Da li ste sentimentalni?

Kosta2

Legenda
Poruka
65.077
Čuvate li spomenar iz osnovne, prvo ljubavno pismo, zajedničke fotografije, ploče, kasete, cd, dvd, poklonjen cvet, omot čokolade, albume pevača ili glumaca, pamtite li prvi poljubac, prvi izlazak, žurku, prvo samostalno more, nešto od najdraže odeće….

Slobodno nadopunite. :lol:
Prvi seks nisam namerno spomenuo. :mrgreen:

Ko želi, može i o njemu. :cool:
 
Rekla je bas je sladak ovaj mali.. i vrloglasto se nasmesila.. znala je odmah da sam natprirodno rodjena beba.. pomislio sam.. sta hoce ova matora.. zar ne zna su mi bilirubini poviseni? Nije se ona mnogo obazirla.. Dan kasnije.. ako se tako moze nazvati.. imao sam svoje prvo seksualno iskustvo.. Imam negde sliku mene sa tompusom i zgodne babice.. ail trudim se da mi to iskutvo ne odredjuje citav zivot.. vec se prepustam impuslima i sudbini..
 
Čuvate li spomenar iz osnovne, prvo ljubavno pismo, zajedničke fotografije, ploče, kasete, cd, dvd, poklonjen cvet, omot čokolade, albume pevača ili glumaca, pamtite li prvi poljubac, prvi izlazak, žurku, prvo samostalno more, nešto od najdraže odeće….

Slobodno nadopunite. :lol:
Prvi seks nisam namerno spomenuo. :mrgreen:

Ko želi, može i o njemu. :cool:

ne u smislu da cuvam predmete i sl
ono sto pamtim pamtim i to je to
 
Ja jesam. I čuvam i pamtim. Malo slabije pamtim
Doduse u polsednje vreme, ali cuvam recimo prvu pidzamicu svoje kcerke u kojoj smo je izneli iz porodilista, prve cipelice, neke svoje dnevnike, razglednice koje su izbledele, gomile slika, kamenje sa nekih plaža. Imam jedan kovčezić, to je od nekog maminog servisa za rucavanje koji je moja Pandorina kutija... samo slazem.
 
Čuvate li spomenar iz osnovne, prvo ljubavno pismo, zajedničke fotografije, ploče, kasete, cd, dvd, poklonjen cvet, omot čokolade, albume pevača ili glumaca, pamtite li prvi poljubac, prvi izlazak, žurku, prvo samostalno more, nešto od najdraže odeće….

Slobodno nadopunite. :lol:
Prvi seks nisam namerno spomenuo. :mrgreen:

Ko želi, može i o njemu. :cool:

sentimentalna sam, i cuvam pojedine stvari
 
Ne čuvam mnogo od predmeta ali sam prilično sentimentalna
Pamtim sve i gajim te uspomene
Ne baš nostalgicno jer živim za budućnost a ne za prošlost ali čisto kao bogata i dragocena iskustva i doživljaje
Inače kad gledam nešto potresno ili se rasplacem ili potresem
Osetljiva sam jako i zato se trudim da se ne trujem teškim pričama kad ne moram
 
Ne čuvam mnogo od predmeta ali sam prilično sentimentalna
Pamtim sve i gajim te uspomene
Ne baš nostalgicno jer živim za budućnost a ne za prošlost ali čisto kao bogata i dragocena iskustva i doživljaje
Inače kad gledam nešto potresno ili se rasplacem ili potresem
Osetljiva sam jako i zato se trudim da se ne trujem teškim pričama kad ne moram

Pametno...:)
 
Čuvate li spomenar iz osnovne, prvo ljubavno pismo, zajedničke fotografije, ploče, kasete, cd, dvd, poklonjen cvet, omot čokolade, albume pevača ili glumaca, pamtite li prvi poljubac, prvi izlazak, žurku, prvo samostalno more, nešto od najdraže odeće….

Slobodno nadopunite. :lol:
Prvi seks nisam namerno spomenuo. :mrgreen:

Ko želi, može i o njemu. :cool:

ništa ne čuvam, ne treba mi prtljag nikakav :mrgreen:
 
Јао, изгледа да ич нисам.

Не чувам ништа :rumenko:

Само понешто памтим, али како хвата кречана, изгледа да ћу се расентименталисати тотално ако је од сентимента ичега и било.
 

Back
Top