Kad krenete na onaj svet

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.003
Na par tema smo se oprostili od forumaskog kolege grofa vronskog,ovo su njegove poslednje poruke



Ej, drugovi jel vam žao ?
Dragi moji forumaši lešinari i frulaši,
preko Tise- dunavski pajdaši, hrabra i neumorna braćo,
rakijaši....

Prečani, laloši i ostale komšije iz bratske nam Venecuele,
snaše čista obraza, al' bez dlake na jeziku i nogama...

zapevajmo onu našu.
Mogu i oni koji je svojom ne smatraju.
Ne sada, ali jednom će svakako biti.

Hoću da se kladim, da secam sa svakim !
I
EJ DRUGOV, JEL' VAM ŽAO,
RASTANAK NAM NIJE MIO,

ALI KO SVOM ANĐELČIĆU DA NE PRIHVATI ISPRUŽENU RUKU ?
IMA LI TAKVIH ?
NISAM APREMAN DA POVERUJEM NA BLANKO...
A, ANĐELAK NAŠ VODI GDE HOĆE I GDE MU REK'O NEKI IZNAD.
KOGA ANĐELAK SLUŠA I NE RADI NIŠTA NA SVOJU RUKU.

SAMO ONI ZNAJU GDE NAJBOLJE JESTE

HITNA POMOĆ SVIMA NAJVIŠE PRIČA I KAD ĆUTITE.
i TI I ONA.
TI JER NE RAZUMEŠ, A ONA NEMA POTREBE, SVE JE NJOJ JASNO
I KAD ŽIVIŠ SAM I KAD NE ŽIVIŠ SAM, I KAD NE ŽIVIŠ UOPŠTE...

SKORO SEDAM IPO GODINA SMO SE DRUŽILI OVDE.
OSCILANTNO...!
BILO KISELOG KUPUSA, PO KATKAD MESA I NIKO NIJE OSTAJAO GLADAN.
A, BILO, BOME I SARME...

I NA KRAJU, prosto moram vam reći dve ključne stvari :

1. NIKADA vas nisam lagao
2. Najviše sam voleo da pričam o stvarima koje sam lično doživljavao...
Zato su ti stavovi bili oštriji, grublji, da liče na kalup u kome su nastajali.

I, na kraju moram, prosto se nameće psovka...

Deco, jeb'o vas duvan !
Negujete sopstvene ubice !!!




Jel ti to beše neki lokalni zajebant !?
Što bi rekli seljaci - đilkoš ?
Mikad se čovek koji ima malo mozga ne zajebava na
temama koje tretiraju zdravlje, lečenje i umiranje .....
Ali ako ti, kao poseban slučaj"moraš" tako . nasravi tako.
Važnije je stanje u kome ćeš titi srećan od stanja u kome se vidi da si budala....


mozda malo scary ali sta mislite koje ce biti vase poslednje reci pre nego odete na neko bolje mesto?
 
jel zna neko ko je bio taj covjek

Avaj, jadni Joriče! Znao sam ga, Horacio...

...Ko bi nosio breme života teškog,
Stenjao i znoj lio, kad nam volju
Sputavo ne bi strah od nečeg
Posle smrti - da, te zemlje neotkrivene
Iz čijih međa još se ni jedan putnik
Vratio nije
Strah koji nas tera
Da radije sva ona zla trpimo
Što nas već muče, nego da hrlimo drugim
O kojima baš ništa ne znamo...
 
jel zna neko ko je bio taj covjek

pa bio je čovek, kakvo je sad to pitanje? ovde je bio svaki dan na krsti, mogla si ga i ti i bilo ko pitati dok nije umro: ko si? gde si? ne..nego sad na svim temama pitanja, koliko je imao godina, gde je živeo..stvari koje nisu bitne, jer da je hteo saznali bi, možda neki još i znaju nešto, osim mene, pa pametno ćute.
Moje je bilo da javim da je umro, a da pretresam šta je i ko je, na forumu, pa ni da je živ to ne bih radila, a ne ovako..
Ljudi imajte obraza i poštovanja..
Jedno su zahebancije na temama i sprdnje, a druga je ta ljudska znatiželja koja, evo čemu bi tebi sad poslužila ta info, konkretno?
Neki bi možda br lične karte, ja ne kapiram majke mi..
 
pa bio je čovek, kakvo je sad to pitanje? ovde je bio svaki dan na krsti, mogla si ga i ti i bilo ko pitati dok nije umro: ko si? gde si? ne..nego sad na svim temama pitanja, koliko je imao godina, gde je živeo..stvari koje nisu bitne, jer da je hteo saznali bi, možda neki još i znaju nešto, osim mene, pa pametno ćute.
Moje je bilo da javim da je umro, a da pretresam šta je i ko je, na forumu, pa ni da je živ to ne bih radila, a ne ovako..
Ljudi imajte obraza i poštovanja..
Jedno su zahebancije na temama i sprdnje, a druga je ta ljudska znatiželja koja, evo čemu bi tebi sad poslužila ta info, konkretno?
Neki bi možda br lične karte, ja ne kapiram majke mi..

smiri se postavlja obicno pitanje zena, kako si uspela zlonamerno nesto da vidis ovde ne znam...
 
pa bio je čovek, kakvo je sad to pitanje? ovde je bio svaki dan na krsti, mogla si ga i ti i bilo ko pitati dok nije umro: ko si? gde si? ne..nego sad na svim temama pitanja, koliko je imao godina, gde je živeo..stvari koje nisu bitne, jer da je hteo saznali bi, možda neki još i znaju nešto, osim mene, pa pametno ćute.
Moje je bilo da javim da je umro, a da pretresam šta je i ko je, na forumu, pa ni da je živ to ne bih radila, a ne ovako..
Ljudi imajte obraza i poštovanja..
Jedno su zahebancije na temama i sprdnje, a druga je ta ljudska znatiželja koja, evo čemu bi tebi sad poslužila ta info, konkretno?
Neki bi možda br lične karte, ja ne kapiram majke mi..

Cuj nesto, ja kad sam god nekog zivuceg nesto na forumu pitala, ili sam dobila lazan odgovor, ili nisam dobila nikakav
A sto se tice Grofa, lici mi na nekog ko me je nekad davno najstrasnije nasamario, i izvrgo ruglu na jednom forumu sto sam ja teskom mukom prezivjela, i ovdje na forumu sam bila vrlo neprijatna prema njemu misleci da je to ta osoba, pokusala sam razgovarati sa njim i nije mi uspjelo, medjutim u medjuvremenu mi je postalo svejedno i nebitno, sve oprosteno i zaboravljeno, ali sad smrt te osobe mjenja situaciju, jer postoji mogucnost da to nije ta osoba, a ja sam bila losa prema njemu i sad mi zao, pa bi rado da znam da li stvarno treba da mi bude zao, ili ne
Cisto savjesti radi, jer me grize, emotivac sam veliki i tako, nebitno i iz tog razloga vec dva dana pokusavam da saznam o kome se radi
Nadam se da je sad jasno

A ovo ostalo sto si nadrobila, izvini ali nidje veze sa zivotom, kad si se vec meni obratila da znas eto, ja sam veliki covjek i volim cist racun

Pozdrav i moje saucesce ako se obracam porodici, ili nekom bliskom preminuloj osobi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top