina srpskih interesa od Vjekoslava Šešelja.
Vjekoslav Šešelj je najubojitiji i najuspeliji hrvatski projekat usmeren protiv Srba.
 

Back
Top