Kako podnosite..

Мој муж не излази викендом, излази кад хоће, као и ја.

Шта има ту да подносимо или не подносимо, нормално је да нисмо везани као Сијамски близанци.

Примећујем зачуђене погледе, али их игноришем, а они се не усуђују да коментаришу, јер и ја не коментаришем ничију породицу и стил живота.
 
Мој муж не излази викендом, излази кад хоће, као и ја.

Шта има ту да подносимо или не подносимо, нормално је да нисмо везани као Сијамски близанци.

Примећујем зачуђене погледе, али их игноришем, а они се не усуђују да коментаришу, јер и ја не коментаришем ничију породицу и стил живота.

Mora se voditi o opstim potrebama muskarca kojih on ne mora biti subjektivno svestan. Isteraj ga iz kuce :sad2:

- - - - - - - - - -

Auh, ta nije valjda (opet) pala zabrana! Nezdravo je to, moj brate, jako, jako nezdravo. z:lol:


P. S. Kažem ti lepo, razvedi se pa da idemo u zezanje. :P

:malav:

- - - - - - - - - -

Nemam muza.... A nesto ni ne izlazim :lol:

Moraš, prodje ti zivot :manikir:
 
Mora se voditi o opstim potrebama muskarca kojih on ne mora biti subjektivno svestan. Isteraj ga iz kuce :sad2:

- - - - - - - - - -



:malav:

- - - - - - - - - -



Moraš, prodje ti zivot :manikir:
Чекај, зар није довољно што може да изађе кад год пожели, него још и сама да га истерујем...

Јел' ја теби изгледам баш толико блесава :lol:
 
Чекај, зар није довољно што може да изађе кад год пожели, него још и сама да га истерујем...

Јел' ја теби изгледам баш толико блесава :lol:

:lol:
Pa sad npr, ides da sredis kucu, znas kako usisavac negativno utiče na zivce i psihu muskarca...strašno. Ako ne zna sam izaći, odmah ga izbaci :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Došlo je do toga da ga teram da ide na neki koncert. Mora da je do hormona. :D

Najgori je sobni (kucni) muskarac, nesto poput moljca :malav:
 
:lol:
Pa sad npr, ides da sredis kucu, znas kako usisavac negativno utiče na zivce i psihu muskarca...strašno. Ako ne zna sam izaći, odmah ga izbaci :mrgreen:

А, то, па видиш, малопре сам поменула да треба да усисам, а он се некако спонтано сетио да немамо детерџент за прање веша.

И оде човек, да не кажем утече :zcepanje:
 
:lol:
Pa sad npr, ides da sredis kucu, znas kako usisavac negativno utiče na zivce i psihu muskarca...strašno. Ako ne zna sam izaći, odmah ga izbaci :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Najgori je sobni (kucni) muskarac, nesto poput moljca :malav:

Do sad mi nije smetalo. :mrgreen:
Ali kad se čovek zatvori i svede život na kojekakve obaveze i njihovo otaljavanje, pre ili kasnije dođe u ekspres lonac fazu.
 
...kada vam muz izlazi vikendom, podrzavate li ga u tim drustvenim aktivnostima i znate li koliko je to bitno za njegovo zdravlje?

Sjajno ... :)
Mm izlazi svaki vikend vec 13 godina od kako smo zajedno.
Podrzavam maksimalno.
Znam da je to zdravo, iako je diskutabilna kolicina alkohola koju unese taj dan, ali mora covek imati izduvni ventil(tako kaze) :lol:
Nocas kaze dosao oko 2h... Mozda malo kasnije :lol:

Meni ne smeta... Odmorim dusu taman... A i moja svekrva je bila u pravu kad je rekla "Cicak sine on ce sazreti tamo negde oko 46.godine" :malav:
Ja joj se tad smejala i suze brisala... Od smeha... A zena bila apsolutno u pravu :lol:
Jos nekih desetak godina nek klajca... Posle kad prestane izlaziti, ako ikad prestane, sta ce onda naci? Nesto novo nesto divlje... :)
 
Sjajno ... :)
Mm izlazi svaki vikend vec 13 godina od kako smo zajedno.
Podrzavam maksimalno.
Znam da je to zdravo, iako je diskutabilna kolicina alkohola koju unese taj dan, ali mora covek imati izduvni ventil(tako kaze) :lol:
Nocas kaze dosao oko 2h... Mozda malo kasnije :lol:

Meni ne smeta... Odmorim dusu taman... A i moja svekrva je bila u pravu kad je rekla "Cicak sine on ce sazreti tamo negde oko 46.godine" :malav:
Ja joj se tad smejala i suze brisala... Od smeha... A zena bila apsolutno u pravu :lol:
Jos nekih desetak godina nek klajca... Posle kad prestane izlaziti, ako ikad prestane, sta ce onda naci? Nesto novo nesto divlje... :)

maco pa tad im krece novo tinejdz doba, de tad da prekine izlazak
tad krene da juri sojke od 19 godina i kabriolete :malav: masala

- - - - - - - - - -

...kada vam muz izlazi vikendom, podrzavate li ga u tim drustvenim aktivnostima i znate li koliko je to bitno za njegovo zdravlje?

ma kakvo izlazenje
vezujem za cevrku od radijatora pa da vidis kako ne mrda :manikir:
 

Back
Top