Sveti Savo pricvrlji nesto

Poruka
21.521
- CAK STA VISE

- NERVIRA ME ONAJ SA DVORA ON JE GREBATOR

- OCETE DA MI UVALITE EVDOKIJU 100 POSTO JE DEBELA

- VUKAN I STEFAN SU NA ZABAVI U POSLEDNJE VREME VISE IZLAZE

- RASTKO PRICVRLJI NESTO

ITD . . ITD . . .

Sta reci a ne zaplakati ali - bukvalno ?? !!! Ovo je bruka i sramota sprdacina sa srpskom istorijom i sa srpkim Svetim Ocima . Ovu seriju momentalno zakonom zabraniti jer ce ogaditi narodu srpsku istoriju i lozu Nemanjica

- - - - - - - - - -

ALO BRE KAKVE OVO IMA VEZE SA VOJSKOM I AVIJACIJOM MODOVI SMESTA MI VRATITE TEMU NA POLITIKU
 
- CAK STA VISE

- NERVIRA ME ONAJ SA DVORA ON JE GREBATOR

- OCETE DA MI UVALITE EVDOKIJU 100 POSTO JE DEBELA

- VUKAN I STEFAN SU NA ZABAVI U POSLEDNJE VREME VISE IZLAZE

- RASTKO PRICVRLJI NESTO

ITD . . ITD . . .

Sta reci a ne zaplakati ali - bukvalno ?? !!! Ovo je bruka i sramota sprdacina sa srpskom istorijom i sa srpkim Svetim Ocima . Ovu seriju momentalno zakonom zabraniti jer ce ogaditi narodu srpsku istoriju i lozu Nemanjica

- - - - - - - - - -

ALO BRE KAKVE OVO IMA VEZE SA VOJSKOM I AVIJACIJOM MODOVI SMESTA MI VRATITE TEMU NA POLITIKU

Ne treba da čudi ovakva debilnost u scenariju, s obzirom da je matori izlapeli fosil Gordan Mihić pisao isti.
 
- CAK STA VISE

- NERVIRA ME ONAJ SA DVORA ON JE GREBATOR

- OCETE DA MI UVALITE EVDOKIJU 100 POSTO JE DEBELA

- VUKAN I STEFAN SU NA ZABAVI U POSLEDNJE VREME VISE IZLAZE

- RASTKO PRICVRLJI NESTO

ITD . . ITD . . .

Sta reci a ne zaplakati ali - bukvalno ?? !!! Ovo je bruka i sramota sprdacina sa srpskom istorijom i sa srpkim Svetim Ocima . Ovu seriju momentalno zakonom zabraniti jer ce ogaditi narodu srpsku istoriju i lozu Nemanjica

- - - - - - - - - -

ALO BRE KAKVE OVO IMA VEZE SA VOJSKOM I AVIJACIJOM MODOVI SMESTA MI VRATITE TEMU NA POLITIKU

Ljubitelji kafanske istorije sa najnovijim činjenicama izmedju tura nikako da prihvate da se Rastko nije interesovao za žene.
A kad malo bolje pogledamo, u ono vreme, i nisu bile nešto...
 

Back
Top