sbb banda kabovska

urko

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.059
naime drugarai moji, radi se

a nema sumnje o naslovu iste

kao što znate SBB skotovi su kupiLi IKOM

i sada sebi zadaju za pravo da misle da su kupili

i korisnike bivše IKOM kablovske

pogotovo koji nisu bili pod ugovornom obavezom iste

nisu se čak ni integrisali a traže ogromne cifre računa

koji dolaze na vašu adresu, pod izgovor

da je navodni ugovor sa njiima potpisan

čak se i ne drže navodne ugovorne obaveze

što se tiče računa.. itd..

ko ima istu problematiku

drugari moji ?
 
Koristio njihove usloge nekoliko godina i prošle godine u septembru ih odjebao, prešao na MTS kablovsku. Jeste, ostao sam bez premijer lige, moto gp i formule ali te prenose mogu i preko neta da gledam. Sve u svemu, gowna od operatera.
 
Moj prijatelj je bio na IKOM-u, i prilikom prelaska na SBB nakod ove kupovine IKOM-a, imao je problem sa nekim kanalima koje je imao na IKOM-u, zvao ih i regulisao to, sad mu je OK.

Ja sam korisnik SBB (trio) i uglavnom sam zadovoljan. Zašto uglavnom? Dogode se ponekad manji prekidi (ne tako često, ali...), brzinom i kvalitom veze interneta van tih povremenih prekida sam veoma zadovoljan.

Trebalo bi pročitati ugovor i pitati nekoga ko se malo bolje razume oko tih preuzimanja obaveza prilikom promene vlasništva.
 
ugovor ne postoji, samim tim mi koji smo bili od IKOMA korisnici

smo novi korisnici

i trebao bi SBB da dođe kod nas i da moli da budemo njihovi
Postoji siguran sam Vaš ugovor sa Ikom-om.
Sbb je po preuzimanju IKOM-a preuzeo i njihove korisnike i ugovore.
Sada može da ih modifikuje po svome nahođenju - Vama ako se ne sviđa jednostavno otkažite ugovor i rešen problem.
A uvek možete da ih tužite u krajnjem slučaju.
Inače ja sam kod SBB-a i ja sam sada zadovoljan sa njima , ali nije uvek bilo tako i ako se slučajno desi dane budem bio ja ću ih ladno skinuti sa spiska.
 
Postoji siguran sam Vaš ugovor sa Ikom-om.
Sbb je po preuzimanju IKOM-a preuzeo i njihove korisnike i ugovore.
Sada može da ih modifikuje po svome nahođenju - Vama ako se ne sviđa jednostavno otkažite ugovor i rešen problem.
A uvek možete da ih tužite u krajnjem slučaju.
Inače ja sam kod SBB-a i ja sam sada zadovoljan sa njima , ali nije uvek bilo tako i ako se slučajno desi dane budem bio ja ću ih ladno skinuti sa spiska.

greška, mislio sam na ugovornu obavezu sa IKOMOM, koja je davno istekla

sheet hepens on net :hahaha:

a što se spiska tiče on ostaje
 
sve do momenta dok vi kao korisnik ne raskinete ugovor sa ikomom on vam se automatski produžava u suprotnom bi oni odavno prekinuli isporuku onoga šta vam naplaćuju , tj odeteclepo do sbb-a i kažete : ja sam taj i taj imao sam ugovor sa ikom-om i od sada ne želim da imam veze sa vama i ćao. vratite im ikom-ovu opremu i by by.
no hard feelings
 
u tom transferu, još imam Ikomov signal , koji me ugražava preko tv kamere, snimajući moju gajbu

a pošto ikom ne postoji kao firma a singal na tv-u je još uvek njihov

ne moguće im je prići i odraditi ih

a i provereno je da su od ikoma radnicu u sbb-u ,

koji mi pričaju gadosti kad pozovem sbb

naravno, ne mogu ni znati ko su i njih odraditi
 
u tom transferu, još imam Ikomov signal , koji me ugražava preko tv kamere, snimajući moju gajbu

a pošto ikom ne postoji kao firma a singal na tv-u je još uvek njihov

ne moguće im je prići i odraditi ih

a i provereno je da su od ikoma radnicu u sbb-u ,

koji mi pričaju gadosti kad pozovem sbb

naravno, ne mogu ni znati ko su i njih odraditi

Onda direktno na salter i prvog na salteru za gusu,pa ga malo eazdrmaj.Videces kako odma drugacije pricaju.
 
u tom transferu, još imam Ikomov signal , koji me ugražava preko tv kamere, snimajući moju gajbu

a pošto ikom ne postoji kao firma a singal na tv-u je još uvek njihov

ne moguće im je prići i odraditi ih

a i provereno je da su od ikoma radnicu u sbb-u ,

koji mi pričaju gadosti kad pozovem sbb

naravno, ne mogu ni znati ko su i njih odraditi

Najgore je sto sad svi provajderi imaju kol centre i uvek se javi neko drugi,tako da ne znas koga ni da grdis,a nemaju na sajtovima telefone poslodavca.
 
ja sam pre bio ikom i bili su ok mada cesto bude spor protok ili pola dana dan ne radi pa moram ih zovem. odkad su ovi preuzeli cini mi se da je bolje mada mi se ne svidja sto je monopol mogu sta oce da rade drugu opciju nemamo
 

Back
Top