Радуловић поднео кривичну пријаву због напада против Шапића
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Радуловић поднео кривичну пријаву због напада против Шапића

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.06.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    11

Podrazumevano Радуловић поднео кривичну пријаву због напада против Шапића

Саша Радуловић поднео кривичну пријаву против Александра Шапића због угрожавања безбедности

Председник Доста је било Саша Радуловић поднео је кривичну пријаву против председника општине Нови Београд Александра Шапића због организовања криминалне групе са циљем вршења кривичних дела уперених против безбедности Саше Радуловића.

Синоћ између 21.30ч и 22ч, Саша Радуловић примио је поруку претећег садржаја од НН лица која су сачекала Сашу Радуловића испред улаза, koja у контексту других сазнања о којима је МУП обавештен од стране трећих лица, пружа основ сумње о постојању поменуте криминалне групе.

http://www.pravda.rs/2018/02/19/radulovic-zestoko-udario-pljuste-krivicne-prijave-protiv-aleksandra-sapica/

Poznat fauler (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    207

Podrazumevano Re: Радуловић поднео кривичну пријаву због напада против Шапића

Biće to dobar duel u četvrtak na Balkan Info Gangula vs Daleko bilo

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Mozda Kradule i uzme koji procenat Saponji, svestan je da to ne moze Vucku i Djidu.
    Atomske bombe su spasile čovečanstvo od svetskih ratova.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    327

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Mozda Kradule i uzme koji procenat Saponji, svestan je da to ne moze Vucku i Djidu.
    bore se za mrvice i to vec odavno bajatog hleba. na sta covek spadne.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio pivosok Pogledaj poruku
    Bolje i opozicija u BG nego nista.
    A ako ne predju cenzus Radule i Bosko mogu polako da se oprastaju od skupstine.

Slicna glasacka tela su Saponja, Radule, Bosko, Beli i Patka.

To je borba haha.

Domaćin S1MCRO (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Radule treba da pozove Denisa Šefika da se učlani u DJB.
    Water, water, every where, Nor any drop to drink

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    327

To je borba haha.
    beli nece sad preci cenzus. Patka isto ne verujem. radule i bole ce biti na 4-6 %. A sapic ce osvojiti jedno 10ak %

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio S1MCRO Pogledaj poruku
    Radule treba da pozove Denisa Šefika da se učlani u DJB.
    smradule treba da puca sebi u glavu.
    "There are three signs of senility. The first sign is that a man forgets his theorems. The second sign is that he forgets to zip up. The third sign is that he forgets to zip down. "

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

Да л' да сачекам дуел или одма' да метем паре на Двери?

Граница је 5,35 %.

Сигуран сам да Двери освајају више од 5.35 %. Сто посто сам сигуран, него овај камиказа Радуле ме брине шта ће све уради у наредне две недеље.

Elita pivosok (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    327

DJB: Proglašena lažna lista
    Ulažu prigovor Gradskoj izbornoj komisiji
    Gradska izborna komisija je 17. februara na svojoj 21. sednici proglasila izbornu listu ’’Dosta je bilo pljačke, korupcije i lopovluka’’, čiji je nosilac SNS funkcioner Milorad Radulović.

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Citat Original postavio pivosok Pogledaj poruku
    Када је лопов декинтиран, он ће красти и сланину са тавана, нема везе што је до јуче "имао ниво".
    Одавно су били стечаји где је марисао, истапијао се и сада је Крадуле декинтиран до бола.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

To je borba haha.
    С том разликом што ће Жута Патка најнормалније наставити свој живот на улици и ако не пређе цензус, а остали набројани могу да се поздраве са политиком.

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    С том разликом што ће Жута Патка најнормалније наставити свој живот на улици и ако не пређе цензус, а остали набројани могу да се поздраве с политиком.
    Sa pivom ispred trafike.

Iskusan Sugaenzi (avatar)
    Učlanjen
    24.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Dveri i Radulovic su za sve trabante otpadnike i vuciceve naprednjake smrtna opasnost

Iskusan stugots (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Citat Original postavio fauler Pogledaj poruku
    Biće to dobar duel u četvrtak na Balkan Info Gangula vs Daleko bilo
    Ništa od duela, Kradule se usro.
    "Ja sam grešan čovek i ne očekujem oprost... ali nisam državni službenik."

Primećen član LetoGospodnje (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

Kradule je pozivao Sapica na duel na koji se na kraju nije ni pojavio

Lepo ga je Sheki prozvao Ludi Radule, hrabar je samo na tviteru

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    538

Бошко, Бошко, шта нам направи...

Saliva nije na forumu
    komšinica kaže da patim od autošovinizma, šta je to i kako se leči
    Domaćin Saliva (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    Када је лопов декинтиран, он ће красти и сланину са тавана, нема везе што је до јуче "имао ниво".
    Одавно су били стечаји где је марисао, истапијао се и сада је Крадуле декинтиран до бола.
    ko Stoja kad zapeva Belu ciganku
    Hans, get ze flammenwerfer für die Soros-Mitarbeiterliste ds, cro, ldp, AV

Iskusan stugots (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Citat Original postavio LetoGospodnje Pogledaj poruku
    Kradule je pozivao Sapica na duel na koji se na kraju nije ni pojavio

Lepo ga je Sheki prozvao Ludi Radule, hrabar je samo na tviteru
    Kao hoće samo ako ide uživo. Kakav amater jbt, pomislio bi čovek da je za 4 godine bavljenja politikom nešto naučio. Autogolovi iz dana u dan.

