Vlado Georgiev - situacija

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
neznam da li je ova tema bila,ovde je nema,gledao sam i na svastari,a nisam bio ovde par dana,ali me cudi da to niko nije pomenuo,evo ga copy/paste mog odgovora na tu temu sa drugog foruma(mada to vece nisam znao da li je trac,i sa malim modifikacijama,jer tamo nema cenzure :) )

"Napisano: Sat Dec 10, 2005 11:04 pm
neznam da li je tacno,ali jel' od onog debelog smrada Sase Dragica,gistro menadzera,sto je lozio debile na idolu,koji ce njemu qurac "silosi",koje je on mudo da ga neko tipra,ili je prevelika pichketina pa se plashi da ide sam,ako tacno, treba yebati (no homo)debelu pichketinu,neznam ni razlog ni sta je bilo(ako je bilo),ali Vlado Georgiev je O.K lik,sto debeli nije sam skocio nego TELEhranitelji,ako je bila frka,u svakom sluchaju je slina i trba mu yebati mater,ja bi prvi, da ga nagazim negde samog"


sad kad znam da se desilo ,istog sam misljenja,rashrafio bi' debelu sisu,tog dragica, od batina,a i hocu,ukaze li mi se prilika,da ga sretnem samog,a znate da uvek nosim "aparat" tako da ako bude srece bice i fotki !!!!!!!!!


edit: obicno ne reagujem ovako agresivno,ali kad neko tako ljigav kao sto je taj sasa dragic(i njegovi cuvari),napadnu nekog tako O.K lika kao sto je Vlado Georgiev i to k'o sisetine poslednje sa prangijama,onda eto...........
RESPECT za V.G zato sto je skroz u fazonu mog avatara 8)
 
dragic je
157602807438f22c3e30e33rb.jpg


"sad kad si se uhvatio u kolo,IGRAJ" hehehe znas kako sad ide,mislim shablon

1. ucenjen si na
15hn.jpg
(previse al' ajde), pa onda kako vec ide

jamesgandolfini5pt.jpg
->
maf5on.jpg
->
black2ap.jpg
->
lima25yx.jpg
->
m4ih.jpg


i tako .....
8)
 
Dobar je Vlado...zao mi je shto su ga prebili...kad je Dragic debela swinja koja ne moze sama nishta da uradi nego je zwao swoje gorile...
ali u nashoj zemlji nema prawde...tako da Vladi adwokat nishta ne wredi...nishta od toga nece biti..

swakog chuda za tri dana dosta...
 
na mene to malo batinanja i nije ostavilo neki utisak.
mislim... pa valjda je on neko muško majku mu a ne plišani medvedić ko što je istripovao - svako muško treba da zna da se brani, pogotovo ako se eksponira.

Nemam pojma šta, zašto, kako, kada, gde...
 
majcheki:
pa valjda je on neko muško majku mu a ne plišani medvedić ko što je istripovao - svako muško treba da zna da se brani, pogotovo ako se eksponira..

iznenadjujes me zaista,a kako to svako musko treba da zna da se brani od 3-4 mamlaza-silosa sa pistoljima,prosvetli nas ,da nije trebao mozda da nosi slem i kalasnjikov ?
sta lupas bre,i za ovo exponiranje,uopste nije lik taj rad,jedini koji je ZABRANIO da se njegovi spotovi emituju na pinku,ali zahvaljujuci kvalitetu,njegova 'zika je IN THE AIR baby,pa ti se mozda ucinilo da ga ima previse,zbunila si se to je samo eho ql vibracija koji lik emituje....hehehe ;)

@ glavni

that's what i'm talking about 8)
 
majcheki:
na mene to malo batinanja i nije ostavilo neki utisak.
mislim... pa valjda je on neko muško majku mu a ne plišani medvedić ko što je istripovao - svako muško treba da zna da se brani, pogotovo ako se eksponira.

