Serovizija
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Serovizija

Primećen član
    Učlanjen
    31.05.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Serovizija

Čije oni pare troše za svoje kičeraje.
    Šta je onde svetski da Vam se svidja .

Aktivan član Mina Medina (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Serovizija

blagi uzas i neukus, no coment...
    Nije prepreka na tvom putu bas sve sto ti nije po volji.Ne gundjaj, hodaj!

Aktivan član pady (avatar)
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Pa valjda pare od RTS pretplate. Inace, bas lepo sto je Aca Stojanovic konacno uposljen i utorkom. Kad vec nema LS bar neka je pesma i veselje

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3125

A o čemu se radi ?
    Di je aca?

Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Acika vodi Beoviziju. Ima cak i licnog favorita, ali nece da kaze jer kao nije lepo i nije fer prema ostalima. Ja zapravo mislim da cvika od Maje Nikolic, vecite moralne pobednice, a da mu je favorit Srdjan Marjanovic. Slicni su mi i po energiji.

Ističe se Black_star (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

kako se zove ono kad ima optimizma,a nema entuzijazma..ili obrnuto bese nesto..?

mazohizam kad ti se ne ide nigde,pa opet odes u grad,i zavrsis tako sto cirkas sam,u skroz tamo nekom cosku?

tako i ovde...idemo - da budemo poslednji! nisam stekao utisak da neko od takmicara veruje da moze bilo sta vise i bolje od ovoga...

naravno,uz to ide ono `posle mene potop`..sto samo oni da budu mazohisti, nek to budu i vaskoliki pucani sa verom u dobar ishod manifestacije.
    tako i ja,poslusah ..pa sta znam...matori dinosauri bi delovali arhaicno u savremenoj eurovision reziji, to pod jedan. tu je od svih najbolja gospodja beti, uz rambo amadeusa,
    sarmera/shanera starog/novog, ali ono sto on odmrmlja ljudima i sebi u bradu portugalski ziri bi protumacio kao izumrli jezik s neandertala, jer to je prosto tako,daj da budimo realni.....!
    U tom stilu, prica se i nastavlja: gomila songova pravljena je samo za unutrasnju upotrebu, kao politika domacih vladajucih sekti..nadam se ne i jednokratnu, pa ako sta valja, zazivece...
    Rodjaci..........grandovcima i narodnjacima, kako se taj savremeni atavizam ovog podrucja kolokvijalno zove, jednostavno - nije mesto na Evroviziji.. Neka se to vec jednom shvati. Ako ima ko...
    Etno - to je nesto drugo. tako da izgleda po nekom optimalnom kompromisu Balkanika i odnela pobedu. Umesno je sastavljeno, otpevano, vizuelni dozivljaj za muskarce odlican,mogu reci...
    Neki zlatni presek medju ponudjenim izvodjacima.....Ali ja i dalje zivim u uverenju da je evrovizija dugovecno i medjunarodno tradicionalno takmicenje u sansoni i pop muzici, gde se svake godine trazi kao pobednik neka dobra, zarazna,pevljiva,svetska pesma...Sto znaci, ako je medjunarodno, ne verujem da suma misli eliminacionom metodom rezultira time da je u pitanju festival muzika naroda i narodnosti, etno i world music trendova...iako je to danas sabanski popularno....Da je tako svake godine bi slusali jodlovanje, ili australijski didzeridu... woooooomooom...
    Mislim,kuda to vodi,kuda ovaj blesavi svet ide,kuda idu divlje svinje....Mislim da je ovakvih pop numera bilo danas, ako se prodje kroz gustu maglu dojucerasnjih splavarskih umetnica, malo opusteniju ali ujedino nicim zasluzeno i klimavu varijantu samoproklamovanih klupskih sivih eminencija......dolazi se do par fenomena kao Osmi Vazduh, cija je svacija pesma bolja od od ove sa Beovizije, ali su smernica, kao i Biber i Dj Niko, sto je priblizna varijanta pop pesme koja treba da leti na Evroviziju....Svi ostali su se promuvali.... sampanjac,klopica,pa idemo dalje.

Citat Original postavio pady Pogledaj poruku
    Acika vodi Beoviziju. Ima cak i licnog favorita, ali nece da kaze jer kao nije lepo i nije fer prema ostalima. Ja zapravo mislim da cvika od Maje Nikolic, vecite moralne pobednice, a da mu je favorit Srdjan Marjanovic. Slicni su mi i po energiji.
    Ime:  avatar_5139f2fcee35_128.png
Pregleda: 71
Veličina:  24,4 KB ???
    Poslednji put ažurirao/la Black_star : 21.02.2018. u 07:41
    http://www.youtube.com/watch?v=bLPbKOj5UIU

Aktivan član urko (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kad sav vadio kufer oborih dva sisara

kad se pobuniše, povikoh ovo je srbija

i tak dobi naziv RTS umesto serovizije

Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Da je ono sinoc bilo takmicenje za najdosadniju pesmu - svi bi pobedili. Da mi bilo sta od toga puste hiljadu puta za redom ne bih zapamtila ni tekst ni melodiju. Treba da saljemo turbo-folk pevace jer je ta vrsta muzike najpopularnija kod nas. Moj favorit ove godine bio bi Mile Kitic - Macho zena, i naravno da Soraja bude deo scenskog nastupa. To bi bio samo plus, posto sad opasno lici na Andjelinu Dzoli koja je gej ikona, pa bi i zli gej lobi pogurao nasu pobedu.

Učlanjen
    19.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Serovizija

Citat Original postavio urko Pogledaj poruku
    kad sav vadio kufer oborih dva sisara

odličan si CezareIme:  b35b2c303b6e43b3c5a0040b2dd74b51--tom-hulce-amadeus.jpg
Pregleda: 39
Veličina:  39,4 KB

Učlanjen
    19.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: Serovizija

da istina je na Aerodromu Nikola Tesla Beograd

kad sav vadio kofer sa trake, oborih dva sisara

Nov član
    Učlanjen
    05.03.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Praviti neku frku oko izbora predstavnika je apsurdno,jer je Evrovizija od neke 2010 postala smece od takmicenja..samim tim je apsurdno i pratiti ovaj kiceraj..takmicenje koje ce izbjegavati ljudi,koji znaju iole nesto o muzici...sudeci po komentarima na njihovoj fb stranici jasno je koliko su Evropljani muzicki zaostali,prateci uopste to sranje

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •