Serovizija

Acika vodi Beoviziju. Ima cak i licnog favorita, ali nece da kaze jer kao nije lepo i nije fer prema ostalima. Ja zapravo mislim da cvika od Maje Nikolic, vecite moralne pobednice, a da mu je favorit Srdjan Marjanovic. Slicni su mi i po energiji.
 
kako se zove ono kad ima optimizma,a nema entuzijazma..ili obrnuto bese nesto..?

mazohizam kad ti se ne ide nigde,pa opet odes u grad,i zavrsis tako sto cirkas sam,u skroz tamo nekom cosku?

tako i ovde...idemo - da budemo poslednji! nisam stekao utisak da neko od takmicara veruje da moze bilo sta vise i bolje od ovoga...

naravno,uz to ide ono `posle mene potop`..sto samo oni da budu mazohisti, nek to budu i vaskoliki pucani sa verom u dobar ishod manifestacije.
tako i ja,poslusah ..pa sta znam...matori dinosauri bi delovali arhaicno u savremenoj eurovision reziji, to pod jedan. tu je od svih najbolja gospodja beti, uz rambo amadeusa,
sarmera/shanera starog/novog, ali ono sto on odmrmlja ljudima i sebi u bradu portugalski ziri bi protumacio kao izumrli jezik s neandertala, jer to je prosto tako,daj da budimo realni.....!
U tom stilu, prica se i nastavlja: gomila songova pravljena je samo za unutrasnju upotrebu, kao politika domacih vladajucih sekti..nadam se ne i jednokratnu, pa ako sta valja, zazivece...
Rodjaci..........grandovcima i narodnjacima, kako se taj savremeni atavizam ovog podrucja kolokvijalno zove, jednostavno - nije mesto na Evroviziji.. Neka se to vec jednom shvati. Ako ima ko...
Etno - to je nesto drugo. tako da izgleda po nekom optimalnom kompromisu Balkanika i odnela pobedu. Umesno je sastavljeno, otpevano, vizuelni dozivljaj za muskarce odlican,mogu reci...
Neki zlatni presek medju ponudjenim izvodjacima.....Ali ja i dalje zivim u uverenju da je evrovizija dugovecno i medjunarodno tradicionalno takmicenje u sansoni i pop muzici, gde se svake godine trazi kao pobednik neka dobra, zarazna,pevljiva,svetska pesma...Sto znaci, ako je medjunarodno, ne verujem da suma misli eliminacionom metodom rezultira time da je u pitanju festival muzika naroda i narodnosti, etno i world music trendova...iako je to danas sabanski popularno....Da je tako svake godine bi slusali jodlovanje, ili australijski didzeridu... woooooomooom...:lol:
Mislim,kuda to vodi,kuda ovaj blesavi svet ide,kuda idu divlje svinje....:roll::cool:Mislim da je ovakvih pop numera bilo danas, ako se prodje kroz gustu maglu dojucerasnjih splavarskih umetnica, malo opusteniju ali ujedino nicim zasluzeno i klimavu varijantu samoproklamovanih klupskih sivih eminencija......dolazi se do par fenomena kao Osmi Vazduh, cija je svacija pesma bolja od od ove sa Beovizije, ali su smernica, kao i Biber i Dj Niko, sto je priblizna varijanta pop pesme koja treba da leti na Evroviziju....Svi ostali su se promuvali.... sampanjac,klopica,pa idemo dalje.:)

Acika vodi Beoviziju. Ima cak i licnog favorita, ali nece da kaze jer kao nije lepo i nije fer prema ostalima. Ja zapravo mislim da cvika od Maje Nikolic, vecite moralne pobednice, a da mu je favorit Srdjan Marjanovic. Slicni su mi i po energiji.
avatar_5139f2fcee35_128.png
???
 
Poslednja izmena:
Da je ono sinoc bilo takmicenje za najdosadniju pesmu - svi bi pobedili. Da mi bilo sta od toga puste hiljadu puta za redom ne bih zapamtila ni tekst ni melodiju. Treba da saljemo turbo-folk pevace jer je ta vrsta muzike najpopularnija kod nas. Moj favorit ove godine bio bi Mile Kitic - Macho zena, i naravno da Soraja bude deo scenskog nastupa. To bi bio samo plus, posto sad opasno lici na Andjelinu Dzoli koja je gej ikona, pa bi i zli gej lobi pogurao nasu pobedu.
 
da istina je na Aerodromu Nikola Tesla Beograd

kad sav vadio kofer sa trake, oborih dva sisara

kad se pobuniše, povikoh ovo je srbija

i tak dobi naziv RTS umesto serovizije
 
Praviti neku frku oko izbora predstavnika je apsurdno,jer je Evrovizija od neke 2010 postala smece od takmicenja..samim tim je apsurdno i pratiti ovaj kiceraj..takmicenje koje ce izbjegavati ljudi,koji znaju iole nesto o muzici...sudeci po komentarima na njihovoj fb stranici jasno je koliko su Evropljani muzicki zaostali,prateci uopste to sranje
 

Back
Top