Nemam pojma šta, zašto, kako, kada, gde...

znaci ti bi se branila rukom u zube ili nogom u muda od pistolja!? pa i ako ga onesposobis dovoljno brzo da pocnes da bezis, da li znas da ima od 10 do 15 "drugara" (citaj = metaka) koji svi trce brze od tebe?
 
MASTERMIND:
neznam da li je ova tema bila,ovde je nema,gledao sam i na svastari,a nisam bio ovde par dana,ali me cudi da to niko nije pomenuo,evo ga copy/paste mog odgovora na tu temu sa drugog foruma(mada to vece nisam znao da li je trac,i sa malim modifikacijama,jer tamo nema cenzure :) )

"Napisano: Sat Dec 10, 2005 11:04 pm
neznam da li je tacno,ali jel' od onog debelog smrada Sase Dragica,gistro menadzera,sto je lozio debile na idolu,koji ce njemu qurac "silosi",koje je on mudo da ga neko tipra,ili je prevelika pichketina pa se plashi da ide sam,ako tacno, treba yebati (no homo)debelu pichketinu,neznam ni razlog ni sta je bilo(ako je bilo),ali Vlado Georgiev je O.K lik,sto debeli nije sam skocio nego TELEhranitelji,ako je bila frka,u svakom sluchaju je slina i trba mu yebati mater,ja bi prvi, da ga nagazim negde samog"


sad kad znam da se desilo ,istog sam misljenja,rashrafio bi' debelu sisu,tog dragica, od batina,a i hocu,ukaze li mi se prilika,da ga sretnem samog,a znate da uvek nosim "aparat" tako da ako bude srece bice i fotki !!!!!!!!!


edit: obicno ne reagujem ovako agresivno,ali kad neko tako ljigav kao sto je taj sasa dragic(i njegovi cuvari),napadnu nekog tako O.K lika kao sto je Vlado Georgiev i to k'o sisetine poslednje sa prangijama,onda eto...........
RESPECT za V.G zato sto je skroz u fazonu mog avatara 8)



Ma i jedan i drugi su dripci tako da nema svhe nista vise reci..............
 
ne mogu da verujem............pa kako to razmisljate:roll::roll::roll:

znaci totalno je ok da vlado georgijev izvede nekog debelog gmaza i da ga ugazi:evil:
a kada taj isti bije njega onda frka:twisted::twisted::twisted: da nije imao ekipu uz sebe dobio bi po pichci!

a majceki mojne da mi prozivate........krvi cu vam se napiti:twisted::twisted::twisted:
 
... ali ostale teme su ti bile gotivne, fotke stalno gledam - ne znam šta ti bi sa ovom :D
no dobro - evo ti na poklon pesma u znak sećanja na majcheki pa se kuckamo pod nekim drugim naslovom ovaj me pomalo iritira :lol: :lol: :lol:

Stanem pa se okrenem
Ne mogu da ti pobegnem
Kao da sam sis’o s uma
Pa u mene svako sumnja

Ne znam sta bi’
Ne znam gde
Al’ cu dalje bez tebe
Jer kockam se dugo
Sa srecom i tugom

Zbogom ljubavi
Odlazim i reci cu ti sto
Sto put si me navela na zlo
Ja srce dacu nekoj drugoj ko zna gde
Ti ne ocekuj nista vise od mene
Ljubavi
Odlazim i nemoj reci stoj
Zena ima ne zna im se broj
Ja srce dacu nekoj drugoj ko zna gde
Ti ne ocekuj nista vise od mene.

Dugo si me lomila Al’ me nisi slomila
I sve kad skupis, malo je
S tobom vreme stalo je

Ne znam sto bi
Ne znam gde
Al’ cu dalje bez tebe
Jer kockam se dugo
Sa srecom i tugom

Zbogom ljubavi
Odlazim i reci cu ti sto
Sto put si me navela na zlo
Ja srce dacu nekoj drugoj ko zna gde
Ti ne ocekuj nista vise od mene
Ljubavi
Odlazim i nemoj reci stoj
Zena ima ne zna im se broj
Ja srce dacu nekoj drugoj ko zna gde
Ti ne ocekuj nista vise od mene.
 

Back
Top