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1152

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=1360683

"Ipak bez TV duela: "Izvozali me kao magare"-"Gde bežiiite"
    Beograd -- Nakon burne rasprave na društvenim mrežama do televizijske debate između Aleksandra Šapića i Saše Radulovića ipak nije došlo.

“Ništa od emisije, u zakazanom terminu snimanja se pojavio samo Aleksandar Šapić”, naveli su na Tviteru iz produkcije “Balkan info” koja je trebalo da radi debate.

Lider DjB Saša Radulović je potom naveo da su iz "Balkan infa" izbegli da rade emisiju uživo, dok oni navode da emisije nikada uživo radili, a Šapić ističe da su ga "izvozali kao poslednje magare".

Podsećamo, lider Dosta je bilo i kandidat za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić imali su u subotu na Tviteru burnu raspravu oko potencijalne televizijske debate.

Dogovoreno je da debata bude u produkciji "Balkan infa", Jutjub kanala sa brojnim intervjuima. Međutim, iz Balkan infa navode da se "pet sati pred snimanje potegla priča o emitovanju uživo” zbog čega su iz Dosta je bilo otkazali učešće.

U objašnjenju objavljenom na Tviteru oni navode da je emisija trebalo da bude snimljena u ponedeljak, a emitovana u četvrtak.

“Kada smo dogovarali emisiju pre dva-tri dana nije bilo pomena o emitovanju uživo. Važno je napomenuti prvi put kad smo kontaktirali gospodina Šapića on je bio iznenađen pozivom jer je očekivao da će se emisija realizovati uživo na DJB kanalu. Verovao je da je to najbolja opcija i javno je to ponudio. Mi smo to preneli PR službi DJB. Bez obzira na to, DJB je ipak pitao da Balkan info organizuje taj duel kao neutralan kanal, na šta je pristao i Šapić”, navode iz "Balkan infa".

Oni dalje ističu da su Radulović i ostali funkcineri DJB više puta bili njihovi gosti.

“Podrazumevali smo da znaju da se emisije ne emituju uživo, čega je naravno toga bio svestan i Šapić koji je takođe više puta bio gost”, navode iz "Balkan infa".

Osim toga, oni su naveli da produkcija Balkan info nije emitovala nijednu emisiju uživo za skoro tri godine, a da su snimili preko 500 emisija. Takođe, istakli su i da se niko nikada nije žalio jer, kako navode, “snimci idu integralno, bez cenzure”.

Na Tviteru se potom oglasio aktuelni predsednik Opštine Novi Beograd i kandidat za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić:

"Ja sam budala, ne Radulović i DJB. Dve i po godine me pljuju i vređaju, a sad pred izbore su uspeli i da me izvozaju kao poslednje magare i na kraju, odustanu. Ponavljam, ja sam budala. Sa sektom sam od danas završio, sve ostalo ćemo na sudu. Beograđani, srećni vam izbori", naveo je Šapić.

"Budale su samo građani Beograda koje obmanjuje. Znao je da je duel uživo. Slao siledžije da mi pošalju poruku da se povučem. Rečenica "od danas sam završio" pokazuje šta je jedini cilj. Gde bežiiite Ovo je baš jadan način da izbegne TV duel uživo", odgovorio mu je Radulović.

Radulović je potom naveo da je Balkan info u 16.30 odbio da se emisija emituje uživo.

“Prvo su se vadili na to da nemaju tehniku, pa kad smo im rekli da ćemo mi dati tehniku, onda da ne prave emisije uživo. Iako su znali. A sada, tri sata posle "zakazanog" termina, objavili sliku”, naveo je Radulović, nakon čega je dodao: “Šta su razgovarali sa Šapićem ne znam. Znaju oni. Nikakav termin u 19h nije bio dogovoren”.

Kako navodi, emisija treba da ide uživo “jer je to jedini način da građani dobiju pravu sliku i da se spreče sve spekulacije i pokušaji performansa učesnika”.

“Spremni smo da ustupimo opremu za prenos uživo ukoliko imaju problem. Zašto tolika akcija da se izbegne TV duel uživo, zašto slati siledžije da mi pošalju poruku, to su pitanja za Šapića. Termin je i dalje četvrtak. Tehniku imamo. U čemu je problem? Ili kako kaže Boško Obradović - gde bežiiite”, istakao je Radulović.".
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

E Radule siso jedna.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

E Radule siso jedna.
    "Dali ste previše reputacija u zadnja 24h. Molimo Vas da probate kasnije"

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

Sa pivom ispred trafike.
    Ништа алкохол док траје ослобађање Београда јер се по београдским улицама и булеварима мора возити паткомобил!

Inicijativa Ne Da(vi)mo Beograd: Patkomobilom u "poslednji krug za Malog"

Inicijativa Ne Da(vi)mo Beograd danas je na ulice Beograda izvezla svoje, kako kažu, novo specijalno oruđe - patkomobil

Iskusan stugots (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Gangula u fazonu miševi gde je Cile?!

Ajmo Gangula nabodi meee, nabodi meeee

Poznat
    Učlanjen
    11.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Kradule je režimski čovek...Boškić nejaki isto...Za nagradu će možda dobiti preostale pljeske i cenzus...možda, ali mofraju da budu uverljiva opozicija toliko da i sami u to poveruju...

Slične teme

1. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 15.12.2016., 22:15
  2. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.10.2016., 20:11
  3. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 20.12.2013., 11:55
  4. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 14.01.2011., 21:54
  5. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.03.2010., 08:15

Pravila za slanje poruka