Oskrnavljena "Žućkova levica" posle finala Kupa

zaluđenik

Domaćin
Poruka
3.732
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=02&dd=20&nav_id=1361076

Oskrnavljena "Žućkova levica" posle finala Kupa (VIDEO)

Posle uzbudljivog završnog turnira Triglav osiguranje Kupa Radivoja Koraća pojavio se snimak skrnavljenja "Žućkove levice".
Izvor: B92 utorak, 20.02.2018. | 19:56 -> 20:11

Autentičnost snimka još nije potvrđena, niti ko je zadužen za ovaj skandalozan čin, ali se na njemu vide ruke koje kuhinjskim nožem skidaju pločice sa imenom Crvene zvezde.

’Crveno-beli’ su od 2013. do 2015. osvajali ovaj pehar i neko je navodno posle pobede Partizana od pre dva dana želeo da ime najvećeg rivala skine sa pehara.

Partizan je u Nišu trijumfovao rezultatom 81:75 i tako došao do 14. trofeja u ovom takmičenju, ali je, kako se sada čini, nekome smetalo što je Zvezda takođe imala uspeha u Kupu, pa je napravio neshvatljiv i ružan potez.

U toku snimka čuje se i pitanje "Hoćemo li da skidamo i Megu? ", a kada je druga nepoznata osoba rekla da ne treba, od te namere se odustalo.
Šta mislite o ovome?
 
kao sto odavno mislim , * navijaci* nisu navijaci

- - - - - - - - - -

partizanu oduzeti titulu i izbaciti ga iz takmicenja

tamo negde u 5 ligu

Ne, osvojili su kup na terenu.

Ja mislim da svakako treba naći ko je ovo uradio i ko mu je to omogućio... i dati im dva-tri minuta da se pozdrave (sa kolegama, prijateljima iz kluba...) i na kraju da se doživotno pozdrave sa bilo kakvim prisustvom u sportu.
 
Ovako izgleda kada je nešto zaista oskrnavljeno:

slomljen-pehar-kls.jpg
 
Ratko Cakarevic, clan bivse Pekoviceve (Nediceve) uprave, uticajan bizmismen kao Ostoja Limar, npr. Identitet objavile prvo Vuceline Vecernje, tu se sad gaze dve SNS struje, vestacki napravljen incident od strane bolesnih mozgova iz SNS+"nestranacka licnost" Covic. Svi oni izmedju sebe znaju sta se desilo i bez farse sa saopstenjima, pljuvanju KSS-a, igraca Partizana, crtanja mete....

Kako se brzo nalaze krivci. :lol:

A kada bismo se zapitali da se nadje organizator napada na kafic Pionira, da li je trovanje igraca i trenera Partizana u Nisu bilo slucajan incident ili ne, ko je pogodio onog coveka petardom u oko, ko je organizovao prekid Kupa u Kragujevcu i ko je pisao lazna policijska saopstenja, ili ko je krecio murale po gradu, ko je ubio klinca zbog grafita, itd....

Mislim da su plocice bitnije, shkandal.
 
Poslednja izmena:
http://mondo.rs/a1083424/Sport/Kosarka/Partizan-pehar-skrnavljenje.html

Evo i epiloga. Sramota je nanesena, ali barem da krivac dobije ime i prezime, a ne da bude kriv Partizan.

Ne,krivi su iz Zlatibora :roll:

- - - - - - - - - -

Za prelazak ulice na crveno objave da je Petar Petrović, a za neke druge stvari R.Č. M.M. N.N
Imaju li novinari M.D.?
Za kosarkasku "avangardu" sve je tajna ili samo inicijali.
Jos uvek se trazi "masovni trovac" od prosle godine.
 
Naravno da je podmetacina koja je iskoriscena za crtanje mete kosarkasima Partizana (izmedju ostalog), tj. unutrasnji sukob u SNS-u gde svoju ulogu naravno ima vas klub i navijaci koji su dobili taj snimak kao drugari i simultano objavili svoje, i naravno da je sa vama sve sumnjivo - jer uprava vam je sposobna na svakakve gadosti koje bi trebale biti istrazene na sudu, ne samo u kosarci, nazalost. Gazda vam je fingirao cak i saopstenja policije.

A sad, to sto ste ti i tebi slicni izabrali da vam takvi ljudi budu legende i da nemate sumnje u njihovo postenje, to je vec neka druga prica. Odlucni NoRespect nema sumnje da covek za kog se vezuje afera trovanja vojnika konzervama nema nikakve veze sa trovanjem kosarkasa Partizana, npr.
 
Naravno, pa sta bi drugo radio ustasa iz Zagreba i strano telo, kad vidi partizansku petokraku.

Nego, meni nije jasno kako se uopste dozvoljava da se Ivo Lola Ribar, FMP i Crvena zvezda smatraju istim klubom i da se kace te plocice kao da je u pitanju isti klub, iako po sopstvenom priznanju iz tih klubova, nisu. Ah da, pa to je ista organizacija koja dozvoljava da se isti klub u 2 verzije takmici u ligi i kupu i tako cini takmicenje neregularnim.

Po meni je to veci skandal i sramota za sport u Srbiji, od naprednjacke dileje koja je skinula plocice sa pehara koji mu je dala druga naprednjacka dileja, i koje su sutradan vracene, a oba gospodina se mogu pozvati na odgovornost ovog momenta.
 
Cetnici dusebriznici, humane duse. :heart:

Taj isti trofej im iskidan zavrsio na tribini, na podu....onda kad su ga ukrali, jer nisu od besa znali sta ce. Naterali napacenom Simonovica da ga dize....jadnik da to nije uradio jebbali bi ga cetnici ludaci. Tako a njega ne krivim mnogo. Idioti su oni sto slede direktivu cetnika sa severa. Mada, i tu je raspad sistema nastao.

Pozdravio vas gradski boem sa tribina foruma. ;)
 

Back
Top