ДЕВЕТОГОДИШЊАК ПОЧИНИО САМОУБИСТВО

Negde videh u vestima da je dečak živeo sa dedom i babom, da mu je otac umro a da mu se majka preudala.
Ne znam... Šta reći za sve neke naše sitne probleme kada postoji nešto što može da natera dete od 9 godina da se obesi. Nekad se čovek samo zamisli i zapita koliko je tuge i muke na ovom svetu.

Сташно! Где си то прочитао?!

- - - - - - - - - -

Boze sacuvaj

jel se dete obesilo namerno, samoubistvo

ili nesrecnim slucajem?

За сада утврђују околности колико сам схватио.
 
aj ne lupetaj vise
trebalo bi da te sramota
sta imas od razvlacenja tragedije jedne porodice ovuda?

Иди гледај Задругу,Сине. :mazi:

- - - - - - - - - -

Dete od 9 godina ne zna da se obesi.

Однели су јадничка да испитају шта се догодило.

п.с. Заиста делује фантазмагорично и језиво. Као најгори кошмар изгледа!
 
A ne znam eto tako nevine duse valjda odu na bolje mesto ,ovo doba je sigurno rezervisano za zlo

Ne znam da li je bolje jer niko se nije vratio pa da nam isprica, ali kada se dete od 9 godina odluci na takav korak znaci da je dugo bio u depresiji koji niko od ukucana nije prepoznao..mozda mu se moglo pomoci. Ali nazalost nas narod zazire os strucne pomoci psihologa, psihijatra, terapeuta jer : cuti, to je sramota...
Stra sno!
 
Ако га је мајка оставила њена је највећа одговорност. Ко још може да своје дете напусти и одеш за неким швалером. Деца су највећа светиња и треба их брижљиво чувати, мазити и пазити.

Тако је,ја сам усвојено дете са 4,5 године оперисао сам тада срце и породица из Црне Горе које живе у Беочину су ме усвојили,а рођена мајка неће ни да чује за мене.
 
Ако га је мајка оставила њена је највећа одговорност. Ко још може да своје дете напусти и одеш за неким швалером. Деца су највећа светиња и треба их брижљиво чувати, мазити и пазити.

Majka je ostavila dvoje dece iz prvog braka da bi se udala za oca ovog decaka i izrodila jos cetvoro. Onda je i tih cetvoro ostavila i otisla kod treceg. Zena je ludetina, ali da se ne lazemo, koji bi to muskarac prihvatio buljuk tudje dece? Jedno mozda, ali i to teska srca i uvek bi ga razdvajao od svoje bioloske dece.
 

Back
Top