magije i vradzbine

Пријатељ адвокат ми је причао да је бранио клијента у Неготину ваљда. И каже, он га поучи како да да исказ и шта да каже пред судом, телефоном. Кад он, почне исказ другачије, судија га пита он све по свом и испадне добро.
Он му ништа не каже. На следећем рочишту исто.

И овај мој пријатељ га пита, шта се дешава, ја те саветујем једно, уопште не знам какве ће бити опције на суду, а ти причаш друго, и увек испадне добро по тебе.

Овај му мртав хладан каже, па ја сваки пут идем код врачаре уочи рочишта и она ми каже шта ће и како ће да буде, и ја тако дам исказ.

Мој адвокат је човек озбиљан, био сам рекао да ћу му тражити број те врачаре алине урадих то до дана даншњег.
 
Ma koliko racionala bila , ne znam šta da mislim.

Imala sam slučaj da budem u bliskom kontaktu sa osobom za čije ponašanje jedino mogu "okriviti" crnu magiju.

On je nakon razgovora sa osobom koja ga je htela zadržati uz sebe dolazio psihički i fizički iscrpljen i 30 minuta nije bio u stanju da se pomeri. Izgubljen pogled, svestan ali nesposoban za bilo šta, razgovor, pokret. Prvo sam pomišljala da se drogira , ali nije bilo nikakvih tragova i znakova.
Kad je sa tom osobom bio duže vreme došao je sa alopecijom na glavi.
Naravno ostao je sa tom osobom, ali je pokvario odnose sa svim ljudima oko sebe, porodicom, detetom iz predhodne veze, prijateljima, devojkom koju je voleo...

Nikad ne mogu shvatiti šta se tom čoveku zaista dogodilo.
 
https://www.krstarica.com/vesti/sve...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

podstakao me tekst da vas pitam
da li verujete?
sta mislite, da li veruju u vasem okruzenju
ako ne verujemo, jesmo li mi mozda omadjijani, a da ni ne znamo, pa smo tu gde smo i ovako nam je kako nam je :sad2:

1) Ako je neko VERNIK onda ne može da negira postojanje "Druge Strane", samo može da potiskuje ili laže verbalno...
2) Čak i ATEISTI znaju za ENERGIJU
3) Sramota je koliko se TOBOŽNJIH ПРАВСОЛАВАЦА i ПРАВОСЛАВКИ bave kojekakvim ritualima "za uspeh"
4) Po Beogradu je RAZGRABLJENA knjiga o crnoj magiji - samo mene da uspe o posledice ne mislim.

Tolicko :kafa:
 
1) Ako je neko VERNIK onda ne može da negira postojanje "Druge Strane", samo može da potiskuje ili laže verbalno...
2) Čak i ATEISTI znaju za ENERGIJU
3) Sramota je koliko se TOBOŽNJIH ПРАВСОЛАВАЦА i ПРАВОСЛАВКИ bave kojekakvim ritualima "za uspeh"
4) Po Beogradu je RAZGRABLJENA knjiga o crnoj magiji - samo mene da uspe o posledice ne mislim.

Tolicko :kafa:
procitaj ovo http://vradzbine.blogspot.com/2015/04/vradzbine-sa-menstruacijom.html
 
ne verujem.iz mog bliskog okruzenja niko ne veruje,a sad za ostale nemam pojma
moja sestra se zabavljala u petrovcu sa jednim momkom,ima preko 25 godina,a njegova mama je bila jako protiv.ta je svasta radila da ih rastavi.ja sam tada drzala butik i sestra je radila kod mene,tj obe smo i radile i spavale u njemu.jednom smo nasle vezano za kvaku crvenu vunicu vezanu sa nekim dlakama,bas bilo gadno.ona je pretpostavila da je to "sveki" zakacila.obe smo se samo nasmejale na to
pretpostavljam ko je labilan,pa sumnja da mu neko nesto radi,na tog ce da utice,cak i ako je samo zamislio
 
Пријатељ адвокат ми је причао да је бранио клијента у Неготину ваљда. И каже, он га поучи како да да исказ и шта да каже пред судом, телефоном. Кад он, почне исказ другачије, судија га пита он све по свом и испадне добро.
Он му ништа не каже. На следећем рочишту исто.

И овај мој пријатељ га пита, шта се дешава, ја те саветујем једно, уопште не знам какве ће бити опције на суду, а ти причаш друго, и увек испадне добро по тебе.

Овај му мртав хладан каже, па ја сваки пут идем код врачаре уочи рочишта и она ми каже шта ће и како ће да буде, и ја тако дам исказ.

Мој адвокат је човек озбиљан, био сам рекао да ћу му тражити број те врачаре алине урадих то до дана даншњег.

Šta je ovo, Ero s onog svijeta?
 
Пријатељ адвокат ми је причао да је бранио клијента у Неготину ваљда. И каже, он га поучи како да да исказ и шта да каже пред судом, телефоном. Кад он, почне исказ другачије, судија га пита он све по свом и испадне добро.
Он му ништа не каже. На следећем рочишту исто.

И овај мој пријатељ га пита, шта се дешава, ја те саветујем једно, уопште не знам какве ће бити опције на суду, а ти причаш друго, и увек испадне добро по тебе.

Овај му мртав хладан каже, па ја сваки пут идем код врачаре уочи рочишта и она ми каже шта ће и како ће да буде, и ја тако дам исказ.

Мој адвокат је човек озбиљан, био сам рекао да ћу му тражити број те врачаре алине урадих то до дана даншњег.

I bolje nemoj. Gadne su to stvari,kada se jednom upleteš u njih, koliko god da ti dobra donesu u početku.
 
Šta je nelogično u tome da se prostitutke iz Nigerije prodaju za novac u Švjcarskoj...i kakve veze imaju sa tim kletve...straobalni debilizam..znači, u Nigeriji postoji vrač specijalizovan za kurave, koje je se plaše da će biti proklete ako prestanu sa prostitucijom? On 15 000 Nigerijski godišnje mora da začara...znaš koji je to posao.

Alo, ima li koga? ( :
 
ne verujem.iz mog bliskog okruzenja niko ne veruje,a sad za ostale nemam pojma
moja sestra se zabavljala u petrovcu sa jednim momkom,ima preko 25 godina,a njegova mama je bila jako protiv.ta je svasta radila da ih rastavi.ja sam tada drzala butik i sestra je radila kod mene,tj obe smo i radile i spavale u njemu.jednom smo nasle vezano za kvaku crvenu vunicu vezanu sa nekim dlakama,bas bilo gadno.ona je pretpostavila da je to "sveki" zakacila.obe smo se samo nasmejale na to
pretpostavljam ko je labilan,pa sumnja da mu neko nesto radi,na tog ce da utice,cak i ako je samo zamislio

sta joj se desilo?da li je je nesto krenulo nizbrdo kod nje i tako dalje?
 

Back
Top